Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

AffectedFace

Mistrovsky jsem se bavil těmi tupými dialogy, až to není ani možné... Vtipné, akční každý 10 minut, co víc si od filmu pod pojmem akční komedie přát? Rated R, brutální, sprosté. Dokonalost, které chybí akorát nějaké to emoční téma, které tam sice je, ale trochu v jiném kabátku. 80% ()

Lucjen

...možno budete čakať, kedy humor vymení dráma a napätie. Nebuďte zbytočne sklamaní. Reynolds a Jackson sa jednoducho bavia. Takto vtipne poňatú akciu poväčšine nemám rada, no práve dnes si ma film našiel, alebo skôr ja jeho v správnej chvíli. Hughes ide na istotu, nevymýšľa nič nové, no zato recykluje overené scény, dialógy a typy postáv (sexy ochranca, sexy priateľka s ktorou je pohádaný a nepriateľ z východu...) veľmi elegantne. Hudba je výborne ladená a dotvára nadnesené scény, ktoré ma nejedenkrát rozosmiali. K štvrtej hviezdičke chýbalo málo. Možno práve jeden seriózny moment. Neuvidíte nič nové, na druhej strane sa určite nebudete nudiť. Ak áno, môžte aspoň skúsiť spočítať, koľkokrát povie Samuel motherfucker. ;) ()

Colby Sawyer

Hitman’s Bodyguard je fajn akční komedie, která by mohla být přeci jen o něco vtipnější, ale zase to dohání nadprůměrnou akcí. Bohužel film má několik hluchých míst. Záčátek je velmi pomalý, když už se pak tempo nabere, tak se občas šlápne z plynu dolů. Reynolds a Jackson jsou příjemné duo, které film drží, ale scénář jim vždycky není dobrým parťákem. Občas by film chtěl být něco víc, než jen buddy moviem a to je chyba, právě tyhle části trošku ruší. Film ovšem uteče, člověk se občas zasměje a nikdy se nenudí, takže jsem na dvojku dost zvědavý. ()

halogenka

Solidně natočený akčňák postavený na dvou charizmatických madafakas. Zápletka má za úkol těm dvěma v podstatě jenom poskytnout prostor pro další a další cool hlášky, kterých je sice o krapet míň, než byste chtěli, ale ve výsledku je to celkem cajk. ()

lucifrid

Že by člověk neustále vybuchoval smíchy, až by z toho dostal škytavku, to ne. Ale je to povedená akční buddy komedie, zasmála jsem se. Nejlepší byla asi Salma, Jackson si zahrál svůj standard a Ori Pfeffer fakt potěšil. Skvěle vybrané prostředí, za mnou milovaná města Londýn a Amsterdam bych dala hvězdičku navíc, ale ač jsem se dobře bavila, byl to spíš průměr. ()

Aleee89

Je to svěží, je to akční, je to vtipné, po celou dobu to baví a úplně v pohodě to udrží divákovu pozornost. Není důvod, proč Zabijákovi nedat čtyři hvězdy. Samuel L. Jackson byl skvělý, k sežrání, a soundtrack byl taky výborný. ()

dyfur

.....pozerateľné - taká paródia na thrilleri....vtip - akcia-dobr to "odsýpalo"....na prekvapenie skoro 70-nik Samule L. Jackson veľmi uveriteľný ako akčný hrdina. ()

Fíla

Naprosto vynikající jízda. Když si odmyslím pár věcí a budu lehce benevolentnější v hodnocení, tak to napálím! Samuel? To je opravdu mistr! Vtipní akční film s velmi jednoduchou zápletkou, která se již použila několikrát, ale zde je jen jakýmsi doplňkem toho, co celý film provází. A to je humor spjatý s vynikající akcí. Tenhle film dělá prostě vtip Reynoldse a Jacksona skvělým ! ()

Axis

Pár dobrejch scén a dialogovek nezachrání plytkej skoro Céčkovej scénář a strašně špatnej timing scén, jak kaskadérských tak dialogových. Někdy je to jak vytahaná páska v kazetě. Hlavně u honiček je to občas do rychla a najednou se znesmyslně zpomalí. A Reynolds tu až moc hraje Deadpoola....prostě moc. ()

Cl3ricK

Z&B je parádní akční komedie, kterou si v klidu někdy rád zopakuju. Těžko uvěřit, že Samíkovi táhne na 70 let, protože tady je v top "z**dové" formě. Je to drsné, je to krvavé, je to k posrání vtipné a kdyby to bylo o něco kratší a s lepším záporákem, nebál bych se dát 5/5. I tak jsem si to nadmíru užil. 85% P.S.Je fajn, že trailer nevykecal úplně všechny hlášky. ()

