Ania (Agnieszka Więdłocha) je mladá romantická, ale nepříliš sebejistá učitelka, která hledá ideálního partnera na internetových seznamkách. Shodou okolností večer na Valentýna potkává moderátora Tomka (Maciej Stuhr), který moderuje populární, ale kontroverzní talkshow. Tomek obdivuje její nenapravitelný romantismus a navrhne jí, aby se stala hrdinkou jeho show - ona si bude domlouvat rande přes internet a on ve svém programu ukáže skutečnou tvář mužů flirtujících na síti a současně naivitu žen hledajících tam svůj ideál. Bláznivá rande Ani se rychle stanou velkým hitem. Avšak jednoho dne se Ania nečekaně setká s ideálním mužem - Antonym (Michael Czernecki). Tomek je nucen svojí arogantní šéfovou (Ewa Blaszczyk) držet sledovanost programu, proto se mu Ani zamilovanost (Ania má s Tomkem dohodu, že pokud se zamiluje, z programu odejde) vůbec nehodí, ale je to pouze snížená sledovanost, co Tomkovi vadí, nebo je za tím i něco jiného? (kamals)

Trailer

sochoking

Väčšinu filmu som mal rozpačité dojmy. Trápne a klišé vtipy striedali crazy situácie a scénky, na ktorých som sa ujebával ešte chvíľu po tom, ako bolo už dávno čosi iné rozbehnuté. Občas sa dej stal na okamih vážny, aby ho (naozaj) znenazdajky vystriedala doslova tupá blbosť. Avšak záverečných dvadsať minút , kedy sa Planeta Singli zmenila na drámu s následným excelentným a bombastickým hudobným detským vystúpením, mi totálne zmenilo vibrácie a teda i celkový pocit a zážitok z filmu. Rád by som na záver komentu spomenul nedávno videnú romantickú novinku od Poliakov, ktorá je trochu iného rázu. Bude sa páčiť predovšetkým fanúšikom sofistikovanejšieho a sarkastického humoru. ()

Fr

,,STÁHNĚTE SI APLIKACI PLANET SINGLE A NAJDĚTE SVOJI SPŘÍZNĚNOU DUŠI.“… /// Příběh plnej internetovej seznamky, talk šou polskýho Honzy Krause i romantiky, která si postupně mezi tím vším razí cestu na výsluní. Místy ftipná, taky dojemná, ale hlavně příjemná rom-kom o hledání štěstí, ve který každej dostane to, co si zaslouží. Navíc je tady vidět ten propastnej rozdíl mezi naší (Sezn@mka) a polskou kinematografií. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že ke štěstí se stačí často jen rozhlídnout (na přechodu? Tož to rozhodně…). 2.) Nevím jak najít v životě radost a naději. 3.) Thx za titule „Moonm@n“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Jara.Cimrman.jr

"Plán je takový - ufiknu mu koule, ty ho znásilníš a pak ho zabijeme." To je romantika. Polský holky se prostě nebojí ničeho. Já jsem se u toho z počátku docela dobře bavil, jenže pak se zábava přes dramatickej oblouk proměnila v moralizování a tam už se moc bavit neumím. Nicméně jsem rád, že mě při tom sexbomba Ola označila za ideálního partnera - normálního chlapa, kterej doma čumí na porno. To splňuju minimálně z padesáti procent a jsem na to hrdej. ()

Enšpígl

Na romantických filmech umím ocenit dvě věci, originalitu a míru vtipu a lehkosti v rámci žánru. Tady to první není špatný a to druhý je dokonce výstavní, takže se chytněte za ruce, drazí zamilovaní a dejte si Planetu singlu, protože po skončení filmu si můžete v pokoji dohrát, to co hlavní hrdinové pro záverečné titulky už před kamerou nestihli. ()

VenDulin85

Přiznávám na celé čáře, že mě Poláci se svým rom-komem dostali. A to jsem k celé Planetě singli přistupovala obezřetně jako k dvakrát zlevněnému sýru z Kaufu... Celou noc jsem přemýšlela, že tomu BUDU MUSET dát plný počet bodů, protože- ano, najdou se nějaké chybičky a občasné tlačení na pilu romantiky přes hranu mého vkusu, ale- ten konec, vážení, ten prostě nemá chybu. Tryskal ze mě smích ve všech jeho podobách (ano, doufám, že sousedi někam odjeli na wellness víkend) a Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha si mě získali. ()

• Druhý film Macieja Stuhra, kde sa na soundtracku objavuje pieseň Mareka Grechutu "Dni, których nie znamy". Prvým bol Chłopaki nie płacza (2000). (tiradentes)
  • Scénář vznikal dva roky. Představitel hlavní role, Maciej Stuhr, se v jednom rozhovoru vyjádřil: „Celou dobu to nebylo ani vtipné, ani romantické, prostě to bylo špatné. Naštěstí o tom producenti věděli a povedlo se jim to, co se každému scenáristovi a producentovi nepovede – vyhodit z toho filmu smetí a začít znovu. Právě takto jsme se dopracovali k verzi, která se nám líbila a kterou jsme natočili.“ (Jirka_Šč)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (griph)