Reklama

Reklama

Mizerové: Na život a na smrt

  • USA Bad Boys: Ride or Die (více)
Trailer 13

Obsahy(1)

Kultovní Mizerové jsou zpět a s nimi i pořádná nálož akce a nekorektních vtipů. Tentokrát však detektivy Mikea Loweryho (Will Smith) a Marcuse Burnetta (Martin Lawrence) čeká mise, která by je nenapadla ani v těch nejdivočejších snech. Jejich nedávno zesnulý nadřízený, kapitán Conrad Howard (Joe Pantoliano), byl totiž obviněn z dlouholeté spolupráce s drogovými kartely. Mike i Marcus mají pochopitelně na celou kauzu jiný názor a jsou odhodláni kapitánovo jméno očistit za každou cenu. Netuší však, že za chvíli budou muset sami prchat před zákonem... (Falcon)

(více)

Videa (5)

Trailer 13

Recenze (130)

Kopi1 

všechny recenze uživatele

Klasický průměr zde. Bohužel, kromě pár nových a pěkných záběrů s kamerou, se zde nevyskytuje nic nového a hází vám to jedno staré klišé za druhým v domnění, že si toho nevšimnete a všechno je jasné jak skončí dříve než to začne. Humor s Martinem sice občas pobaví, ale často je až moc nucenej. Pokud Mizery fakt zbožňujete, tak se běžte podívat, ale běžný divák se bez toho obejde. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Za mě celkem fajn. Dokonce i ty povinné tabulky a kvóty tam tolik nesvitily. Úsměvně působila svatba Mikea s o 19 let mladší buchtou (a narážkami na předchozí filmy). Pobavilo cameo Michaela Baye. Tak nějak zamrzelo přeobsazení Markusovi manželky Theresy (původně 3x Theresa Randle). Prostě škoda. Co mě ale vysloveně rozčilovalo byla kamera (zběsilý střih a točení/létání kamery bylo na pěst) a pak jako vrchol debility ta scéna s krokodýlem… jako vyvázl s jen tak trochu poškrábanou rukou!? By mu ji urval až u prdele… ()

Reklama

Colby Sawyer 

všechny recenze uživatele

Jako není to špatný, zbytečně dlouho trvá, než se to rozjede, tím spíš, když je zápletka představena už v trailerech. Marcusova ezo linka je divná, ale jinak to šlape. Páni režiséři umí, jen bych je využil u nějaké zajímavější série. V pátém díle totiž M&M už asi budou vypadat, že do party vezmou i mého taťku. Ale na druhou stranu, poslední díl si dám rád. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Obavy z tretieho diela dnes už teatrológii sa naplnili len čiastočne. To však neznamená, že štvrté dielo známeho buddy movie nemá problémy. Je tu predovšetkým zachytenie charakterov postáva a budovanie vzťahov medzi postavami (napr. medzi otcom a synom). Potom sú to vtipy a vízie Marcua, ktoré po určitom čase začnú pôsobiť opačným efektom. Každopádne akčné scény sú solídne, niektoré funny scény/vitpy dokážu fakt pobaviť (napr. keď Reggie chce grilovať). Akčný film, ktorý vás po náročnom dni trochu vypne. Ale viac si od toho fakt nečakajte. P.S.: Cameo v podaní Michael Baya príjemne prekvapilo. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Nečekaně slušná akce, ovšem humoru je znatelně méně. Respektive je ho asi dost, ale debilní žvanění Martina Lawrence za humorné nepovažuju, naopak mě opět pěkně krkal. Není ani zábavnej, ani uvolněnej a o jeho herectví si myslím svoje. Scénář taky zrovna nápady nesrší a dost kostrbatě a občas i  nelogicky klopýtá celkem odhadnutelně k cíli. Ale celkově to je pořád snesitelná akční zábava se známými postavami a toho ducha Mizerů to stále má. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (6)

  • Ve snímku má drobné cameo režisér prvních dvou dílů Michael Bay. Ukáže se zde i se svým Porsche 911, které propůjčil na natáčení legendární akční scény na letišti v prvním snímku z roku 1995. (luka4615)
  • Natáčení započalo 3. dubna 2023 v Atlantě ve státě Georgia, nicméně v červenci bylo pozastaveno kvůli stávce, která tou dobou v Hollywoodu probíhala. Nakonec hlavní natáčení skončilo až v březnu roku 2024. Dále se filmovalo v Miami na Floridě. (fiLLthe3DD)

Související novinky

13. Filmový víkend ČSFD (2.-4. srpna)

13. Filmový víkend ČSFD (2.-4. srpna)

25.06.2024

Drazí ČSFĎáci, s velkou radostí vás tento rok opět zveme na Filmový víkend ČSFD, který se dočká již 13. ročníku. Náš vlastní malý filmový svátek se bude konat od pátku 2. srpna do nedělního rána 4.… (více)

Will Smith v novém sci-fi thrilleru?

Will Smith v novém sci-fi thrilleru?

21.06.2024

Facka nefacka, dosavadní tržby a poměrně pozitivní reakce nedávno uvedeného akčního snímku Mizerové: Na život a na smrt tak trochu potvrzují status herce Willa Smitha (Já, legenda, Král Richard:… (více)

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Nebýt přesunu druhé Duny na jaro 2024, byl by uplynulý filmový rok výjimečný. I přesto ale byl skvělý, plný filmových překvapení. Tím největším byl “selfmade fenomén” sociálních sítí Barbenheimer,… (více)

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

29.07.2023

Máme dva týdny od začátku herecké stávky a místo nějakých pozitivních zpráv nebo náznaků, že si chtějí zástupci studií sednout s odbory a domluvit se na férových kompenzacích tak, aby se celý byznys… (více)

Reklama

Reklama