• Jara.Cimrman.jr
  **

  "Ta Růžičkova sběrna je dost vyhlášená. Tam by na váhu vykoupili i korunovační klenoty." Avie byla vždy nebezpečné vozidlo a to pro řidiče i pro jeho okolí. Užít ji k vraždě je tedy logickou volbou. Plzeňští kapitáni se proto opět vydali po stopách zločinu a jedné zapomnětlivé matky. Tentokrát to nebylo tak zlé, dokonce to bylo i trochu zamotané, ale kpt. Ondrová se opět vytasila se svou debilitou a to mi brání přiklonit se k alespoň průměrnému hodnocení.(19.12.2016)

 • Ygnor
  ****

  Nebylo to špatné, a to jsem se nechtěl dívat.... Vzhledem k šíleným počinům na jiných stanicích a pro celkové podhodnocení přidávám nestorovi české kinematografie čtyři banány (také i za kameru).(13.9.2017)

 • otík
  **

  Paní učitelka si vyjede po setmění ze školy po milostném aktu a tak jaksi "náhodou" ji sejme Avia. To vše rozběhne poměrně bizarní příběh o touze po penězích a taky o lidské namyšlenosti, že se mu za vraždy nemůže nic stát. Díl slabší než předchozí, zase takové suchopádné pátrání, jedna scéna s Knapem a Karasem však přeci jen potěší.(16.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace