T2 3-D: Battle Across Time

všechny plakáty

S nápadem na T2:3-D BATTLE ACROSS TIME za Jamesem Cameronem přišlo v roce 1996 studio Universal, které chtělo vytvořit zcela novou atrakci do svých zábavních parků. Cameron nabídku s radostí přijal a vymyslel pro atrakci zcela nový příběh, který doplňoval předchozí filmy a s propojením nejmodernějších technologií vytvořil trojrozměrné divadlo, které kombinovalo filmový děj s živými herci a kaskadéry. Celý projekt vyšel na neuvěřitelných 60 miliónů dolarů a k vidění je ve zábavních střediscích Universal v Hollywoodu a na Floridě.

V příběhu, který má asi 12 minut se dostaneme do apokalyptické budoucnosti roku 2029, kam je přenesen Terminátor T-800 (Arnold Schwarzenegger) a John Connor (Edward Furlong), kteří mají za úkol zničit samotné jádro SkyNetu. Úkol se jim snaží překazit starý známý T-1000 (Robert Patrick) a celá řada strojů, která okolí SkyNetu zabezpečuje: Jednotky T-800, tanky Centurion, letouny HK a největší a zároveň poslední překážkou je jakýsi pavouk z tekutého kovu, který představuje úplný vrchol technologie SkyNetu, T-1-000-000. (3DD!3)

Narcis

Videl jsem to v Universal studios v Hollywoodu v Los Angeles na vlastni kuzi spolu s zivymi kaskadery jak dva metry probihaji okolo lidi a s laserovou show. Nezapomenutelny zazitek pri kterem sem si rikal, ze uz za todle se to vysoky vstupny vyplatilo davat. Doporucuji vsem lacnym fanouskum Terminatora a nejen jim ... Takze pri navsteve LA rozhodne navstivte Universal studios a nenechte si tudle show ujit. ()

Maynard.

Achich ouvej. To si jenom člověk musí postesknout a kroutit hlavou nad dalšími pokračováními Terminátora. Kdyby se trojky ujal opět James, tak by nebylo o čem diskutovat a všichni bychom opět sedli na zadek. Bohužel i v případě Terminátora byla režie svěřena s prominutím blbcům, kteří dálšími pokračováními totálně zprznili tuto legendu. Ale to už je zase jiný příběh... ()

FIBO

Neskutečná škoda, že o tomto projektu ví obecně vzato dost málo lidí a jen zlomek z nich se ho mohl skutečně naživo zúčastnit a vychutnat ho tak, jak byl míněn. I přestože samotné video je krátkometrážní a dokoukáte ho dřív, než skončí dva večerníčky, i přes to všechno je to neopakovatelná podívaná která jenom podtrhuje pozici Jamese Camerona jakož průkopníka filmových technologií. Stejně jako v klasice (T2), tak i tady není tvůrcům cizí humor. "...he was my collage roommate". ()

Kelly2502

Zďaleka nie tak dobré, ako T2, zámer bol však úplne iný. Pobaviť to pobavilo, zhrnulo to všetky známe hlášky filmu, ukázalo trojrozmerné divadlo, v tých dobách ešte v plienkach...bolo to fajn. 75% ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé...tak já myslím, že u tohoto kousku je nad slunce jasné, že je nutné ho vidět v tom originálním 3D kině. Pokud si pustím jen ukázku na internetu - tak to nejspíš nebude úplně ono. Zajímalo by mě, kolik z vás hodnotících tento počin v tom 3D kině skutečně vidělo... ()

Midnite

Z úcty k dvom predošlým a jednému (zatiaľ) nasledujúcemu filmu nebudem hodnotiť.. Určite ani v roku 1996 to nebol vrchol počítačovej animácie a za 60 miliónov dolárov si toho viem predstaviť omnoho viac.. Zato hlášky sú skvelé.. :) ()

Crackonosc

Malá blbůstka z Terminátořího vesmíru (jestli se dá blbůstkou nazvat něco tak drahýho), kde Arnold jezdí, běhá, střílí, hláškuje a ještě potká spolužáka ze střední :-) ()

Zero_Signal

Videné jedno leto v Universal Studios na Floride v plnom 3D. Zážitok nezabudnuteľný, doteraz dostávam husiu kožu ked si predstavím ako T1000 natiahol hlavu k publiku a začal nás očumovať. ()

Gulde

Ani tak nevím, jak T2 3-D ohodnotit. Co se děje týče, je to vlastně dost slabé, ale pokud budu hodnotit atrakci a její provedení, ta myslím neměla chybu. Bohužel si to člověk nikdy nebude moci vychutnat, pokud to opravdu neuvidí na živo, přeci jenom je rozdíl vidět verzi v chabé kvalitě na monitoru svého počítače, a vidět celou show na třech několikametrových obrazovkách, dokonale propojenou s živými herci a efekty na pódiu. ()

JK-Stinger

Je vidět, že to je dělané pro 3D, kde by to byla jistě vynikající podívaná. Takhle to ale působí hrozně komicky a tak mi to moc do mlýnku k původním dílům nejde. Ale aspoň to rychle utíká a pořád se něco děje. Navíc T-800 jako Arnieho "college roommate" mě fakt rozesmál:) V 3D by asi hvězdička přibyla, takhle je to jen průměrný, nijak výjimečný počin. ()

JohnnyFox

Poštěstilo se mi shlédnout v Universal Studiu a byl to nezapomenutelný zážitek.Nenápadný úvod vás vtáhne do děje SkyNetu a dál následuje dvanáct minut nepřetržité akce! T-800 a John Connor běhají mezi publikem a vy na vlastní kůži cítíte že T-1000 je opravdový záporák .Do toho lasery,kouř,ohromené publikum a vše v 3D! ***** ()

Bozvav

Naprosto dokonalé, líbilo se mi to snad více než film. Škoda, že to nemhu vidět "naživo" ve 3D. To musí být naprostá pecka. ()