Čas běží a vrah už je jim v patách. Hopper a jeho parta proto spěchají do města, kde se El s ostatními připravují na válku. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sedmá epizoda nebyla vůbec špatná a mohla být ještě lepší, kdybych neměl velký problém s tím, co už tady přede mnou vypíchla ALIENka_, takže odkazuji na její komentář, abych ušetřil nějakou tu větu. Šerif Hopper je pro mě postavou s nejhorším vývojem. Myslím, že je škoda, nechat ho zdegradovat na druhořadého komika/ masochistu. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Great Scott! Oslavy Dne nezávislosti bohužel ani v nejmenším nepanují v pozitivním duchu, přestože velmi výbušném. Pasáž vzdávající hold legendárnímu Návratu do budoucnosti doprovázené originální hudbou Alana Silvestriho neměla sebemenší chybu. Osobitý rozhovor mezi Stevem a Robin perfektně zahrál na emoční strunku....... PS: Sbohem Alexeji :((( ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatiaľ mi tento diel sadol najmenej z celej série, možno preto, že neobľubujem návštevy zábavných parkov a nikdy som si žiadneho obrovského plyšáka nevystrielal. Každopádne vizuálnych nápadov sa nájde celkom dosť, Hooperova šmýkačka a prestrelka v zrkadlovej sieni jasne víťazia. Na posledný diel ma to rozhodne navnadilo dostatočne, ale nezdieľam všeobecné nadšenie z The Bite. Okrem spomínaného možno aj preto, že k tomu kusnutiu skutočne došlo. ()

tron

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ako som sa obával a predpokladal, to najlepšie si tvorcovia nechali až na koniec. Čo je na jednej strane super (konečne to v siedmej epizóde dostáva šmrnc), ale na druhej nie (krutou daňou za to je prvých šesť dosť nudných častí). Sedmička obshauje plno skvelých momentov, ako je WC pokec, hľadanie misy pri cereáliách, "křupanské námluvy", New Cola a samozrejme koniec, na ktorom sa konečne stretnú skoro všetky postavy. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pořád mě sere příběhová linka Dustina a jeho party. Odmítám uvěřit tomu, že se parta děcek dokáže v pohodě dostat do supertajný ruský základny a zase zpátky. Hopper zase najednou dokáže zbít haldu Rusů, který jsou na rozdíl od něj trénovaný. S ostaním zatím spokojenost, doufám že další díl bude aspoň nějakej pořádnej konec. Hodnocení: 6/10 ()

• Když se kluci dohadují v obchodě, tak zmíní film Věc (1951) a jeho remake z roku 1982. (Duoscop)