Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kuneš s Lupínkem chystají definitivní zúčtování se Željkem. Tentokrát má domácí výhodu, ale detektivové pomocí důmyslných převleků zcela splynou s černohorským prostředím. Kuneš bude mít znovu příležitost několikrát projevit svoje řidičské umění. Rohan je k dokonání svojí osobní pomsty svolný k jakékoliv oběti. Kuneš s Lupínkem se proto ocitají v akutním ohrožení života. Snad se mohou detektivové spolehnout na pomoc černohorské policie. Avšak konečnému zúčtování se nevyhne ani jeden z hlavních hrdinů. A Kuneš konečně najde svůj klid. (Česká televize)

(více)

Recenze (47)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám se radovat, nebo brečet, že je konec? No konečně…Poslední díl měl být sice celý nabitý emocemi, ale ty se jaksi míjely účinkem. Postava Rohana se mi za celou druhou sérii totálně zhnusila, Mácha si tu svatbu snad i zasloužil – nicméně romskou??? Slepičkové to s Lupenem nevyšlo a ten se jen kvůli děckám vrátil ke staré, no a Kuneš – ten se rozhodl zcela správně. I tak se mi však jeho drsňácký styl líbil víc v první sérii – ostatně asi jako všem. Takže balkánská tečka žádný zázrak a zcela šedý průměr… ()

salahadin odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak milé děti, 13 dílná pohádka na dobrou skončila a hajdy trajdy do hajan. A jestli zlý Čubkovič nezmrzl, mrzne dodnes. A jestli dutý Kuneš neumřel, ryje statusy na facebook, teda pardon, wallbook, dodnes. A jestli nebyli tvůrci hospitalizováni, určitě nás v budoucnu opět něčím oblaží. DOBRO POŠLI - OBIDVAJA. ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aneb jak pohřbít slušnej krimi seriál, ale pan Pachl nám vysvětlil, že druhá série je vlastně lepší než ta první jenom debil divák to nepochopil, tak to potom jo. Každopádně netvrdím, že první série byla něco extra světabornýho, ale měla svoji kvalitu. V té druhé se pravda taky najdou koukatelný díly, ale taky takový který hraničí se sebeparodií a tenhle poslední to zabil definitivně. Když jsem si v obsahu přečetl, že Kuneš konečně najde svůj klid tak jsem si nemyslel, že ho najde tak, že pude do tepláků. Já chápu, že to chtěli zakončit tak aby ukázali, že v životě nic nedopadne dobře, ale větší debilitu už vymyslet nemohli. Darmo mluvit...15% ()

LexBarker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V posledním díle jsem se už konečně oprostil od srovnávání s jedničkou a jal jsem se na to dívat jako na lehce absurdní grotesku. Ani bych se nedivil, kdyby se dodatečně zjistilo, že to kluci točili pod vlivem nějakých speciálních drog, které odbourávají pud sebezáchovy a výrazně posilují sebevědomí... ()

Crocuta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mallinali shrnul víceméně všechna podstatná negativa (neřkuli píčoviny) obsažená v této epizodě, která dělá - bohužel - z dosud stravitelného, slušného krimi seriálu trapný blábol. Ovšem za tu snůšku nesmyslů nad kterými zůstává rozum stát pochopitelně nemohou tvůrci, ale, jak jinak, zlí, tupí, xenofobní a zoufale provinční čeští diváci, jak nám pan režisér promptně vysvětlil. Naštěstí těchto škarohlídů není mnoho - prý jen 89 ku 1,3 miliónu spokojených a "Rapla" bezvýhradně přijímajících milovníků televizní tvorby. Inu, i tak to lze vidět. Jen by mne zajímalo, kolik z těch hlupáků nevidoucích za vlastní plot by volilo tak jako Kuneš s Lupínkem zkratku z Černé hory do České republiky přes Ukrajinu?!?? Až pojedu v létě na dovolenou do Finska nechám si od pana Pachla poradit nějakou pěknou trasu - už se těším, co hezkého si cestou prohlédnu v Barceloně nebo třeba v Rotterdamu. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Točilo se v Černé hoře v přístavu Bar a okolí. (sator)

Reklama

Reklama