T2 3-D: Battle Across Time

všechny plakáty

S nápadem na T2:3-D BATTLE ACROSS TIME za Jamesem Cameronem přišlo v roce 1996 studio Universal, které chtělo vytvořit zcela novou atrakci do svých zábavních parků. Cameron nabídku s radostí přijal a vymyslel pro atrakci zcela nový příběh, který doplňoval předchozí filmy a s propojením nejmodernějších technologií vytvořil trojrozměrné divadlo, které kombinovalo filmový děj s živými herci a kaskadéry. Celý projekt vyšel na neuvěřitelných 60 miliónů dolarů a k vidění je ve zábavních střediscích Universal v Hollywoodu a na Floridě.

V příběhu, který má asi 12 minut se dostaneme do apokalyptické budoucnosti roku 2029, kam je přenesen Terminátor T-800 (Arnold Schwarzenegger) a John Connor (Edward Furlong), kteří mají za úkol zničit samotné jádro SkyNetu. Úkol se jim snaží překazit starý známý T-1000 (Robert Patrick) a celá řada strojů, která okolí SkyNetu zabezpečuje: Jednotky T-800, tanky Centurion, letouny HK a největší a zároveň poslední překážkou je jakýsi pavouk z tekutého kovu, který představuje úplný vrchol technologie SkyNetu, T-1-000-000. (3DD!3)

SOLOM.

Taková příjemná jednohubka a povinnost pro skalní fandy Terminátora. Taky bych to chtěl vidět v 3D rozlišení – to by jistě byla na tehdejší dobu paráda, bohužel kvalita youtube videí je mizerná – i když v tomto případě se to dalo přežít. Příběh samotný má slušnou atmosféru i efekty a akční pasáže jsou kvalitní. Ale celovečerní Terminátor a je jedno jestli 1 nebo 2 jsou jasně minimálně o level lepší – krásných 60% si to však zaslouží… ()

luka4615

Tak tohle vidět ve 3D musel být vážně zážitek! A i když to na monitoru PC poněkud ztrácí význam, tak i přesto T2:3-D BATTLE ACROSS TIME stojí za zhlédnutí díky typicky cameronovské precizní výpravě a kupě známých tváří z dnes již legendárního snímku. ()

prome

Když jsem tohle viděl, byl jsem unešen. První zážitek s 3D (teď ho ve filmech nemusím) byl výtečný. Bylo mi myslím 11 let. Jedna z nejlepších atrakcí, které jsme tehdy ve studiu Universal navštívili. ()

Lucasion

Asi nejzábavnější kraťas, co jsem zatím viděl. Příjemná dvanáctiminutová scéna do série Terminátor. Nechybí všichni herci z T2. Arnold je opět nesmrtelný a v nejlepším z kostýmů předvede opět skvělé nabíjení brokovnice a hodí známé hlášky. "I'll be back a Get Down". Battle across Time je dobrá ochutnávka a svůj čas i využívá. Vizuál na krátkometrážní film je super. Samozřejmě škoda toho 3D, které s největší pravděpodobností neuvidím, ale i takhle to bylo fajn. (80 %) ()

maseer2

samo o sobě vcelku povedené, ale T2 by si prostě zasloužil daleko nadupanější, atmosféričtější a osudovější kraťas.. silné 3* P.S.: věřím, že ve 3D je to asi trochu jiné kafe.. ()

corpsy

Túto spektakulárnu 3D atrakciu som nemal možnosť vidieť vo svojej pôvodnej verzii, ale to čo som zhliadol, je kolosálne sci-fi, ktoré je pravdepodobne jednou z tých atrakcií najlepších , čo sa vôbec vytvorili. ()

ConanVJ

Tak konečně jsem to viděl z http://www.youtube.com/watch?v=KSTwPneXArw&feature=related . Tady druhá nahrávka http://www.youtube.com/watch?v=CEsuB9-XvRw&feature=related, ale ta je máznutá díky tomu, že je to ve 3D. Na druhém videu je ale lépe vidět, jak to 3D z roku 1996 pěkně promakaný, více pláten, mezi tím skutečné rekvizity a živý herci. v tomto 12ti minutovém kraťasu se T-800 a John Connor dostanou do budoucnosti, kde mají za úkol zničit Skynet, v tom se jim snaží zabránit všelijací terminátoři a na konci je čeká obří bos T-1000 000. Opravdu povedenej kraťas, kterej bych si přál vidět někdy naživo. Za mě 90% :) ()

