T2 3-D: Battle Across Time

všechny plakáty

S nápadem na T2:3-D BATTLE ACROSS TIME za Jamesem Cameronem přišlo v roce 1996 studio Universal, které chtělo vytvořit zcela novou atrakci do svých zábavních parků. Cameron nabídku s radostí přijal a vymyslel pro atrakci zcela nový příběh, který doplňoval předchozí filmy a s propojením nejmodernějších technologií vytvořil trojrozměrné divadlo, které kombinovalo filmový děj s živými herci a kaskadéry. Celý projekt vyšel na neuvěřitelných 60 miliónů dolarů a k vidění je ve zábavních střediscích Universal v Hollywoodu a na Floridě.

V příběhu, který má asi 12 minut se dostaneme do apokalyptické budoucnosti roku 2029, kam je přenesen Terminátor T-800 (Arnold Schwarzenegger) a John Connor (Edward Furlong), kteří mají za úkol zničit samotné jádro SkyNetu. Úkol se jim snaží překazit starý známý T-1000 (Robert Patrick) a celá řada strojů, která okolí SkyNetu zabezpečuje: Jednotky T-800, tanky Centurion, letouny HK a největší a zároveň poslední překážkou je jakýsi pavouk z tekutého kovu, který představuje úplný vrchol technologie SkyNetu, T-1-000-000. (3DD!3)

Amroth666

Kdybych to viděl v kině, dal bych pět hvězd. Takhle doma u počítače to úplně ztrácí atmosféru a pravou 3D zábavu. Jinak to je fakt perfektní doplněk. ____ Arníí a jeho hlášky!!! ____ ()

Adaamos21

Tady nejde o logiku, ale o efekt. 12 minut ultimátně nabušených strhujícími nápady a super akcí. Vidět tohle naživo se všemi kulisami, kaskadéry a pěkně ve 3D, inu, nezlobil bych se... ()

WolfR

Ve 3D sem tento snímeček neviděl, což mě mrzí. Je to takové malé zpestření k terminátorovi. Jsou tam staré dobré terminátorovské hlášky a taky výborná akce. Navíc válka v budoucnosti je skvělá. 5 hvězd. ()

FAITH.BABE

Jediný co můžu říct. Geniální!!! Myšlenka, že tenhle projekt uvidim na vlastní oči v Univesal Studios mi zanechává promáčené spodní prádlo. Uff, jdu to vyždímat. Nemůžu se dočkat! ()

Noviik

Krátké, ale přesto zajímavé video v nevšedním 3D provedení. Každopádně mě to vtáhlo a ukázalo velmi zajímavý svět Terminátora. Film to ale není :) ()

reky

Ve 3D, místy můžeme mluvit i o "4D", působivá a svižná podívaná, byť se na vizuálu zub času už trochu podepsal. ()

okkac

Hodnocení celkové atrakce po mé návštěvě Universal Studios v Hollywoodu: To že atrakce je stále přítomna i po tolika letech jen dokazuje, že je stále na co koukat. Po představení společnosti Cyberdine kratším videem v předsálí a živou moderátorkou, která bere publikum jako účastníky předváděcí akce prvních prototypů terminátora, a kdy je video přerušenou rebely Sarah a Johnem Connorem. Následně na předváděčku dorazí Sarah a John jako živí herci a jsou napadeni T-1000, jen aby se na plátně objevil časový portál a z něj vystoupil herec hrající Arnolda, aby Johna zatáhl portálem zpět od budoucnosti, kde už vidíme pomocí brýli onu filmovou sekvenci natočenou Cameronem s reálným Arnoldem a Edwardem Furlongem, kde se chystají vyhodit do povětří Skynet, kde Arnold jako herec opět vystoupí z plátna a interaktivně bojuje s obráncem Skynetu T-1000000. Skvělá souhra filmové a reálné akce. ()

Radiq odpad!

Nóóó, jako pěkná sračka, nó. Ještě že to má jenom 12 minut. Vubec mi to nenavazuje na děj z T2, tak co to má kua znamenat? Takže mě vubec nezajimá, že to někdo natočil jako 3D. Prostě když je to nesmysl, tak tomu ani sebelepší technologie nepomůže. A co ty komediálnosti v tom? Ty se tam vubec nehodijou. Podle mě je to prostě odpad. Ale věřim, že kdybych to viděl ve skutečnym 3D, tak bych tomu aspoň 1 dal. Ale myslim, ze bych na takovouhle atrakci stejně nikdy nešel. A stejně jako pouťovy atrakce, aji kvalita tohohle filmu je stejná = nudná. ()

Honzek

Pro fanoušky Terminatora je to nutnost, alespoň z mého pohledu :) Jen škoda, že mně minula 3D projekce, nicméně i tak jsem rád, že jsem tento klenot mohl vidět :) ()

klima777

Stylové, ba občas i vtipné. Patřím k fanouškům Terminátora a přesto mi smysl celého projektu uniká. Nejspíše proto, že nenavštěvuji zábavní parky... ()

blackJag

"HE WAS MY COLLEGE ROOMMATE." Dobré hlášky v ryzí vzpomínce na zašlé časy, vedené proti logice prvních dvou filmů. ()

Autogram

Je to vlastne iba jedna poslabšia akčná scéna bez objasnenia prečo a ako. Keďže som to videl iba na telke v nejakej 7-minútovej verzii, nebolo to samozrejme ono, 3D efekty som si len domyslel. Bolo pomerne jasné, kde a kedy budú, veď to boli iba začiatky 3D a Cameron si to trénoval na podstatne neskoršieho Avatara. Za pár nových hlášok Arnodla, ktoré sú tu už rozpísané, pridám jednu hviezdu naviac. ()