Dobro došli! (S02E13) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2019, 1 h 10 min

• salahadin

Tak milé děti, 13 dílná pohádka na dobrou skončila a hajdy trajdy do hajan. A jestli zlý Čubkovič nezmrzl, mrzne dodnes. A jestli dutý Kuneš neumřel, ryje statusy na facebook, teda pardon, wallbook, dodnes. A jestli nebyli tvůrci hospitalizováni, určitě nás v budoucnu opět něčím oblaží. DOBRO POŠLI - OBIDVAJA.(1.4.2019)

Když už jsem si tedy zvykl, že Rapl S02 není Rapl S01 , tak jsem v posledním díle ocenil produkci, která celý díl točila u moře v Montenegru ( ikdyž mimo sezónu ) a líbil se mi odér kusturicovské komedie tak, že bych vystřelil i pět hvězd.... a pak přišlo posledních pět minut ( se světlou vyjímkou svatby Máchy a Marči o kterém jsem ale předem věděl z promo fotek ), které to dokonale zazdily. Takže pokud se po vzoru Dallasu neobjeví najednou Rohan s Kunešem ve sprše v dalšího dílu, tak Rapl S03 je bez šance.(2.4.2019)

• kumite

Říká se, že o mrtvých jen dobře a protože Pachl tento seriál definitivně pohřbil, tak dávám z úcty k mrtvému celé dvě hvězdy. Jinak je to na odpad !! Většinu toho už popsal uživatel Mallinali. Takže po přečtení názorů Pachla mohu jen konstatovat, že Pachl je DEBIL !! https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/rapl-2-konec-serie-hynek-cermak.A190401_113157_filmvideo_ts?recommendationId=000000000016-0000-0000-000000000000(2.4.2019)

• Karell840

Tímhle dílem dostává nějaká základní motivace postav na frak. Kuneš který v díle “cvokhaus” nechá pachatelku jít protože je to správné, si naopak v tomto díle chce odsedět trest za vraždu Želka, protože to je také správné. Asi tedy ale úplně nějak jinak...Myslím, že jsou dvě možnosti. Buď je to tak, že Kuneš je narcisistní pozér a dělá vše jenom proto, aby to bylo cool. Možná je trochu i hysterický...Nebo je ten scénář psaný amatérsky a stejně na háku to mají i všichni ostatní.(2.4.2019)

• gonga

Díky uživateli Mallinali za to, že si dal práci se shrnutím největších debilit, které se v tomto díle vyskytly, sám jsem na to chuť neměl. Druhá řada byla seriálem na pomezí frašky, nechtěné komedie a krimi, kdy ke frašce sklouzávala asi nejčastěji. Celý tento zmar korunoval Pachl svým arogantním vyjádřením a poslední díl , který již byl parodií kdysi dobré kriminálky.(3.4.2019)