• blackrain

Chtěla jsem být milosrdná, ale v tomhle případě je to absolutně nemožné. Vždyť tady není nic, co by si nějakým způsobem zasloužilo alespoň kousek kladného hodnocení a už vůbec tu není nic humorného. Zase jsem jednou totálně promarnila hodinu a půl svého života. To mám za svou zvědavost, ale dobře mi tak. Jsem nepoučitelná a tak za to platím.(11.7.2011)

• Kosmik 1

Česká filmová kinematografie tímto dílem značně utrpěla. V tomto filmu chybí všechno, co by dobrý film mít měl. Postrádá jakýkoliv příběh, prakticky nulová zábava a i přes slušné herecké obsazení, jehož potenciálu je ovšem taky nevyužito, se tenhle film řadí k těm, které shlédnete jednou (a to možná ani ne do konce) a dost.(4.12.2010)

• Rakosnicek77

Ten kdo se rozhodl tohle natočit, trpěl asi velkou osobní záští vůči Jirkovi Krampolovi, protože tímhle filmem ho úplně odrovnal! Ne že by to byl bůhví jakej herec, jeho nejlepší výkon podal asi v Dietlově Málém pitavalovi z velkého města, ale třeba ani v Nahotě na prodej se mi nedokázal jako herec tak odrovnat, jako v tomhle mrháním penězi a veletrapném pokusu o natočení filmu. Komedie to byla pouze v tom, když ze sebe pan Krampol, nechal dobrovolně udělat idiota do konce života! Po pravdě to není žádná škoda!(2.12.2014)

• Oxymoron

Tak mi připadá, že pan Olmer vezme hrst kamarádů a svou manželku, dohodnou se, že najdou sponzora, který jim zaplatí cestu k moři a tam natočí film. Točit můžou snad maximálně půl dne (podle toho, co jsme viděli) a ze zbytku natáčecích dnů si udělají pořádnou dovolenou, za kterou je navíc ještě někdo platí. Doma dotočí pár dalších příběhů, aby se neřeklo a je to. Ne, tak vážně, nevím, jestli to byl český pokus o nějaký "nezávislý" film, ale rozhodně se nepovedl. Co nepovedl, ona je to opravdu hrůza a to jen tak o něčem opravdu neříkám.(9.1.2007)

• pjotr76

Vít Olmer by měl už jenom psát do Playboye, už chápu, proč má ten časopis takové problémy s odbytem, dává li hodně místa Olmerovým literárním útvarům. Jiří Krampol by se měl držet svého pořadu na Primě a fakt se na to taky už vysrat (jinak to říct nejde), paní Chytrová-Olmerová by měla už konečně zkusit nějaký herecký rychlokurs. Možná by všichni výše jmenovaní mohli zkusit nějak perverzní kousek pro Playboye, jenom, aby si i tak někoho nenasrali, možná zkusit méně filosofovat a větší tah na branku - Chytrová na Krampolovi a do toho sen o dragounovi ojíždějícího sestru na ORL oddělení..nebo jak to vlastně bylo...vážně už nevim.(13.1.2004)

• - Film vidělo v kině přesně 5 506 diváků. (Jimmy15)