Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Manželské povídky, které Vít Olmer psal pro časopis Playboy v době, kdy jeho šéfredaktorem byl Arnošt Lustig, mají v sobě vtip, často až absurdní pointu a nezapřou, že autor je bedlivým pozorovatelem života kolem nás. Pět z nich vybral pro svojí novou českou komedii, jejímž společným jmenovatelem se stal herec Jiří Krampol, hlavní představitel každé z nich.

Francouzská trojkombinace je humornou úvahou o tom, co může potkat úspěšného podnikatele, dá-li jednoznačně přednost práci před svoji mladší, atraktivní ženou. Protože i ta jednoho dne - vlastně zcela náhodou - pochopí, že peníze nejsou všechno...

Svatozář. Pan Divoký je zdánlivě tichý důchodce a bezbranný muž pod pantoflem. Že tomu tak docela není, pochopí až ušní lékař, který zase vzdoruje hned dvěma partnerkám najednou. Jen na okamžik zaváhá, zda by paní Divoká neměla znát pravdu o svém muži. Ale pak pochopí, že by svého pacienta připravil o jedinou zbraň a útočiště.

Sólo na bicí. Bimbo je "přerostlý" bigbíťák a jeho žena, které ne náhodou říká Yoko, už dávno rezignovala na to, že by někdy dospěl. Žijí spolu na chalupě a monotónní rytmus jejich dnů nečekaně změní vpád zločince, prchajícího před policií. Bimbo a Yoko jakoby se znovu setkali.

Ostrov lásky. Dovolená, ať už kdekoli, by měla být výletem za hranice všedních dnů. Ustaraný Ing. Zawinul ale u Jadranu neustále pracuje a řeší neřešitelné problémy ve své firmě. Toho si povšimne pan Rozvinul a nasměruje svého nového přítele na zcela jinou cestu. Někdy stačí opravdu tak málo.

Waterloo po česku je příběhem pražského památkáře Hrušky, zakřiknutého úředníčka, překážejícího ve světě své atraktivní ženy a ambiciózní dcery. Před každodenním papírováním, byrokracií a marnými diskusemi utíká do napoleonské doby a mění se v udatného maršála. A pak se mu jednoho dne podaří být hrdinou i v současnosti a utéct možná jednou provždy. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (255)

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud by se někdy mělo vrátit do módy mučení, velmi doporučuji začít tímto "dílem". Úspěch je zaručený. Vsadil bych se, že do 5 minut od spuštění se vám daná osoba, kterou musíte hodně, opravdu hodně nenávidět, přizná ke všemu, co se kdy na světě událo. Opravdu, tohle snad ani není myšleno vážně, protože tady nefunguje absolutně nic. Příběhy mizerné, herci otřesní, kamera taktéž. Totální boží muka tohle dokoukat do konce. 0/10. ()

djpatrick odpad!

všechny recenze uživatele

Ležel jsem v nemocnici, na pokoji nebyla TV, ale nějaká dobrá duše tam měla notebook a pustila tam tuto VĚC. V tu chvíli, jsem nemohl vstávat, jelikož jsem byl po operaci, ale chtělo se mi zemřít. Proč mě nenechali na sále důstojně odejít do věčných lovišť? Tento film je holé utrpení a já doufám, že ho už nikdy neuvidím. ()

Reklama

Chajimwitz odpad!

všechny recenze uživatele

Připadá mi,že drtivá většina uživatelů mnoho filmů neviděla,jinak si nedovedu vysvětlit 3.místo mezi nejhoršími filmy.Je to sice řádná chujovina,ale když mě vzbudíte o půlnoci,tak se sebe vychrlím desítky názvů ještě horších kinematografických zvěrstev.Pro mě to je takovej normální odpádek,aniž bych musel uvažovat o záporných hodnotách.Vidím to tak na 5%,kurevsky poctivých. ()

Monrico 

všechny recenze uživatele

Jelikož jsem si nejprve přečetl hodnoceni na tomto serveru, dlouho mne nenapadlo tento filmeček zhlednout. Dobré poučení pro příště - už se nenechám odradit názorem jiných :) Jak možná tušíte, nic moc valné mínění jsem předem o filmu neměl. Možná to bylo dobře, protože během těch devadesátá minut jsem byl neustale překvapován. Prvních pět jsem si už myslel, ze kolegové hanící toto dílko měli pravdu. Potom jsem pochopil s jakým nadhledem a s jakou porcí srandy je tenhle film natočen. Pana Krampola jsem dlouho dobu nemusel, ale tímhle snímkem si to u mne vyžehlil. (až na tu poznámku o lakomých Moravácích :) Jeden z důvodů, proč má zrovna teď film pouhých 6% bych viděl v tom, že se možná spousta :recenzentů" v některém z příběhů poznala. A potrefena husa .... :) ()

Rakosnicek77 odpad!

všechny recenze uživatele

Ten kdo se rozhodl tohle natočit, trpěl asi velkou osobní záští vůči Jirkovi Krampolovi, protože tímhle filmem ho úplně odrovnal! Ne že by to byl bůhví jakej herec, jeho nejlepší výkon podal asi v Dietlově Málém pitavalovi z velkého města, ale třeba ani v Nahotě na prodej se mi nedokázal jako herec tak odrovnat, jako v tomhle mrháním penězi a veletrapném pokusu o natočení filmu. Komedie to byla pouze v tom, když ze sebe pan Krampol, nechal dobrovolně udělat idiota do konce života! Po pravdě to není žádná škoda! ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Během premiérového měsíce vidělo film v českých kinech 5 682 diváků, což znamenalo tržbu 588 406 Kč. Snímek se tak stal 29. nejnavštěvovanějším filmem a 8. nejnavštěvovanější premiérou měsíce září 2002. (cinema_cz)

Reklama

Reklama