T2 3-D: Battle Across Time

všechny plakáty

S nápadem na T2:3-D BATTLE ACROSS TIME za Jamesem Cameronem přišlo v roce 1996 studio Universal, které chtělo vytvořit zcela novou atrakci do svých zábavních parků. Cameron nabídku s radostí přijal a vymyslel pro atrakci zcela nový příběh, který doplňoval předchozí filmy a s propojením nejmodernějších technologií vytvořil trojrozměrné divadlo, které kombinovalo filmový děj s živými herci a kaskadéry. Celý projekt vyšel na neuvěřitelných 60 miliónů dolarů a k vidění je ve zábavních střediscích Universal v Hollywoodu a na Floridě.

V příběhu, který má asi 12 minut se dostaneme do apokalyptické budoucnosti roku 2029, kam je přenesen Terminátor T-800 (Arnold Schwarzenegger) a John Connor (Edward Furlong), kteří mají za úkol zničit samotné jádro SkyNetu. Úkol se jim snaží překazit starý známý T-1000 (Robert Patrick) a celá řada strojů, která okolí SkyNetu zabezpečuje: Jednotky T-800, tanky Centurion, letouny HK a největší a zároveň poslední překážkou je jakýsi pavouk z tekutého kovu, který představuje úplný vrchol technologie SkyNetu, T-1-000-000. (3DD!3)

ACDCKL

Naprostá paráda, byl jsem přímo na tomto v Universal Studios v Los Angeles a měl jsem pusu otevřenou pěkně dokořán. Takhle mají vypadat atrakce ve filmových studiích. 5*. ()

Weirdman

5/10... Vidieť to tak v dobe keď to vyšlo, asi by som od úžasu oči nechal v kine, ale teraz je to už len celkom solídne nudných 10 minút... ()

Todd_Hewitt

Náhodou se to povedlo dost, možná až na toho pavouka, bez toho by se to možná obešlo. Přidávám hvězdičku za luxusní hlášku "Ty ho znáš?" "Kamarád z vejšky"... ()

blondboss

Čo ja viem, ako 3D atrakcia toto môže byť ozaj pecka, ale ako krátkometrážny film k sérii Terminátor je to príliš slabé na to, aby to dokázalo priniesť divákovi nejakú atmosféru z danej atrakcie. Podľa mňa úplná zbytočnosť. 40 % ()

emilkac

v tomto kratkom 3d filme ide len o čistu akciu ale ta rozhodne stoji za to...kto nevidel ani jedneho Terminatora tak z toho bude mimo...ale pochybujem ze taky clovek existuje:) ja dávam plný počet! jednoznačne! videl som to až teraz po desiatich rokoch lebo skôr sa nedalo ale ako velky fanušik Cameronovho Terminatora som bol z toho nostalgicky nadseny...skoda velka ze sa Cameron s Arnoldom namiesto tohto 12 minutoveho 3d filmiku nepustili radsej rovno do celoveceraku...to by bol film....to teda hej....odporucam vsetkym Terminatorovskym fanusikom.... ()

Lancer

Nehodnotím film. Viděl jsem show v Universal Studios a pokud chce někdo srovnávat můj zážitek z jeho zprostředkovaného youtube, vězte, že je to jako nejlepší sex života X amatérský porno. Příběh je přímočarý (vlastně vůbec žádný), jenže 3-D efekty jsou doplňovány pohyby vaší sedačky, foukáním vzduchu a stříkáním vody do tváře a nakonec skrz plátno vyjede na motorce opravdový Arnold-herec a všude kolem vás se střílí. Pokud se tedy někdo pozastavuje nad rozpočtem 60 miliónů, nejde o film, ale o multimediální nářez, kterému ještě předchází propracovaný úvod - marketingová kampaň Skynetu, která vás možná opravdu přesvědčí na stranu robotů. Tak vzhůru do L.A. :)) čeká tam mimo jiný Návrat do budoucnosti (v kupoli hvězdárny se promítá virtuální realita a vozík se naklání sem tam), Shrek 4-D, show Vodní svět, kde mezi vás havaruje letadlo...nejnablblejší byl strašidelný zámek a i tam vás "provází" živí herci, který straší s motorovou pilou zpoza rohu a na některých místech byla cítit opravdová krev. Zkrátka pro fanouška filmů - nutnost. ()

brasek

Nuda! Možno ako 3D je to pekné a divák sa zameria na efekty, ale dejovo žiadna sláva... snaha o plnohodnotnú akciu zlyháva a Arnold Schwarzenegger ako terminátor ma absolútne sklamal. ()

Etherium

Chcel by som to kedysi vidieť celé, avšak aj táto 12 min filmová zábavka bola pekný a vítaný vsuvok na dlhé čakanie na trojku. ()

Harakiri13

Ve 3D to musela být paráda. Každopádně jde o další věc, která se hodnotí velice těžce, ale i přesto dávám tohle hodnocení. 7/10 ()

DarkShadows

Pokaždé když navštívím Universal Studios tak tuto atrakci musím znovu zažít. Poprvé jsem skoro brečel, ale moje holky to moc nebere. Tak nějak to beru jako konec Terminátora. Třetí díl je "praženákukuřice" a čtvrtá "spása" se rozhodně nekonala... ()

Palizer

Ja som mál možnosť toto trojrozmerné divadlo vidieť na Floride v Universal Studio Orlando a musím povedať, že to je neporovnateľný zážitok vidieť to priamo tam zo všetkým divadlom okolo 3D filmu. Keď hovorím o 3D v Amerike, tak to je ozaj 3D nie ako u nás:DDD Treba zažiť !!! ()

Skun

Měl jsem možnost vidět atrakci na vlastní oči. Celá část s Arnoldem byla výborná, nicméně jako "živý" Arnold vystupoval tlouštík vzhledově připomínající Jacka Blacka a jediné co ho pojilo s postavou na plátně bylo oblečení. Za neschopnost sehnat si někoho, kdo alespoň trochu vypadá jako T-800 dávám *** ()

Kyblik78

Pozerať to na monitore bol otras. Predpokladám že v 3D so všetkým čo k tomu patrí môže byť pecka. Všetky podstatnejšie scény sú okopírované z normálneho T2. Úbohé, nechápem nad čím sa tu mám rozplývať. ()

tarasov

Velmi nápaditá a technicky precizní podívaná ktera vás dokonale vtáhne do děje.....bohužel je k vidění jen v parku studia Universal,ale stoji za to tuto atrakci nevynechat. Už při vstupu dojde k poplachu,napadeni Sarou a Johnem,mezi Vami v ulickach pak prebihaji po sale a při produkci kde take jezdi na motorce "Arnold" se budete nevedomky uklanet do stran aby jste se vyhnuli smrtelnemu zásahu končetinou nejdokonalejšího Terminatora....ktery vás doslova obejme. Realný zážitek dlouho nezapomenete!!!! ()

Brutarino

Musím uznat že je to povedený kousek v Universal parku ve 3D, jedna z nejlepších atrakcích na kterých jsem tam byl. Výborný je také Harry Potter 3D kombinovaný s horskou dráhou. ()