Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) své dcerce Stelle brzy pořídí sourozence, a proto se rozhodnou vyměnit svůj dům za větší. Jenže zbavte se stávajícího obydlí za rozumnou cenu, když se vedle právě nastěhovala banda holek, které si pletou život s permanentní párty, a v duchu hesla „Spaní je jen pro sraby!" neberou na nic a nikoho ohledy? Mac a Kelly záhy zjistí, že zopakování osvědčených triků, které vyzkoušeli na kluky (včetně populárního schovávání airbagů do gauče v obýváku), na tyhle ostré vysokoškolačky v čele s Chloë Grace Moretz (drsná holčička z Kick-Ass) neplatí. A protože je tlačí čas, pozvou si posilu, Teddyho Sanderse (Zac Efron), bývalého nepřítele číslo jedna, z něhož se vyklubal kámoš do nepohody. S jeho pomocí se vytasí s novým arzenálem zbraní, které mají sousedky zaručeně vypudit. Jenže dívčí impérium je připravené vrátit každý úder. (CinemArt)

ArsenalEagle

Až na některé momenty (většinou postelové scény) příjemná podívaná. Zaca začínám mít docela rád, a musím říct, že je to ku*da. Asi se do rolí holek ze sesterstva hodily spíš jiné herečky, Chloe mi tam prostě neseděla. ()

Praxis

O pár fekálních fórků horší než předchozí díl. Dvojka trpí klasickými neduhy - všechno větší, všeho více a prostě víc namachrovaně. Zároveň víte, jak to skončí - všichni si padnou kolem krku a bude to OK. Neříkám, že jsem se neusmál, pár momentů bylo vážně hodně WTF vtipných, ale většinou jsem si klepal na čelo a říkal si - AHA? 50% ()

Wysch

Hodnocení jedním slovem: Průjem. Poznámka: Chloe, ty objekte mejch hormonálních zájmů, poslední dobou lezeš do samejch sraček. Přečti si ten scénář, než na něco kejvneš. Extra * za tebe žádnej film nevylepší. ()

kaylin

Čekal jsem, že to bude špatné a ono to nakonec také bylo. Jsou zde vtipy, které jsou zábavné, ale celý děj je tak nějak strašně banální a navíc máte celou dobu pocit, že to je vlastně to samé, co jste viděli v prvním filmu. Opakované, akorát, že se hraje na to, že jste s postavami nějak srostli, ony se posunuly a vy jste zvědaví na to, jakým směrem to bylo. Nic převratného. ()

hygienik

Milý mozog! Ďakujem, že si sa počas projekcie vypol, lebo inak by som ten film nemohol dopozerať. Áno, CGM tam bola menej času, než by si chcel. Hlúpy dej... to neviem, čo znamená. Pozriem sa do slovníka. Tvoj Majiteľ P. S.: Zohnať recept na trávoláče!!! ()

TheDon

Vzhledem k tomu, že jsem už první díl ohodnotil monstrózníma dvěma hvězdama, tak tady bych nejraději ještě jednu ubral. Ale protože mám Rožéna docela rád, nechám to na té půvabné dvoječce. Film je více méně o tom stejným jako jednotka, ale s tím rozdílem, že nějakej lepší nápad, nebo gag úplně chybí. Kick asska je snad film od filmu šerednější a pokud někdy nastane doba, kdy se mi tahle tlama začně líbit, tak snad jedině tehdy, až si koupím žůžovýho růžovýho pežota a do svýho slovníku zařadím slova jako : ´bájo, žužu, čiči´ apod. Prostě bych musel být asi teplomet, protože tahle švizda vypadá jako chlap. Jinak Efronův airbagovej abflug docela ušel. 30% P.s.: o čem bude třetí recyklát? o vedle bydlící bandě seniórů , hrajících bingo, mlátíce chodítky o zem? ()

M.i.k.e

jednička byla trošku přitažená za vlasy,ale byla zároveň celkem fajn a vtipná.Dvojka je oproti tomu neskutečně ukřičená,otravná a hloupá.Ne snad že bych čekal že se hlavní postavy budou chovat logicky a racionálně,ale tady už je to prostě moc.Pár vtipů tu sice je výborných,ale bohužel nedokáží zachránit tu bídu a nudu okolo...40% ()

