• Orgic

Tenhle film je nemastný, neslaný a zoufale nevtipný. Jirka Krampol sází jeden přisprostlý kameňák za druhým ale to na celovečerní film nestačí. Když jsem navíc myslel že už je konec, byl jsem teprve ve 2/3 filmu. Na druhou stranu se sluší říct že to není zdaleka tak špatné jako Jak ukrást Dagmaru. Tenhle počin se taky líbit nikomu asi nebude, není ale tak odporný aby se to nedalo vydržet. Dokonce jsem se i jednou zasmál.(11.11.2010)

• Oskar

Každý si rád plivne na někoho, kým stejně všichni pohrdají. Třeba na Víta Olmera. Nezastírám, že už jsem taky začal shromažďovat sliny: mohl bych se mu dosytosti vysmívat, vytvářet humorné konotace mezi názvem filmu a jeho kvalitou atd. atd. Ale na druhou stranu, Waterloo je "jen" težce nepovedený film, není to něco, co by mě pouhou svou existencí iritovalo, jako Nahota na prodej nebo "Policajti z předměstí". Takže velkorysých 20 %(6.4.2005)

Jelikož jsem si nejprve přečetl hodnoceni na tomto serveru, dlouho mne nenapadlo tento filmeček zhlednout. Dobré poučení pro příště - už se nenechám odradit názorem jiných :) Jak možná tušíte, nic moc valné mínění jsem předem o filmu neměl. Možná to bylo dobře, protože během těch devadesátá minut jsem byl neustale překvapován. Prvních pět jsem si už myslel, ze kolegové hanící toto dílko měli pravdu. Potom jsem pochopil s jakým nadhledem a s jakou porcí srandy je tenhle film natočen. Pana Krampola jsem dlouho dobu nemusel, ale tímhle snímkem si to u mne vyžehlil. (až na tu poznámku o lakomých Moravácích :) Jeden z důvodů, proč má zrovna teď film pouhých 6% bych viděl v tom, že se možná spousta :recenzentů" v některém z příběhů poznala. A potrefena husa .... :)(1.7.2004)

• ghatos

Hovadina je to v každém případě. Já se musím přiznat, že jsem se u toho svým způsobem bavil. Nejlepší je hned první příběh. Kurvování Jirky Krampola mě bavilo :) , všechny story jsou však většinou bez pointy. Chaos a absence soudnosti jsou hlavní faktory Waterloo po česku. Ač je to neuvěřitelné, podařilo se mi najít i dobré věci! Některé hlášky jsou perfektní. Třeba: "hovno je taky lidský produkt, tak jako myšlenka"! Ještě lepší je: "s tebou je sranda jak s gumovým hovnem". Absolutně nejlepší je ovšem: "To je sex! To by bylo lepší přefiknout čerstvě okoupanýho dědečka!" Už je kvůli tomu si zaslouží Vít Olmer 0,5 hvězdičky. 10%.(7.1.2010)

• Hromino

Už když uvidíte na plakátu Jiřího Krampola, který je navlečen do černé vojenské uniformy a na hlavě mu trůní napoleonská čepička, začnete tušit, že tenhle skvost je pozdním dílem Víta Olmera srovnatelný se dvěma díly Playgirls. Ten, kdo tento film viděl (nebo aspoň přežil u obrazovky 5 minut), pozná, o čem mluvím. Neskutečný hnůj, který psychicky týrá diváky.(7.12.2008)

• - Film vidělo v kině přesně 5 506 diváků. (Jimmy15)