Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

eraserhead666

Galifianakis občas zahlásí, Fisher ta trhlost prostě sedne vždycky, Gadot je taková spíše tlačená na pohled než aby něco předvedla, humoru mohlo být celkově více. Hodně lehoučký nadprůměr. ()

Necrotongue

Ke sledování filmu mě přimělo velmi slušné obsazení (kam nepočítám Zacha G.) a nebyl jsem zklamán. Nešlo sice o žádné veledílo, ale byla to pohodově odpočinková komedie, u které divák nemusí zrovna příliš přemýšlet, ale lehce se pobaví a oddechne si. Jon Hamm a Isla Fisher mě celou dobu bavili, takže jsem nebyl nespokojen. ()

Morholt

Obvyklý scénář s civilisty, kteří se připletou k operacím tajných služeb, ale nic proti tomu. Režisér výborného Paula byl lákadlem a obsazení také nevypadalo vůbec zle, ačkoliv Galifianakisovi lůzři mi dokážou lézt krkem. Nicméně naděje vzaly celkem rychle za své. Jediné, co bylo pozitivní, bylo obsazení a to ve všech ohledech. Ale jinak se jedná o zbytečně natahovanou záležitost, která nenabízí vůbec nic pro zasmání. Mottolovi sice patří dík za to, že se snažil vyhnout lacinému trdlování, ale bohužel se mu nepodařilo ho nijak nahradit. A příliš nemá film co nabídnout ani co se akce týče, pokud nepočítám jednu spíše průměrnou sekvenci. I kdybych moc chtěl, tak víc jak 30% nevypotím. ()

Lucasion

Nudné, trapné, smutné a bez humoru. Schválně jsem si film zapauzoval v moment, kdy se začalo něco dít. Neuvěřitelné, ale padesát pět minut. Opravdu je nutné, aby takhle dlouho se ve filmu nic nedělo? Druhá věc je komedie, která nebaví a ani nerozesměje? Tohle prostě nejde. V celém filmu není jediný vtip nebo humorná scéna, která by pobavila. Což na komedii, která sahá skoro ke dvěma hodinám je prostě špatně. Příběh je samozřejmě klišé a snáze předvídatelný, což mu nijak nevyčítám. Mr. & Mrs. Smith z roku 2005 je také špionážní akční komedie. Ano, taky je příběh klišé, ale člověk se u toho pobavil i zasmál. Tohle je sterilní nuda, která nikoho nepobaví. Vážně nevidím na filmu nic, co by mě zaujalo nebo potěšilo. S výjimkou herecké dvojice Gal Gadot a Jon Hamm. Ale to na film, který má bavit nestačí že? Tedy jak komu. Mě tedy rozhodně ne. (26 %) ()

ScarPoul

Ničím v zásade zaujímavé. Šablónovité ale aj akýmsi zvláštnym spôsobom príjemné. A to len v ďaka sympatií k postavám, ktoré si svoje party užívajú a to dakedy robí veľa. A hlavne Hamm je sympoš a Gadot je nádherná a FIsher v tých naprataných šatách berie dych. Také trošku guilty pleasure. Inak je to v zásade taký ten film, čo sa stratí a nikto nebude vedieť že vôbec existoval, čo je na druhú stranu kvôli účasti všetkých hercov dosť škoda. Najhoršie na tom je, že sú tam scény, ktoré ukazujú že to malo naviac. ()

Lacike

Taky divny mix spionskej komedie, ktory bohuzial nie je prilis vtipny. Uvod v ktorom pôsobia novi susedia podozrivo je natiahnuty na celu polovicu filmu a ani ked uz sa naplno rozbehne spionska linia, tak to film nenakopne a nadalej to pokracuje v nezazivnom mode. Jedine co film na chvilu nakopne su dve slusne akcne sceny a obdivovatelia Gal Gadot si uziju jej dlhu scenu v spodnom pradle. Bohuzial sa ukazuje, ze nie je prilis dobrou hereckou a okrem vzhladu nema co ponuknut. Z postav ma zaujal Galifianakis, ktory znova potvrdzuje, ze v umiernenom mode je sympatak a najlepsi je kamaratsky vztah medzi nim a eleganom Jonom Hammom. Tato linia ako jedina funguje. Zbytok je strasna nuda. 4/10 ()

