T2 3-D: Battle Across Time

všechny plakáty

S nápadem na T2:3-D BATTLE ACROSS TIME za Jamesem Cameronem přišlo v roce 1996 studio Universal, které chtělo vytvořit zcela novou atrakci do svých zábavních parků. Cameron nabídku s radostí přijal a vymyslel pro atrakci zcela nový příběh, který doplňoval předchozí filmy a s propojením nejmodernějších technologií vytvořil trojrozměrné divadlo, které kombinovalo filmový děj s živými herci a kaskadéry. Celý projekt vyšel na neuvěřitelných 60 miliónů dolarů a k vidění je ve zábavních střediscích Universal v Hollywoodu a na Floridě.

V příběhu, který má asi 12 minut se dostaneme do apokalyptické budoucnosti roku 2029, kam je přenesen Terminátor T-800 (Arnold Schwarzenegger) a John Connor (Edward Furlong), kteří mají za úkol zničit samotné jádro SkyNetu. Úkol se jim snaží překazit starý známý T-1000 (Robert Patrick) a celá řada strojů, která okolí SkyNetu zabezpečuje: Jednotky T-800, tanky Centurion, letouny HK a největší a zároveň poslední překážkou je jakýsi pavouk z tekutého kovu, který představuje úplný vrchol technologie SkyNetu, T-1-000-000. (3DD!3)

Fidel.

Nejlepší 3D film co jsem viděl. T-1000000 na třech plátnech najednou kolem celého kinosálu je nejvíc a 4D efekty + pohybující sedadla v kině a živí herci hrající mezi lidmi je super. Nelze hodnotit bez shlédnutí v kině a ve 3D. Show jenž tomu předchází, prezentace T-600 naživo a střelba na terče je také vynikající. Jen jediná vada: viděl jsem to v japonštině - Universal studio, Osaka, Japan. ()

Nerd4Dreaming

Show na živo je asi super ale nejsem si jistej jestli by to i tak bylo na 5. Přeci jenom, ta grafika je fakt hrozná. Mnohem horší než v T2. ()

char_t

Před 20 lety, ve 3D a navíc v rámci atrakce zábavního parku to musela být bomba, ale dneska v TV je to skoro nekoukatelné... ()

Redix

Vynikající záležitost. Hlavně scéna kde Arnold odpaluje létajicího terminátora brokovnicí basebalovym stylem :D ()

papaguy

Trikové nebe. Obsahově tak na úrovni standardní 3D počítačové střílečky. Celkový zážitek bez přímé účasti v "divadle" zřejmě nepřenosný, tudíž výjimečně nehodnotím. ()

danny_21

Kratičká 12- ti minutová jednohubka pro fanoušky, kteří propadli Terminátorovské mánii prvních dvou dílů. Klasicky vizuálně Cameronovsky velkolepé o tom jak se pokusili zničit Skynet hláškující Arnie s malým Connorem proti malým i velkým Hunter-Killerům, Terminátorovi 800, T1000 a dokonce pavoučím T10000000. Výsledek žádná sláva, ale ono se to točilo pro zábavu ne pro filmového fanjšmekra, takže dávám 65 % ()

Alojs

Taková sranda, která jde tak trochu proti samotné předloze... 3D je fajn, klasická záležitost pro zábavní park. Nic víc. ()

sima275

Bohužel jsem tohle neviděl ve 3D, což je určitě škoda, protože ve 3D to mohlo být vynikající.Každopádně sem od terminátora (jako jeho fanoušek) čekal víc. Bohužel tomu chyběla hlava a pata a akční scéna tam byla snad jenom jedna. Zato ale byl dobře (na tu dobu) zpracovaný T-1-000-000 (pavouk z tekutého kovu) Za T-1-000-000, za dobře zpracovanou hudbu a hlavně jako fanoušek terminátora dávám 65%. Viděno zde: http://www.youtube.com/watch?v=vNYJ4wxopzg ()

snakepit

"Vyhodiť" 60 miliónov dolárov za nejakú "púťovú" atrakciu dokážu naozaj len američania. Hodnotiť nejaký príbeh, alebo herecké výkony samozrejme nemá význam, každopádne si myslím, že táto 12 minútovka splnila do bodky, čo sa od nej očakávalo. Len škoda, že som nemal možnosť vychutnať si to s dvojfarebnými okuliarmi, hodnotenie by určite išlo ešte vyššie. ()

Dinsberg

Zajímavé, že tady porušili základní myšlenku cestování v čase. Projde jen živá hmota. A ejhle, Arnold se z Johnem objeví v budocnosti v šatech, s brokovnicí a ještě na motorce. No nevím nevím. ()

Marcus.das

Scena,kdy Arnold zachrani kluka tim, ze hodi po druhem terminatorovi "letajici potvoru" nacez se terminatorova lebka pristane v jeho rukou a on pronese vetu "Skoda, byl to muj spolubydlici z koleje" je proste NEZAPOMENUTELNA a ja se malem uvalal smichy:D:D ()

kubilov

Absolutní nářez!! Stylové rozloučení Jamese Camerona s Terminátorem v tomto dokonalém krátkometrážáku. Arnie neztrácí formu a T-1000000 je skvělej! 60 milionů dolarů je asi trochu přehnaný, ale co jinýho čekat od Camerona. ()

PlayEasy

T2 jsme si zamilovali a tento kraťas stejně tak. Opět vynikající Cameron stejně jako "Arnie". A teď ukazuje i nefanouškům, že není jenom kulturista... 80% ()