Aljak

Keby nebolo Setha, Rose a Zaca, tak by táto komédia sotva dosiahla hranicu priemernosti. Pubertálne prejavy líderiek sesterstva mi prišli väčšinou nesmierne trápne a podradné, ale "dospeláci" (Mac, Kelly a Teddy) tento film potiahli o úroveň vyššie. Dejovo síce dosť plytké, ale vďaka kope skvelých hlášok a scénok (najmä v podaní Maca a Teddyho) to zlepšilo celkový dojem. Aj keď Neighbors "part 1" sa mi zdalo určite o kus lepšie. Ale aj toto ušlo... také slabšie 3*. ()

peiton

Ťažko sa mi to píše,kedže tu hrá môj obľúbenec,ale je to rovnaká sračka ako tá predchádzajúca ak nie väčšia. ()

BarryLyndon

Půlku filmu jsem se cítil trapně za štáb, trochu větší půlku jsem se docela bavil. Humor, kreténský, scénář ještě kreténštější, ale něco prostě fungovalo. Chloë Grace Moretz jsem to opravdu nežral, ani jako komediální herečce ani jako ženské, vůbec mne nebavila. 5,5/10 ()

Streeper

Přišlo mi to lepší než první díl. Nebylo tam tolik nechutně trapných scének, u kterých bych se cítila vážně nepříjemně, ale velkou nevýhodou je, že je to komedie, u které se skoro vůbec nezasmějete. Trailer nabízí vtipnou podívanou, ale vše co dostanete je podprůměrný film bez vtipu. ()

Rodriguez

Jednoho nepřítele se zbavili a snaží se prodat svůj dům a rychle se přestěhovat od této etapy života pryč. Jenže nové sesterstvo je ještě horší než předchozí a tak sousedský boj začíná nanovo. Ze starých nepřátel se stávají kámoši do nepohody a tak finální bitva může započít. Bohužel Sousedi 2 nepřišli absolutně s ničím novým a tak koukáte na komedii u které se nezasmějete...prostě nudný trapas na 100 minutách filmu. 15% ()

necisty

Kupodivu mnohem lepší, než jednička. Tentokrát to není žádná familierní komedie, ale správný nekompromisní nářez. K dokonalosti tomu samozřejmě něco chybí, ale s kamarády se u toho budete bavit. Co mě ale dokonale sralo, je výběr ženského osazenstva. Selenu tam dají na 3 vteřiny a zbytek odehraje bloncka (ta se mi líbí), černoška (proti ní nic nemám) a hnusná tlustá kráva. To jako i v tom Hollywoodu musíte plnit nějaké kvóty proti diskriminaci? Nám se tu takové ženské prostě nelíbí! ()

PavelVanekArt

Bavilo mě to víc než první díl, ale u některých scén, gagů a moderních blbostí jsem neměl ponětí, kde se skrývá vtip. Rogen opět zahrál po svém a nijak jeho performace nemusím, ale zvykl jsem si na něj a zase tak strašný to není. Efron mě baví o dost víc, mám toho kluka rád v každým filmu. Moretzovou po Kick Ass absolutně nemusím. Zbytek je jen omáčka, celkem hořká, pálivá ale taky vtipná. Zabaví to, člověk se zasměje a za týden ani neví, že to viděl. ()

Juto

Tento film, ktorý bol o niečo horší ako prvý film, dokáže nielenže priniesť veľa humoru a zábavy, ale prináša aj inteligentné konzervatívne posolstvo o sexizme. 6/10 ()

mortak

První půlka filmu se drží na úrovni jedničky, občas se dočkáme solidních fórků, ale pak tvůrcům došly nápady a ten přeslazený závěr vše dorazí. ()

StanislachKo

Och bože, toto sa fakt stalo?! Aj napriek tomu, že medzi scenáristami figuruje aj ROGEN? Veľká slabota. Pár krát som si povedal, že haha toto bolo asi vtipné, ale úprimne, schuti, či nahlas som sa nezasmial tuším fakt ani raz. ()

URBAN

Od prvního dílu jde vidět značný pkles. Zatím co si první díl držel svoji kvalitu, tady to držela na pomyslné hranici trapnosti jen Choe, která svou roli vzala dobře, ale není to něco co by oslnilo, ale alespon někdo uměl film udržet. Toto pokračování nebylo nutné, ale alespon stravitelné. ( 22.8.16/MAC ) ()