BoPo

Miluj bližního svého zkombinované s Mr. & Mrs. Smith. Tento kríženec sa vyznačuje podceňovaním divákovej inteligencie, a preto mu servíruje slaboduchú zápletku s ešte slaboduchejším humorom. Vedľa tohto vyzerajú Vrahouni (Ashton Kutcher, Katherine Heigl) ako akčná komédia desaťročia. Gal Gadot je kráska, ale mňa osobne tieto až moc bezchybne pôsobiace ženy nejako nerajcujú, takže nemôžem pridať jednu genderovú hviezdu navyše. Jedným slovom výgrc. ()

corpsy

Na margo tejto typickej americkej akčnej komédie zahlásiť len jedno. A to, že si až také vlažné komerčné prijatie nezaslúžil. Nieje to síce niečo, na čo by sa stáli v kinách fronty ( na to je tam málo ,,mládežníckych,, motívov ), ale podobne je ho aj škoda iba na nejaké upršané nedeľné poobedie. Sympatická, kinetická, magnetická. ()

ConanVJ

Nebýt přiblblého lumbára je jeho frigidní manželky, tak by ten film byl i fanj. Hlavní trapná dvojice mi bohužel zkazila celý film. Přitom špiónské dvojici role sedla jak ušitá. Příběh je celkem povedený, ale nic co by vybočovalo ze žánru špiónážní komedie. Dávám 60% :) ()

Rosana

Jo, to se stává každý den, že zjistíte, že vaši super sousedi v balíkově jsou špióni. Mně se to stalo už 6x. V jiných filmech. ()

JJ.Gibson

Příjemný počin, zajímavé obsazení. Nejvíc mě bavila postava Isly Fisher, více zábavná a více sexy než Gal Gabot. Na druhé straně osazenstva mě zase bavil víc Jon Hamm než Zach Galifianakis. Lehká špionská zábava na čtvrteční večer. Why not?? ()

kaylin

Mám rád podobné komediální filmy. Komedie se zde snoubí se špionským filme, je to akční, je to sexy, je to místy i celkem nápadité jen je to v současné době už celkem neoriginální a hraje se jen na t, že tu jsou zajímaví herci. Nesourodý pár Fisher/Galifianakis si překvapivě skvěle sedli, dokonce mi přišlo, že lépe než Gadot/Hamm. ()

movieband

Příjemná ptákovina, která je, věřím tomu, s lahvinkou červeného vína ještě lepší. Když jsem nad tím tak přemýšlel, tak scénář musel psát silně frustrovaný, unavený rodič, který veškeré své emoce a přání vyplivl na papír a natočili podle něj tuhle šílenou věc, která dokáže ve správném rozpoložení příjemně pobavit. ()

PogoJoe

Moje dojmy? Docela trapné, což ovšem není chyba herců, ale scénáře a možná i režiséra. Nezapomenutelná scéna zkoušení spodního prádla - Gal Gadot má naprosto úžasnou figuru a přednosti Isly Fischer taky nelze přehlédnout. Za pár dní už si nebudu pamatovat vůbec nic. Já vím, co taky čekat od filmu, který má 55%. Proč se na něj vůbec dívat, co? Protože Gal Gadot - a z tohohle ohledu jsem spokojen... ()

M.i.k.e

standardně plochá komedie plná životních mouder a snad všech myslitelných klišé.Nic co by urazilo,ale zároveň ani nenadchne protože prostě nemá čím.Rozebírat logiku toho,že elitní špióni jsou odhaleni tuctovým párem z předměstí a vlastně to ani nikomu nepřijde divné a sami špióni se s tím smíří celkem rychle a ještě zasvětí onen pár do detailů,nemá moc smysl...40% ()

BarryLyndon

Táhne to hodně charisma ústřední čtveřice a ta lahvinka co jsem měl při sledování v sobě (nápln a ústy, nic jiného. 7/10 ()