Yennefer nadhodí Bratrstvu odvážnou myšlenku. Geralt uzavře nebezpečnou dohodu s převozníkem a Triss se snaží rozlousknout záhadu zmizelých novicek. (Netflix)

WolfIssen

Třetí série u mě zatím vcelku fajn, ikdyž o trochu slabší než druhá. Nicméně po tomto dílu se opět fanoušek nestačí divit, co tvůrci zamýšleli a z Marigolda udělali bisexuála... Na to prostě jeden nenajde slova... ()

Sebule

Nemůžu si pomoct, ale něco tomu chybí. To stejné, co v minulém díle, ten děj se prostě neposouvá. Vážně jsme se za čtyři díly dostali ke konklávě? Kde je ta epičnost, která je v dílech od Sapkowskeho? Je to takové neslané nemastné a prostě nemám z toho už takový ten feeling epičnosti a historického období. Hodnocení: 5/10 ()

exree

Výměna cesty lodí za zabití vodní příšery po dlouhé době měla zaklínačský (road trip) feel, sice samotný souboj (včetně přípravy) s příšerou mohl být delší, ale šlo to. Celkem komická byla znělka ve stylu Mandaloriana když jí Ciri dorazila, ale tak proč ne. Parodický rozhovor Ciri a Marigolda, kdy házeli hlášky místo Geralta a Yennefer, byl zatím vrchol série. Bohužel hned pak přišla naopak nejhorší scéna. Ne že by to k ní už nějakou dobu nesměřovalo, ale ten ultra slizký gay hrabě nebo co to je + Marigold fakt nejdou moc k sobě. Klasický Netflix. ()

Dawe2

Kýč a patos, tuna keců a nic pořádně. Ale chlapi už si olízaly fousy, to je důležité ... Zatím se mi zdá, že by to po zaslouženém sestřihu bylo tak akorát na delší celovečerní film, pak by to možná mělo spád a dostatek děje. ()

Budulmanek

Čtvrtý díl třetí série Zaklínače. Pro toho, kdo to nečetl musí být tenhle díl docela bramboračka... Splácali dohromady několik "událostí", dokonce se jim daří to splácat tak, že se původně odehrávaly jinde a !!! jindy !!!... Ale dobře, to bych asi ještě pochopil, že to je "uměleckej" záměr... Dijkstra s Philippou tady furt vypadaj jak můj s mojí... i když spolu obecně v románech něco pletichařili, tady mi to přijde jak rodinej podnik... Snad se ještě Dijkstra nějak projeví, páč zatím je spíš jak komorník, co kuje nějaký pikle, než nejobávanější šéf tajné služby v okolí, kterým ve skutečnosti je (má být). Ale furt... do té doby cajk...  Pak ale přijde na pořad dne opět Radovid + Marigold 😍🥰😘👨‍❤️‍💋‍👨a je vymalováno... Do vole prdele, to snad ne???!!! (nebo vlastně do vole prdele zrovna jo) 😱🫣🤦‍♂️ Pouštím ropnou pátej díl, ať mám tohle za sebou a konečně se to celý posere 😅 (děj myslim, páč vim, co se stane) (teda mělo by se stát) A co má sakra znamenat to "Zvládneme to?"... To je nějakej novej pořad té vé Nova? ()

Bender0101

Are you sure about this? Doj*baná pátá kapitola Krve elfů. Are you sure about this? Příšery nestojí za nic. Are you sure about this? Marigold je gay.  Are you sure about this? Magie je nekonzistentní a dementní. John Cena! ()

Tom10000

4.díl. Yennefer se dostává do Aretuzy, kde se pokouší sjednotit celé Bratrstvo, aby nedovolilo severským královstvím vydat se dobrovolně Nilfgardu. Podporu sice získává většinovou, nikoli však od Stregobora, mistra lstí a přetvářek, jenž se rozhodne pořádně jí zavařit. Triss přichází na kloub nečekané záhadě mizejících novicek, nyní ji jen chybí zjistit, kdo za únosy může. Císař Nilfgardu vysílá svého znovu se navrátivšího posla za královnou Elfů s jasným vkazem: buďto s nimi začnou spolupracovat, či je budou ještě více utlačovat. Rozhodnutí podá Francesca ihned: volí si bílý plamen. Ciri se nadále vyhýbá okamžiku, kdy se bude muset odevzdat své vlastní moci, jež ji začíná čím dál tím více vadit. Především pro okamžik, kdy sloužila Yennefer coby její "druhé" tváři, povrchní a namyšlené. Geralt mezitím plánuje cestu na Aretuzu, kvůli níž spolu se svojí svěřenkyní zabijí podivnou příšeru. Na chystaném bále se Geralt spojí se svojí láskou, vyjádří si city a i obavy, poté, co se mu čarodějka svěří se svým traumatem. Ciri zatím zůstává v péči Marigolda, barta, který se zamiloval do sluhy zrádného pobočníka redanského krále. Ten zatím spokojeně přihlíží, jak mu roste pověst a vliv, zvláště po jeho vlastní vraždě královy maželky. 50 procent, velmi slabý díl. Alespoň máme možnost znovu vidět Yennefer a Geralta spolu, z nějakého důvodu ale i ono setkání zavání jakýmsi "pachem" nezdařeného zpracování. Co si scénáristé nenavymýšlí... ()

Prck4

<!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!>  Marigolde nééééé!!!!! Tu postavu jsem měl fakt rád, tohle samo o sobě stojí epizodu 3 pračky whirlpool :( . Jedna hvězna za Ciry. Nevím, jestli je to tak dobrá herečka, ale každopádně zaujme a ten tým buzen v Netšitu by ju dokázal udělat na 16 i ve 30ti. ()

betyvlckova

Tak tahle epizoda byla pecka. Marigold opět nezklamal a všechny scény si krade pro sebe obzvlášť v napodobování toho co si Geralt a Yennefer říkají. Příjde mi ubohé dávat odpady jen kvůli Marigoldovi a Radovidovi. Konec krásně namlsal na finále první části. 9,5/10 ()

JamaicaHadra

Opět budeme bojovat s nestvůrami. Co na tom, že v knižní předloze je to trochu jinak (kdo četl a viděl tento díl, tak ví), ale jedno se tomutu dílu upřít nedá - opět jedeme v Zaklínačových rytmech a potulní pěvci nám k temu budó hrát, až Marigold záviděti bude :D. Nicméně, stejně je pěvec tak trochu sebestředný a... Dost už s tím. Tenhle díl je skvělou - nicméně ne dokonalou přípravou na to, co se chystá. ()