Dobro došli! (S02E13) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2019, 1 h 10 min

 • MovieMan7
  **

  Jak dokonale zmrvit závěr seriálu, klidně se dala cesta do Černé Hory natáhnout na jednu celou sérii. Kuneš s Lupínkem nazí, neozbrojení ukradnou oblečení na šňůře, svezou se náklaďákem, na kterém vezmou klíč. Když nějakým záhadným způsobem dostanou Željka. Když se ale Kuneš dozví, že je Rohan mrtvý, Željka nechá umrznout. *střih* Mácha se žení a Kuneš je ve vězení, ani se neobtěžuje změnit výpověď, aby byl z lochu dřív venku. Scénář bizár, kdyby byla třetí série, ani bych si na ni neuplivl. Kvůli vědomí, že je to poslední díl dávám 2 hvězdy. 48%(6.4.2019)

 • SOLOM.
  ***

  Mám se radovat, nebo brečet, že je konec? No konečně…Poslední díl měl být sice celý nabitý emocemi, ale ty se jaksi míjely účinkem. Postava Rohana se mi za celou druhou sérii totálně zhnusila, Mácha si tu svatbu snad i zasloužil – nicméně romskou??? Slepičkové to s Lupenem nevyšlo a ten se jen kvůli děckám vrátil ke staré, no a Kuneš – ten se rozhodl zcela správně. I tak se mi však jeho drsňácký styl líbil víc v první sérii – ostatně asi jako všem. Takže balkánská tečka žádný zázrak a zcela šedý průměr…(7.4.2019)

 • Winster
  ***

  Škoda...s tim obsazením se dalo udělat jiné dílo. Na to jaká byla první serie fajn...taková trochu tajemná s bubákem ve skříni. Tohle se jim nepovedlo...je to škoda, těśil jsem se na každý díl. Nejvíc se mi líbila Sázava....to byl jedinej díl první řady v té druhé. Nejhorší je však zjištění, že Kuneš přestával být Kuneš(3.4.2019)

 • baddass01
  odpad!

  Sebestředný "umělec" Pachl aktuálně připravuje minisérii Volha a když čtu, o čem to má být, je jasné, že to opět bude ideologická sračka, na kterou samozřejmě dostane peníze z veřejnoprávního eráru. Možná, že kdyby se Pachl více věnoval scénáři Rapla a méně se staral o Babiše, možná by to nebyla taková katastrofa, viz. : "... Babiš, ať už je, jaký je, má na rozdíl od nich aspoň podnikatelský drive. Svůj koncern neustále zvětšuje, aby si pak mohl koupit celou zemi. Potom koupí celou Evropu, a když ho nic nezastaví, tak skončí asi v Americe." - - - - - - Konečně někdo z havlistů přiznává, že v 89 žádná spontánní revoluce studentů nikdy neexistovala, viz. : ".. při práci na scénáři jsem nastudoval hromadu materiálů o ekonomickém přerodu v 90. letech. Celá ta ekonomická změna včetně kuponové privatizace byla naplánovaná už dva tři roky před revolucí v Rusku, takže se na ní velící důstojníci StB a KGB svezli." https://magazin.aktualne.cz/pachl-rapl-je-krok-od-sebevrazdy-a-to-lidi-bavi-v-podsveti-n/r~8f31493e18e611e9a67dac1f6b220ee8/?redirected=1554177950(3.4.2019)

 • Franki69
  *

  Už od prvních dílů poslední serie to v zaběhaným Raplovským týmu skřípalo. No a ten poslední díl… To už byl výsměch všem, kteří kdysi sympatickým vyšetřovatelům z Jáchymova věnovali svůj čas. V téhle grotesce - posledním dílu - bacha spoilery- jsou dva řadoví kriminalisté Kuneš/Lupínek vyslaní bez peněz do zahraničí, centra rejdiště balkánské mafie v Černé Hoře. Z hotelu je vyžene, jen ve spodním prádle, tj. bez dokladů, mobilů, zbraní a oblečení balkánskou mafií placená místní policie. Chlapci to ale nevzdají, ze šňůry ukradnou teplákové soupravy, přespí v přístavu na písku a pěšky se vydají do nitra Černé Hory vyřídit Čubričův gang holýma rukama na jeho domácí půdě. A ono se jim to podaří!! No ty vole!! Jsem v obrovským pokušení hodit celou sérii do odpadu, nakonec ale, z milosti k asi tak třem povedenějším dřívějším epizodám, dávám 15%. Rozhodně na to nekoukejte, fakt to za to nakonec nestojí. Ani jako komedie to není dobrý….(1.4.2019)