Závěrečná část strhujícího kriminálního dramatu, v němž se postupně odkrývají okolnosti vraždy prominentního soudce, kterou spáchala v sebeobraně dvacetiletá Lilli, dcera policejního vyšetřovatele Richarda. Pitva Richardovi potvrdí, že Kowalský byl v době zabití pod vlivem uspávacích léků, což zásadně mění směr vyšetřování. Podnikatel Dostál musí za každou cenu získat ztracený kamerový záznam z bytu, kde se stala Kowalského vražda, protože mu vyhrožují jeho obchodní partneři. Richard zjišťuje, že postupně získávané důkazy ohledně Kowalského smrti jsou v rozporu s verzí, kterou zná od své dcery. Navíc se dostává do osobního konfliktu i se svým parťákem Tomášem. Richard se tedy chopí propuštěného Matěje jako poslední příležitosti, jak uzavřít Kowalského případ a ochránit Lilli. Jenže Matěj ve snaze uchránit vlastní rodinu se nakonec rozhodne postavit kápovi místní mafie Radovanovi, který jej a jeho blízké ohrožuje. Mezitím si ale Tomáš už důsledně skládá stopy o tom, kdo za zavražděním Kowalského skutečně stojí. Jak to skutečně bylo, zjišťuje i Richard, který se musí rozhodnout, jestli i nadále bude schopen svou dceru i sám sebe chránit před spravedlností. (Česká televize)

ABC1

Třetí hvězdička přidávám za poslední díl, ten se mi až do posledních minut líbil; jinak první dva díly hrozná depka, všichni jsou negativní: podnikatelé, policajti, děti, manželky a milenky, přece jen až takhle hnusně svět nevypadá!!! Jako vždy výborný Ondra Vetchý, bez něj bych už ani ten druhý díl nedala.. ()

Mato_Mi

Ak otvorený koniec, OK, ale potom si prosím ďalšie časti..., v opačnom prípade sa pýta riadne ukončenie aj s jasným dopadom na hlavné postavy. Toto podľa môjho názoru nie je žáner, kde otvorený koniec má plniť aj inú funkciu, ako príprava pre pokračovanie. Tiež si nekúpim knihu/detektívku, aby som sa nakoniec nedozvedel, ako to dopadlo..., takú knihu potom nemusím ani čítať. Napokon tri hviezd a basta. ()

pirduch

Dost dobrý, byl jsem napjat,jak se tvůrcům podaří to ukončit...a ono se to prakticky povedlo neukončit...ale bylo to fakt skvělý,a bojím se, že i ze života...Člověk by i O.Vetchému fandil,ale vždy si zároveň uvědomil,nakolik překročil zákon, nakolik mařil vyšetřování,že jsem spíš očekával jeho "padnutí v boji". ()

fyluta

Ukončenost, či neukončenost .. , myslím, že právě to scénárista chtěl. Každý si může domýšlet , diskutovat, a film bude ještě více probírán. ()