Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) své dcerce Stelle brzy pořídí sourozence, a proto se rozhodnou vyměnit svůj dům za větší. Jenže zbavte se stávajícího obydlí za rozumnou cenu, když se vedle právě nastěhovala banda holek, které si pletou život s permanentní párty, a v duchu hesla „Spaní je jen pro sraby!" neberou na nic a nikoho ohledy? Mac a Kelly záhy zjistí, že zopakování osvědčených triků, které vyzkoušeli na kluky (včetně populárního schovávání airbagů do gauče v obýváku), na tyhle ostré vysokoškolačky v čele s Chloë Grace Moretz (drsná holčička z Kick-Ass) neplatí. A protože je tlačí čas, pozvou si posilu, Teddyho Sanderse (Zac Efron), bývalého nepřítele číslo jedna, z něhož se vyklubal kámoš do nepohody. S jeho pomocí se vytasí s novým arzenálem zbraní, které mají sousedky zaručeně vypudit. Jenže dívčí impérium je připravené vrátit každý úder. (Cinemart)

hEROic

Opět těžký průměr založený na totálních tupostech a debilitách... jenže někdy je to tak blbý, že se nejde nesmát... 50% ()

Toka

Půměr žánru, který nespasí ani Chloe Moretz. Příběh pokulhává víc, než v předešlém díle a celkově to působí jako taková zpatlanina několika scén. Na druhou stranu některý vtípky se neskutečně povedli, u zatýkání jsem se smíchy plácal do kolen. ()

Olík

Kdybych to chtěl vzít hodně hákem, tak použiji námi již ve školce hojně citované: "opakovaný vtip není vtipem". Nakonec by byla vhodná i otázka: "Proč vlastně Sousedi 2?". Nejsem si vědom, že by tenhle neighbor fight nějak rozzářil rok 2014.....ale už se stalo! Nové osazenstvo Rogenova sousedství vykrádá to lepší ze svého předchůdce, stejně tak i jako on často sahá k laciným prvoplánovostem.....svým způsobem úplně zbytečný film. Jednička, byla rozhodně zábavnější, navíc pokud jde o podobný styl humoru, tak by šlo doporučit několik zdařilejších kusů (jenom Rogen jich má ve filmotéce několik), ale když už vyšel na světlo světa, tak na takové to domácí žvýkání, proč ne? ()

helloween93

Ve dvojce přechází Efron na Roganovu stranu a novým sousedským nepřítelem je sesterstvo Chloë Grace Moretz. Zbytek je prakticky jednička přes kopírák, vrací se dokonce i fór s airbagy. Efron ustoupil oproti jedničce víc do pozadí a jeho pozici nahradila Chloë Moretz. Universal chtěl v květnu 2016 navázat na kasovní úspěch jedničky, ale v kinech film zklamal a vydělal “pouze” lehce přes 100mg, čímž způsobil další kasovní zklamání studia Universal v roce 2016. 2* ()

HenryIvan

Ešte brutálnejšie ako minule. Tento typ humoru je brutálny, ale mne nevadí. Opäť tam bolo plno nadávok ( aj pred deťmi ), plno vecí, ktoré sú pre deti nevhodné, plno neuveriteľne brutálnych pádov, po ktorých by postavy minimálne mesiac mali ležali v nemocnici. Dejovo je to v podstate podobné, len teraz to malo isté odlišnosti. Aj cameo istých hercov bolo vhodné. Seth ma už dlhú dobu naozaj baví a nebojím sa povedať, že môže byť mojím novým Adamom Sandlerom. 80 %. ()

Torgal

Po nemastnej-neslanej jednotke vidím krok správnym smerom. Jednak sa na baby lepšie pozerá (i keď v tomto prípade...) a príbeh nie je len nekonečná párty s Rogenom na prášky, ale ponúka aj nejaké zvraty a vývoj (predovšetkým vďaka Efronovej postave). Stále to nie je žiadne terno, ale dá sa to prežiť bez úhony aj sa pritom pobaviť. 6-/10 ()

bararich8

Příšerná nuda bez nápadu. Jedničkou to mělo skončit. Pár scén na pousmání tam bylo, ale jinak nic. Chloë tady byla naprosto zabitá a tudíž zbytečná. 1* ()

Kingjiri

Jako jo, občas jsem se zasmál (vibrátor nebo klaun), ale fekálnost nebo vulgarita humoru byla často natolik samoúčelná, že se jí prostě zasmát nedalo. Scénářskej majstrštyk jsem fakt nečekal, ale absence jakýkoliv logiky a snahy o celistvej příběh byla občas do očí bijící. I přesto, že jednička nenasadila laťku vůbec vysoko, je pokračování ještě o něco horší. Trojku už prosim netočit. ()

Plechpetr

Po celkem precizní jedničce jsme to dotáhly až na samotné dno komediálního žánru. Varují vás rovnou, tady není co k zasmání.je to ovsem jedná nezapomenutelná akce. A to scéna kdy se krade tráva a klaun se směje( ten je mimochodem nejlepším článkem filmu). A to je opravdu důležité málo. ()

Jakubik

Zbytečné pokračování už tak zbytečné jedničky. No jak to asi mohlo dopadnout? Hádejte. Myslím, že hodnocení mluví za vše… ()

TomasRichtr

Překvapivě docela dobré, o parník lepší než jednička. Chloe je super, Efron tolik nevadil a Rogen nebyl přiliš trapnej. Ale tý Seleny tam mohlo bejt víc, ne že ne. ()

Simomon

POSLEDNI SLOVO: O malinko lepsi nez prvni dil. Zapletka je stejna, ale trosku lip vyresena a hlavni postavy o ždibet sympatictejsi.. Porad jsem se ale zasmal trikrat za cely film (u komedie!). průměr. 50% 3/5* ()

Veronica27

Ale jo, já se párkrát zasmála a docela dobře.Jednička ovšem byla pro mě lepší a zábavnější, ale tady to taky bylo fajn.Na Zacovu postavu se vždy ráda kouknu. ()

Psycho.R

Svažte mě do kozelce, naplácejte na zadek, vypalte cejch, zaplaťte mi dovolenou s Romanem Skamene nebo mě jinak potrestejte, ale já se smál a bavil, leč je to blbina. Co ovšem nejvíc naštve je, když zjistíte, že herce, kterého nesnášíte(Efron), máte vlastně celkem rádi, protože se mu povedlo získat komediální talent. ()

E lan

Neskutečná blbost, nechutná a nudná od začátku do konce. Není to prostě o ničem a ani jednou jsem se u toho filmu neusmál. To je na komedii zoufale málo... ()