BoredSeal

Akční béčko, které má několik zásadních problémů na to, aby bylo povedenou jednohubkou ve slabé letní sezóně. Samuelovi LJ pořád držka jede výborně, ale role terminátora-zabijáka-milovníka už pro něj fakt není. Salma Hayeková je obsazená taky naprosto příšerně a chudák Gary Oldman tady hraje těžce outletovou roli dalšího záporáka z oblasti Sovětského svazu. Ideálně je obsazený vtipný Reynolds, ale bohužel nezabrání úmoru dvouhodinové stopáže, během které postavy změní Jacksonova postava nelogicky charakter nebezpečný zabiják -) romantický manžel -) životní rádce -) charakterní spasitel -) hrdina. Už asi v polovině filmu jsem chtěl hodně usnout a prospat zbytek. ()

easaque

+2* tak jsem si říkal, že na akční film mixnutý s komedií se zajímavým námětem jako tady, by mohla být před Vánoci ta správná nálada a bohužel ... Nesedl mi typ humoru, který je chvilkami až zbytečně sprostý, ale asi se v těchto kruzích tak normálně mluví. A ani pěkně udělanými honičkami si na mě nepřijdou, takže co vlastně jiného mi může nabídnout? Pro mě nic, takže víc než 2 hvězdy dát nemůžu. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

M.i.k.e

ve spoustě ohledů nedává Hitman´s Bodyguard moc smysl a děr je tu celkem dost.Naštěstí v tomhle případě je to úplně jedno,protože o to vůbec nejde.Jáadro tu totiž tkví v geniální ústřední dvojici Jackson Reynolds,která hlásí jako o život a velmi často sem se smál dost nahlas.Navíc je tu i solidní akce (tu a tam trochu CGI,ale v pohodě),má to spád a ty dvě hodinky se prakticky nezastaví a uteče jako voda.Už z trailerů to vypadalo víc než slibně,ale že to bude v rámci žánru jeden z nejlepších kousků posledních let sem tak úplně nečekal...80% (a páta hvězda za božího Samuela) ()

ProNotor

Konečně jsem se dočkal filmu mimo svoje oblíbené žánry, který mě nadchl. Pecka od začátku až dokonce, hodně akce, hodně srandy, peprný slovník, tohle můžu, zase to Samíkovi napsali na tu jeho nevymáchanou hubu. Hudba dokreslovala děj, jako píchnout si ploužák, když to tam nejvíc bouchá a zrovna tam vysolej 10 zásobníků, tomu říkám odvaha, ale zase na druhou stranu to perfektně pobavilo. Jak už to bývá zvykem, když někde hraje Samík, tak to tam lítají hlášky jedna za druhou. Ryan od jeho účinkování v Deadpoolu jde stále nahoru, začínám ho mít víc a víc v oblibě. A v neposlední řadě Salma Hayek u lesa to tam taky pěkně okořenila, taková drzá a drsná milfka, velký respekt. ()

kaposlav

Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson je dobre doplňujúca sa dvojica, ktorá nejeden krát pobaví vo filme, ale musím vytknúť to, že ku koncu filmu ich už viac než dosť predimenzovali ako dvoch Terminátorov. ()

Martin741

Zaklad buddy films vytvorili Gibson s Gloverom vo filme Lethal Weapon z roku 1987, potom ich nasledoval isty Willis sLast Boy Scout . a odvtedy vzniklo uz dost buddy films. Tento je jeden z nich. Patricka Hughes-a poznam ako rezisera Expendables 3, a tuto sa teda predviedol. Vyborny pribeh, kde nuda nehrozi, namakane tempo, perfektne dialogy. Rajena Reynoldsa velmi nemusim, v Dedpulovi az vyslovene kotkodakal, tu uz sa zlepsil a stihal za Dzexnom. Sak som vedel, ze Dzexn kyvol na hranie vo filme Hady v letadle, len co zapocukl nazov. Akcia masakrozne dobr, i ked sa trochu dlhsie na nu caka, mlatacky - osobne suboje ma nazaujimaju, ale lokacie boli nadherne a Amsterdam vo filmoch tiez casto nevidim, dalsie + : 77 % ()

Figu

Kurva hoši dobrý! Co si budem povídat... Kde by byl v tomhle bijáku pan Reynolds bez pana Jacksona... To asi musí být každýmu jasný! Arnold by vám to nakreslil :)) The Hitman's Bodyguard bez Jacksona by ztratilo asi úplně vše! Možná, že tam byl i výbornej Oldman, možná, že tam byla i pohledná slečna Yungová...Ovšem bez Samuela by tenhle film neměl hodnocení jaký má... Super hlášky, super akce, super stopáž, super oddych při kterým nezbývá než vypnout palici a bavit se! Salma pro mě bohužel naprosto tragická, směšná, možná až dost (i za její honorář) zbytečná! 75 % ()

Wiikii

Všichni tady mluví o akčňácích z devadesátých a ono to bylo spíš zesměšnění klasických scén z akčňáků + jimi samotnými inspirované. .. Ale některé scény se povedly, některé ne, některé překvapily a něco i rozesmálo, ale hlavně, Jackson na svých skoro sedmdesát tam jel povedený výkon. ... HODNOCENÍ: 65% (3*) ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů