• InJo

Olmerův naprosto zoufalý pokus o povídkový film. Všechny "povídky" jsou stejně ubohé, triviální, nezáživné, velice průměrně zahrané a s tou nejprůhlednější pointou (jestli se tomu dá vůbec říkat POINTA) na konci. Nejhorší na tom je, že si Olmer myslí, jaké že to vtipné a umělecky hodnotné dílo točí (pokus o myšlenkovou hloubku, poetiku (spíš kýčovitost) apod.) a snaží se "uvolněnou formou podat divákům něco závažného", což mu opravdu silně nevychází. Holt filmy o sexu bývají většinou jen mistrovská díla (Eyes Wide Shut) nebo takovéhle propadáky...(4.5.2004)

• S_M_Lomoz

(odpad! + odpad!! + odpad! + odpad!! + odpad!) / 5 = odpad! Mohl bych pravda hledat někde v hlubinách tohohle výtvoru náznak toho, že to natočil filmař a herci, ale musel bych hledat hodně, hodně, hodně dlouho... Anebo přehodnotit všechny filmy, kterým jsem dal dvě hvězdičky a míň, a přidat jim o stupínek. V momentě, kdy jsou autor námětu, scénárista a režisér různé osoby, dá se mluvit o nepochopení. Ale nepochopení vlastního záměru? Jak ukrást Dagmaru je blábol, ale nemá žádné vyšší ambice. Waterloo po česku chtělo patrně něco říct. O to je to horší. A tím hůř, že Olmer není žádný debutant. Nejsou to ani Hry lásky šálivé (1. povídka) ani Kdo se bojí Virginie Woolfové (3. povídka). A dost. Mohl bych psát ještě hodně dlouho, ale za tolik času mi ten film (sic!) nestojí.(17.9.2002)

• gombarix

Film mě nezklamal, je opravdu tak blbý, jak slibuje název. O kterémsi silvestru jsem ho upřednostnil před Kameňákem koliksi (opravdu duel mistrů) a hodinku a půl se celkem příjemně nudil. Je to film strašlivě nepodařený, zoufalý a bídný, přesto ve mně nevzbuzoval odpor jako mnoho jiných s*aček a chvílemi byl docela mile uvalený, takže mu tu hvězdičku "za snahu" klidně dám. - - - V povídce o památkářích (nebo co to bylo) se vyskytuje dívka "Rybíz" s brýlemi na krátkozrakost. Brýle nosí taky kterási "Krampolova" manželka.(19.9.2007)

• ghatos

Hovadina je to v každém případě. Já se musím přiznat, že jsem se u toho svým způsobem bavil. Nejlepší je hned první příběh. Kurvování Jirky Krampola mě bavilo :) , všechny story jsou však většinou bez pointy. Chaos a absence soudnosti jsou hlavní faktory Waterloo po česku. Ač je to neuvěřitelné, podařilo se mi najít i dobré věci! Některé hlášky jsou perfektní. Třeba: "hovno je taky lidský produkt, tak jako myšlenka"! Ještě lepší je: "s tebou je sranda jak s gumovým hovnem". Absolutně nejlepší je ovšem: "To je sex! To by bylo lepší přefiknout čerstvě okoupanýho dědečka!" Už je kvůli tomu si zaslouží Vít Olmer 0,5 hvězdičky. 10%.(7.1.2010)

• wosho

Opravdu neveselý pohled na dílko Víta Olmera, který je označován za prohnílého komerčního režiséra. Je sice pravda, že jeho perly Policajti z předměstí, Blbec či Playgirls stojí za prd. Ale musí nějak živit rodinu, ne? Ale toto mělo byt něco jiného, dostal šanci na návrat v podobě autorského počinu a co dokázal? Úplný hovno!!!(25.5.2007)

• - Film vidělo v kině přesně 5 506 diváků. (Jimmy15)