JJ.Gibson

Měl jsem to štěští, že jsem to viděl naživo za velkou louží! A jen chci říct, že to byl nejlepší 3D zážitek, který jsem kdy zažil. Neexistuje lepší 3D projektece. Vlastně se tehdá již dalo mluvit o 4D projekci, pač na nás pouštěli vodu a propadli se s námi sedačky. T2:3-D: Battle Across Time is the best ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

PKD

Neskutečně kulervoucí záležitost, které klidně odpustíte takové porušení kanonu, jako cestování časem s motorkou, zbraní a v oblečení, když víme, že Skynet byl ve skutečnosti zakuklený nudista a proto se dalo jeho strojem času cestovati jen ve formě naháčů, což zde jaksi neplatí.:) Ale jak jsem již na začátku zmínil...za tu 2.pol. (zhruba 12min.), to Cameronovi odpustíte. A už na to nikdy nezapomenete a jen občas zaskřípete zuby, v co,že se to ta T sága vlastně časem proměnila. Viz. ten otřesný paskquil Dark Fate. Cameron (ne ta baba z tv s.) se totiž raději bude šušnati s dalšími díly Avatbárta, po kterých ale skoro nikdo ve skutečnosti netouží, páč ten jeden...bohatě stačil. ()

gogos

Kvalitni vec.... videt to nazivo, nebo aspon v IMAXu...no to by byla nadhera... ale i tak.... Arnie je machr!!! ()

J3dla

Samozřejmě, že to nedosahuje kvalit T2, ale jako správnej fanda jsem byl vskutku vděčnej i za tuto zábavnou splácaninu. Kěž by v IMAXU namísto těch rádoby výchovných blbin nasadili toto. Quote[the Terminator destroys an endoskeleton terminator] John Connor: Friend of yours? The Terminator: He was my college roommate. Filmek je možno zhlédnout na www.youtube.com ()

MATADOR

Sakra, být v té době na kinoprojekci, tak si snad chrochtám blahem. Paráda, pokračování po T2 je opravu úchvatné a hláškující Arnold je zpátky :D ()

Joe321

Skoro žádný příběh a ještě to koliduje v pár věcech s filmem, ale jako akce to funguje dobře a navíc Arnold tady má pár opravdu vypečených hlášek. Samozřejmě by to chtělo vidět v 3D (show je to prý úžasná). Jako fanouškovi Téček se mi to líbilo, i když přiznávám, že se nejedná o nic extra. -"Stop whining." ()

peto12

Síce dokument trvá 12 minút, ale ako dokument to bolo dosť akčné na film Terminátor. Bol sa na tom dokonca v kine a bol som dosť s týmto snímkom spokojný. ()

Rocky88

Je to spíše takový kraťas pro zábavu, hodně je to cítit hlavně na atmosféře, která oproti T2 polevila a trochu i zhumorněla (viz Arnoldova poznámka ke zničenému T800). Na druhou stranu se opět dočkáme Jamese a jeho režie, Arnolda ve své nejlepší formě, normálního Furlonga, T-1000 s rozpůlenou hlavou, a navíc se nám představí i T-1 000 000, který budí velký respekt. Potěší i zpousta odkazů a hlášek z předchozích dílů. Škoda, že to nelze vidět i u nás. 85% ()

DruidKarel

905. hodnocený film: Co tohle mělo být? Tohle, že se mělo liděm líbit? Mě by tohle rozhodně neuspokojilo jako milovníka Arnieho a snad musím i podotknout, že to vypadalo dost trapně. Naštěstí to byl jen pokus a tedy jej nelze počítat jako regulérní film. 2* jsou maximem a snad jen nutno říct, že na Arnieho pořád vzpomínám jen v dobrém. 2* ()