hroubek

Příjemý animak ze živočišného života.Jeden z těch lepších animáku od Dreamworksu.Lepší než Madagaskar, ale horší než Kung-fu panda.Příjemná podívana, když nechcete koukat na poučný film od Disneyho. ()

Danny F.

Tak lidi klobouk dolů a vzhůru vstříc dobrodružství. Tento film je jedinečný svým humorem a příběhově je střízlivější. 90% ()

sochy.zirafka

Animáků jsem již viděl mnoho, ať už geniální kusy (How to Train Your Dragon), nebo absolutní šílenosti (Kozí příběh), avšak absolutní průměr jsem dosud tak nějak míjel. Over the Hedge postrádá postavy, jež by u mne vyvolaly alespoň nějaký pocit, zápletka je plná nezvratných zvratů a prostá neotřelých myšlenek. Jediné viditelné plus je stopáž, díky které se svižně vyprávěný příběh nestihne zadýchat. ()

lykan9

"Ta sušenka je šunt. Ale když mě chutná." Jeden z těch lepších animáků, který za těch mnoho let vznikl. Opět celek drží veverka, jako v mnoha případech :-) Za plotem má vtip, napětí a hlavně dobré zapamatovatelné hlášky. Přesně to, co má každý dobrý animák mít. ()

VanTom

Ústy nenechavého mývalího podvodníčka sice zazněl skutečně trefný popisek lidského konzumentarismu, pohodlnosti a plýtvání, ovšem vedl jen k infantilním, groteskovitě hektickým akcím při kradení jídla partičkou veselých lesních zvířátek. Moralitka o přátelství, polepšení a rodině nemohla být podána schematičtěji, přičemž že záporné postavy vznikly vlastně zapříčiněním těch hodných (nechtěl medvěd jen vrátit to, co mu hlavní hrdina ukradl a zničil? :)), to neřeší. Nicméně dost vtípků rozesmálo (THX, veverka na kofeinu) a akurátně krátký snímek nesundal nohu z plynu. ()

liuk

Přestože je film docela krátký, tak v jistých fázích, a není jich málo, stejně nudí. Stejně jako rychlokvaška písnička musí mít super refrén, tak rychlokvaška film musí mít super začátek a konec, což se zde tak napůl povedlo. Jenže rozhádavající se a uražející se zvířatka ve zbytku filmu už mě fakt nezabaví. Jejich animace a stejně tak všech neživých předmětů, které neustále lítají vzduchem, je sice docela fajn, ale živí lidé jsou příšerní, a film by dopadl lépe, kdyby se scénarista nějak vypořádal bez jejich účasti. Ani perfektní scéna s ježečky ke konci ale nad 2* nevytáhne. ()

zigíš

pomerne blbý pixaru na hony vzdialený animák, ktorý z šedi priemeru vytrhne scéna ked si dá hyperaktívna veverka loka kofeínu a na moment sa ocitneme v jej matrixu ..fakt úsmevné:D ()

-ELFKA-

Milé, naivné, ľahko predvídateľné ALE v tom najlepšom zmysle slova !! Na mňa zapôsobil práve svojou detskou hravosťou a klišoidnosťou. A pozrela som si ho hneď dva krát :-) ()

mirec88

Krásny animák, ktorý si ma získal svojou myšlienkou o rodine, super vtipmi, úžasne nadopovanou veveričkou a neuveriteľnou premenou skunka na mačku :) Vynikajúci príbeh, super kritika ľudskej spoločnosti čo sa týka jedla a na konci aj televízie. Nemám problém dať plný počet filmu, ktorý ma zaujal od začiatku do konca a ani na sekundu som sa nenudil a perfektne sa zabával, dokonca mi vyšla aj slzička... ()

Molir

Krasny skvele bavici animak, zvirata jsou roztomila ale sama o sobe, ne preslazenym Disney zpusobem, nektera jsou pekne svine, a veverka na kofeinu je proste uzasna (kam se hrabe Neo ;-) )... ale i tak u me vede vacicak a jeho 'umirajici' monology, ale to je subjektivni uchylka na Williama Shatnera ;-) kazdopadne asi nejlepsi animovana vec od Uzasnakovych... (videl jsem puvodni zneni, dabing ne) ()

Borat

Pěkně udělaná animovaná pohádka. Vsází na již osvědčené gagy. Určitě jeden z těch lepších animáků.|75%| ()

spikey1

nejlepší momentem je Carellova zpomalená veverka, když se dívám na velmi kladné hodnocení ostatních přemýšlím co mi vlastně ušlo, pro mě to byl další ze série animáků které nebudou mezi mými top ale rozhodně jsem nebyl po čase stráveném v kině nějak naštván jako tomu třeba bylo u divočiny ()

jenik71

Lidé žijí aby jedli, zvířata jí, aby žila. A o nic jiného nejde ani skupince žvířátek v této animované komedii. Sehnat hromadu jídla je jejich jedinou náplní života a udělají pro to cokoliv. A když mají lidé všeho přebytek, tak proč jim něco neukrást. Tenhle film se mi opravdu líbil. Animace je na kvalitní úrovni, příběh je originální a hlavně je to vtipné. Mě bavila především veverka, ta fakt neměla chybu. Chybělo velice málo a dal jsem plný počet. Ale Nemo to holt není. ()

BuryGol

Příjemnej a vtipnej animák. Ačkoli už ne tak dobrej jako ty, co jsem poslední dobou viděl. Příběh dobrej, zpracování taky, ale kromě naspeedovaný veverky si nic moc nevybavuju. A to je málo. ()

jefff

Vtipná animovaná komedie, kterou bez problémů mohou schlédnout i starší diváci. Má to pár slabších okamžiků, ale na lehký nadprůměr film dosáhl. ()

Liqid

Parádní animák pro děti i dospělé. Nejvíce mě zaujal RJ´s popis toho, jak se svět lidí točí kolem jídla. V mnohém měl pravdu, obézních je mezi námi dost. Pokud autor dokáže zapracovat do pohádky takto hluboké myšlenky, tak to vypovídá o její kvalitě. ()

BloodMax

I když mi není 10 let, tak se přesto rád na animáče podívám. Film Za plotem se mi moc líbil díky svému hůmoru a příběhu, všechny postavy byly fajn, ale na Hammyho nikdo neměl :-D Klidně se podívám znovu, tenhle animák potěší a připomene stará dětská léta, kdy jsem trávil víkendová rána u TV :-) ()