One Punch Man

• Japonsko ワンパンマン (více)
Japonsko, (2015–2024), 14 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

One (komiks), Júsuke Murata (komiks)

Aoi Júki, Júki Kadži, Kendžiró Cuda, Mamoru Mijano, Masaja Onosaka, Teššó Genda, Daisuke Namikawa, Júdži Ueda, Ken'iči Ogata, Mijuki Sawaširo, Šin'ičiró Miki (více)

Série(3) / Epizody(36)

Nejsilnější superhrdina na světě dokáže zabít kohokoli jednou ranou. Ale nemá žádného soupeře, takže bojuje s nudou a depresí. (Netflix)

Recenze uživatele sans.sourire k tomuto seriálu (12)

Hero no kikan (2019) (S02E01)

První díl se mi docela líbil, ale naprosto jsem se ztratil a nevěděl jsem, která bije. Snad se to ovšem zlepší a bude to bomba jako první série. ()

Kari no hadžimari (2019) (S02E03)

Moje zaujetí a pozornost klesají a ztrácí se. ()

Kinzoku no batto (2019) (S02E04)

Přišlo mi to super, ale horší se to čím dál tím víc. ()

Budžucu no taikai (2019) (S02E05)

Moje pozornost se ztratila. Omlouvám se, ale tato série mi přijde strašná a nudná. ()

S-kjú no hero (2019) (S02E07)

Tahle série mě vážně zklamala. Vůbec mne nebaví, nepoutá moji pozornost. Nic. ()

Cujoi jacu no teikó (2019) (S02E08)

Opravdu zklamání, vůbec to neudržuje moji pozornost. Nechápu, co se děje. Všechny myšlenky se vytratily. Je to prostě jen nesmyslná a nezáživná akce. ()

Saikjó no najami (2019) (S02E09)

Přijde mi to prostě špatné. Není to vůbec chytlavé, nedrží to mou pozornost. Pointa vymizela a příběh už nějak ani nevnímám. Je to pořád stejné. One Punch Man je ukázkový příklad, proč u některých anime a seriálů nechci a nepotřebuji další sérii... ()

Seigi no hóimó (2019) (S02E10) odpad!

Omlouvám se, ale nic mě na tom už neláká, nezajímá a nebere moji pozornost. Já jsem to už s tímto anime vzdal...Ale ty dva díly ještě dokoukám. ()

Sorezore no kjódži (2019) (S02E11) odpad!

Nesnáším tuto sérii. Nevidím tam žádný příběh či cokoliv podobné. Souboje jsou už ohrané a opravdu mě nelákají. ()

Deši no širinugui (2019) (S02E12) odpad!

Můj názor na tuto sérii se ani tímto dílem nezměnil. Hrůza. ()

Pokračování Venoma má název

Pokračování Venoma má název

22.04.2020

Dvojka Venoma od režiséra Andyho Serkise má oficiální název, snímek ponese titul Venom: Let There Be Carnage, což je jasný odkaz na hlavního záporáka Carnage, jehož ztvární Woody Harrelson. Hlavní… (více)