VOD (1)

Čas běží a vrah už je jim v patách. Hopper a jeho parta proto spěchají do města, kde se El s ostatními připravují na válku. (Netflix)

tron

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ako som sa obával a predpokladal, to najlepšie si tvorcovia nechali až na koniec. Čo je na jednej strane super (konečne to v siedmej epizóde dostáva šmrnc), ale na druhej nie (krutou daňou za to je prvých šesť dosť nudných častí). Sedmička obshauje plno skvelých momentov, ako je WC pokec, hľadanie misy pri cereáliách, "křupanské námluvy", New Cola a samozrejme koniec, na ktorom sa konečne stretnú skoro všetky postavy. ()

boss123

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Siedma epizóda pripravuje pôdu pre finále. Všetky rozohraté zápletky sa pomaly blížia do vyvrcholenia, ktoré príde ďalšou epizódou. Čo mi trochu vadilo bolo až príliš humorných situácií. Scéna na záchodoch je emocionálne veľmi silná a je tiež dôležitá pre vývoj dvoch postáv. Siedma epizóda udržala kvalitu predchádzajúcich a aj keď to nie je na päť hviezd tak je to na silné štyri hviezdy. Dávam 4z5 a 85%. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pořád mě sere příběhová linka Dustina a jeho party. Odmítám uvěřit tomu, že se parta děcek dokáže v pohodě dostat do supertajný ruský základny a zase zpátky. Hopper zase najednou dokáže zbít haldu Rusů, který jsou na rozdíl od něj trénovaný. S ostaním zatím spokojenost, doufám že další díl bude aspoň nějakej pořádnej konec. Hodnocení: 6/10 ()

David.Darco

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak mi tvorcovia zasa zahrali na nôtu. Ja lunaparky milujem. Taká úvodná scéna z US, alebo kolotočová scéna z Hitchových Strangers on the Train a mnoho ďalších ma dokážu strhnúť so sebou. Neviem prečo je práve v centre zábavy toho toľko desivého. Mám však silný dojem, že nám tvorcovia priniesli jednu z najlepších, ak nie aj najlepšiu epizódu zatiaľ. O vizuálnych nápadoch v lunaparku ani nemusím hovoriť... Nedotknuteľní krvácajú, komédia sa mení na tragédiu. Skupiny sa dostávajú z mnohých menších prúserov do jedného kolosálneho a teda konečne sa takmer všetci stretávajú. A napokon plynule prejdeme z jednej perfektnej lokácie do druhej, v ktorej nás čaká finále. Už sa neviem dočkať. ()

Malyszs

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako je švanda se na to dívat, ale občas je to prostě hovno. Situace typu: Jsem sice Mind Fayer a můžu vytýhnout strom ze země, ale tento barák, ve kterém se schovávají hl. postavy nezbourám, ale budu tam strkat chapadla jak kokot, a třeba se z toho něják dostanou. A vůbec, co to bylo za nápad se schovat do domu... WTF scénáristi???? Dále tu máme: Jo jdou po nás rusáci, ale jdem na pouť. Alexeji, běž na chvilku si zaházet šipkama. Jdou po nás, ale dáme si corn dog. Jdou po nás, ale budeme tu chodit na veřejnosti jak šašci. Ale jako je to sranda, záživný, líbí se mi jak Hopper dává všem přes prdel, ale prostě nemůžu dát plnej počet, protože jsou zde velice sračkózní situace, charaktery se chovají jako debilně a celý je to tak trošku fufu. ()

• Červený kabriolet, vystavený ve Starcourt, je Chrysler LeBaron, model z roku 1986. (J.F.B.)