Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda. (Falcon)

Stružák

Překvapení roku! Nové animáky by se poslední dobou daly přehazovat lopatama, proto jsem se trochu bál, že Zootropolis zapadne do šedého průměru. Opak je ale pravdou. Zootropolis má bezvadnej příběh, kterej neurazí menší diváky (je to pořád o zvířátkách a švanda to je náramná), ale velice potěší i dospělé (ta detektivní linka je skvělá). Musím říct, že jsem hlavně po dlouhé době narazil na animák, kde jsem se fakt nahlas smál – a zdaleka ne jednou. Možná mi jen trochu vadila ta hlavní písnička, ale to nic nemění na tom, že do Města zvířat putuje velice zasloužených pět hvězdiček. ()

dopita

Už je to hodně dlouho, kdy jsem nebyl otráven animákem. Většinou je to jen efektní nuda. Ale Zootropolis je velice příjemnej film, kterej má spoustu povedenejch scén, má patřičnej tah na bránu a sympatické postavy. Povedená kriminálka, komedie i akční film. Vše funguje tak jak má - bašta. ()

Corpsegrinder

Velice pohodovej animák kterej celkem solidně paroduje osmdesátkový buddy detektivky aniž by sklouzl do trapnosti. Bál jsem se že to bude až přespříliš pro děti ale neni. Potěší hlavně tuna narážek na ostatní média (Breaking Bad!) a taky naprosto špičková animace a design zvířat. Nemůžu jinak než za pět, bavil jsem se. ()

Fary

Lenochodi jsou super, ale jinak musím říct, že je to jeden z mála filmů, kde se moc nepovedl dabing. Nesedí na postavy a jejich charaktery. ()

barlow

Povedené, vtipné, i když plné předpokládaných zvratů v ději a s tradičním disneyovským poučením. Jen si myslím, že se u toho pobavili dospělí pomalu víc než děti. Hvězdička navíc za skvělé lenochody, kdo byl na úřadě, nemohl se nebavit. ()

duddek

Skvělá zábava pro děti i dospělé. Vtipné (např. scéna s lenochody nebo vyjící vlčí stráž) a roztomilé. ()

AndrejBB

Vtipné od začiatku do konca, plné pozitívnej energie a s peknou morálnou myšlienkou. Ak aj mala Zootopia slabšie miesta, nebolo ich veľa a neboli dlhé. K tomu asi najkrajšia animácia, akú som v rozprávke videl. ()

marnold

Czakolzech to miyni dziecki. Ale je to fakt straszno bajka. Ogolnie nimom rod, jak jaksio prawie aktualno wiec mo wielkom role w przibiehu. Konkretnie technologie, mobile, SW atd. Film potym moze miec uspiech akurat, jak je na to "cosi" moda. Ta odyndzie a zajem o film z niom. Animacja dobro, ale nic przewratnego. Akurat detail ruchow malego "slonika" byla jak cumel. Idris je borec. Co mie sklamalo nejwiyncyj, byly koncowe titulki.... tak sproscie jednoduchi, bez napadu, tance zwiyrzont se fort opakowaly....odflaknione wylozenie. Jako animowany film slabe. Jako animowano bajka dobre. ()

angloumene

Po nějaké době zase příjemná a hlavně nápaditá pohádka. Je pravda, že příběh samotný je dost klasika, za to zaujme spousta opravdu originálních nápadů ze světa zvířecí metropole, takže se rozhodně nebudou nudit ani odrostlejší diváci. Morální ponaučení, které zde tentokrát nepůsobí nijak na sílu bychom si měli vzít k srdci hlavně my zarputilí středoevropané "bez šelem" :) ()

Mitin

Krásná, originální pohádka se skvělým příběhem, úžasnou animací a každým charakterem výborně promyšleným. I zvíře, které se ve filmu vyskytne jen chvilkově, na vás může zapůsobit, nemluvě o hlavních postavách. Najdou si v tom svoje určitě ne jen děti, má to dobrou myšlenku a uteče to strašně rychle. Určitě jeden z nejlepších animovaných filmů. ()

Wishkah

Na vlásku, Ledové Království, Velká šestka Raubíř Ralph a teď Zootropolis. Disney překročil stín studia Pixar a podává stále lepší a lepší animáky. Kdo by to byl před pár lety řekl? ()

Asmodin

Klasická detektivka a je jedno jestli hlavní hrdinové jsou herci nebo kreslené postavičky. + : sympatický vzhled hlavních postaviček; poutavý příběh, který udržel svou linii až do konce - : šablonovitost veškerých detektivních filmů = předvidatelný; soundtrack, který se ve filmu skoro neobjevuje až na pár sekund depresivních, ale známých hitů ()

Strandmon

Dosti zajímavá věc! Zápletka jak v normálních kriminálkách dává tehle pohádce, to co ostatní nemají. Skvělé scény s vtipně zmaknutými postavami dostávají tenhle animák do výšin. ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté