Here There Be Dragons (S02E11) (epizoda)

Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2017, 43 min

Ako sa blíži finále, tak hustne atmosféra. Dokonca to zachádza tak ďaleko, že postavy menia strany a ten, kto vám bol nesympatický vám začína byť sympatický a naopak. Napríklad Holden a hromotĺk z našej obľúbenej posádky už začínajú svojimi rozhodnutiami poriadne liezť na nervy, taký Holden vo svojej novej drsňáckej póze to príliš nezvláda a nechá umrieť postavu, ktorá by im mohla značne pomôcť. Prekvapivo na to nikto nereaguje.(2.9.2017)

Přestože bylo i tentokrát v běhu několik dějových linií, včetně dění na Ganymedu a Venuši, to nejzajímavější se podle mě odehrávalo na Zemi. Bylo vidět, že je Bobbi pořádná tvrďačka, zatímco jiným by aklimatizace zabrala několik týdnů, ona už sprintovala jako velmi schopný pozemšťan.(17.9.2018)

Tak nam martanka nakoniec "prebehla" a pri tom rozbila aspon jeden par "cifernikov". ;) Mao si kladie podmienky a zatial na Ganymede sa toho riadne zomlelo. Experiment sa potvrdil a zda sa, ze si volne beha po povrchu. Zatial nasa posadka sa sprava ako v B-ckovom filme. Zvlast v samom zavere, co ma dost vyrusuje a dufam, ze to nebude v tomto duchu pokracovat. Idealisticky a precitlively Holden nebol Boh-vie co, ale aspon sa dala pochopit jeho motivacia...teraz tomu tak uz nie je. Pozemsky vyskumny modul mal tu cest svojou poslednou sondou ziskat aspon par sekundovy zaber povrchu Venuse v mieste dopadu a ze nam to pripomina etericku modru z Erosu. Uvidime, ako sa s tymto nalozi, je to rozohrane na viacerych frontoch.(7.1.2020)