Stopy spravedlnosti

• Česko Nebezpečný cizinec (více)

Jeho rodina se stala obětí IRA. Policie případ neřeší. Je čas se pomstít... (Filmbox)

vinducha

Jackie Chan nezvykle bez jediného náznaku humoru , bodejť ne , když přišel o dcerku. Perfektní revenge akce, na ten jeho věk mu to prostě stejně musíte věřit. ()

karel63

Po shlédnutí slátaniny s Arnoldem jsem už málem na Jackieho zanevřel, ale po tomto snímku měním názor, nejenže se přestal pitvořit ale začal i tvořit. Skvělé herecké výkony, kamera, napětí až do konce. Moc jsem si to užil. ()

Pignon

Konečně nám seslal Netflix shůry film, kdy jsem si užil každou akci, každou odhalenou intriku, i silný pocit zadostiučinění z posty hajzlům. ()

charles3

Zajímavý a místy vtipný thriller s béčkovým námětem a ožehavým politickým pozadím. Včera jsme si jej pustili na Netflixu (kde je k nalezení pod původním názvem The Foreigner) a po 15 minutách zjistili, že jsme to už jednou viděli, nejspíš na HBO a pod jedním z těch dvou českých názvů. Bývalý James Bond tu má proti sobě více než rovnocenného protivníka ve stárnoucím Asiatovi se speciálním výcvikem. Chanovy kaskadérské kousky už (vzhledem k jeho věku) nejsou to, co bývaly ještě o 20 let dříve, ale zachraňuje to kamera, střih a scénáristické nápady. Campbell (mj, režisér dvou uznávaných bondovek) pořád umí, z herců mě kromě Chana a Brosnana zaujaly i ženské postavy, černošský detektiv a šéf Hennesyho goril, naproti tomu byl dost nevýrazný a podivně pojatý jeho synovec coby údajně největší eso mezi agenty... Zaskočila mě jenom převažující čínská produkce a tomu odpovídající vyznění filmu. Objektivně 3 hvězdy, ale za zmíněné klady ještě jednu přidávám. ()

mdf

Jackie Chanovi,který za ta léta natáčení už musí mít v těle snad všechno zlomené tady hraje zlomeného,starého chlapa,kterému zabije výbuch dceru a on pátrá po vrazích a evidentně mu to ještě dobře myslí a i dobře kope.Pierce Brosnan už tady není ten hezounek z 007ale šedivý playboy,ale spolu s Jackiem předvádějí solidní herecké výkony.jedná se spíše než o čistokrevný akčňák o politický thriller,ale okořeněný slušnou dávkou akce.Byl jsem fakt mile překvapen a spokojen. ()

eaglestar

Džekymu dlužím nějaký pěkný hodnocení, protože ty sračky z posledních let, to byl děs. Avšak: Kdo to doprdele platil? Hajzlové z Bruselu, nebo snad sám pan starosta, aby tak nějak odklonil pozornost od těch svejch? No, jinak ten famózní song se jmenuje 普通人 (tedy, Obyčejní lidé), a ne nějakej "Common man", jak tu někdo debilně uvedl! Neumíš čínsky, tak neopisuj od blbců. Taky nevím, proč to ve filmu zpívá tak nějak sám, bez Liu Tao?! Bez ní to není tak skvělý. ()

vamix

Jo,hajzlové dostanou přes držku....to mám rád...a když to je takhle,bez nějakejch okras,naprosto brutálně,přímočaře,super...zase jednou dobro zvítězilo nad .....sakra,moment,došli heets,to můžu kouřit i doma.....věřil jsem mu,co víc chcete od akčáku?Já si sed,zatajil dech,zaťal pěsti,uronil na začátku slzu a pak jen fandil....jo,takhle ho neznám,věřil jsem mu....! ()

paralen500

Jackie Chan aj po rokoch dokazuje, že nepatrí do starého železa a dokáže nakopať zadok členom IRA, ktorí by mohli byť jeho vnukmi. Film sa zbytočne dlho venuje problémom kvázi záporaka - (ex) člena IRA, zatiaľ čo Jackie šesťdesiat minút kempuje v lese a hrá sa na Ramba. Pierce Brosnan s írskym prízvukom tradične dobrý. Nelogický záver uberá jednu hviezdu z konečného hodnotenia, výsledkom čoho sa tento snímok radí medzi priemerné filmy vhodné na častú reprízu v TV. ()

princeznaaur

Jo, pěkné a má to i myšlenku. Sice je to utopie, ale kdyby všichni příbuzní po obětech byli takto neoblomní a chtěli spravedlnost, bylo by na světě tak krásně, protože by všichni zkorumpovaní politici byli pod drnem nebo v base. ()

TarbikCZ

Film který jsem ani nezaznamenal, že by šel v kinech. Po jeho shlédnutí snad jeden z nejzábavnějších akčních kousků roku 2017. Chan i Brosnan válí. Za mě bez ztráty květinky!! ()

Lazy87

Pecka. Teda ne tak docela. Ze startu mi bylo trochu úzko. Jackie Chan v trochu, pro něj, jinačí roli a vedl si dobře. Solidně natočený snímek o věcech, který mě serou. Palec hore, i to zakončení mě potěšilo. Asi už stárnu... ()

Lord_Okurka

Povedlo se. Sice ty dvě linky filmu (Brosnanova politická a Chanova akční) nejdou moc dohromady, respektive to působí dojmem, jako kdyby si každá žila vlastním životem a jedna druhou příliš nepotřebovala, ale zase mě moc bavil Chan v pro změnu vážné roli. Akce ve filmu není příliš, ale Chan i na stará kolena dává jednotlivým scénám šťávu. Politikaření ostatních postav a pletky mezi nimi mě zase tolik nebraly, na to mají ve filmu příliš málo prostoru, aby byly dostatečně vykresleny. Až na Brosnana tedy - čekal jsem, že sklouzne do šablonovitého "bad guye" a příjemně mě překvapilo, že se tak nestalo. ()

JoeHalenbeck

Rád bych dal 5/5, ale to nejde. (spoiler alert!) Postava Quana je úplně zbytečná, protože by to dopadlo stejně i bez něj. Sledovat Jackieho prvních cca 15 minut je zvláštní. Takový stařík, který rád chodí a udrží stolici, natož odpálí bombu na hajzlu a je plný elánu. Na druhou stranu musím vyzdvihnout Jackieho.. proslavil se jako akční komik a ve stáří je to je to výborný dramatický herec, navíc irský přízvuk ve filmu je opravdu zajímavý a vítaný. Celkově to působí jako slušné drama na večer. ()

hujerita

Takmer štyri hviezdy. Škoda, že nebolo trochen viac akcie. Jackiemu som tie jeho kúsky žral a aj ako starec to v pohodičke dával. Pierce bol tiež OK, len tej akcie mohlo byť viac, len tej akcie. ()