Ceberus

Překvapivě zábavný animák, jen ta pointa o tom, že rodina si musí pomáhat (vykrádat cizí domácnosti), byla kapku nedomyšlená. ()

danny_21

R.Jovi eskapády při získávání zásob a nových přátel vší možné chutě mě pobavily, hlavně záverečná akce v novostavbě. Rozhodně jeden z těch nadprůměrných animáků - 75 % ()

Rudyamon

Nebylo to špatné, ale přesto pár věcí přebývalo a pár věcí naopak chybělo. To navíc byla až podezřelá podobnost některých postaviček s příběhy z Doby ledové a třeba i z jiných příběhů - veverka, která chce své žaludy, vačice, které dělají mrtvé brouky a pod. Tyhle věci moc svádějí myslet na jiný příběh, než ten který zrovna sledujete. Na druhé straně mi jaksi chyběla určitá pohoda a vyrovnanost, kterou jsem viděl například u Shreka, když se už třeba i oficiální text distributora na něj odvolává. Přesto je to příběh, který zaujme a pobaví spoustou skvělých hlášek - přiznejte si, když si připadáte jako šmejd, je to tím, že jste šmejd - a posuzováním lidských vlastností a neduhů z pohledu zvířat - My (zvířata) jíme aby jsme žili, ale oni (lidi, jinými slovy gaučáci) žijí aby jedli ... Jo, pobavil jsem se, ale Shrek je prostě Shrek a tak nemůžu jít s hodnocením na jeho úroveň - 4 hvězdičky - 70% bude myslím stačit. Určitě ... ()

FoxMulder

Myšlenka filmu, která tvrdí, že nežít konzumním způsobem života, nepít přeslazené energetické nápoje a nejíst junk food je špatně, a snaží se všemožně ukázat a dokázat, jak je nezdravý konzum všeobecně prospěšný a všem přinese štěstí, je zvrhlá a krajně nehodná filmu pro děti! Pak z nich vyroste hromada arogantních, tlustých hovad, závislých na cukru a brambůrkách. Kromě výše zmíněného nemá film moc co nabídnout. Slabé 2* ()

RajAthen

Animáček délkou a rozsahem spíše pomenší, bajkoidního charakteru děje. Animace je hezky stylizovaná, třebaže místy člověk neví, zda si autoři spíše nešetřili práci. Líbil se mi, avšak oproti jiným zde jednak není vysoký potenciál dalšího shlédnutí a též je řada fórků z dílny prdících/narážecích, které nejsou samy o sobě špatné, ale - jak jsem již zjistil i na vlastní kůži a slzné kanálky - animáky dovedou nějaký pátek i dojímat a oslovovat. Každopádně, nejlepším protagonistou jest ďábelsky nadopovaná veverka.:) ()

Nix

Tenhle animák mne nepřesvědčil. Ani mi to nepřišlo zas tolik vtipný. Na jedno podívání se to dá skousnout, ale nic převratného. ()

DD

Velké překvapení! Po ve všech směrech průměrných animácích, Příběh žraloka a Madagaskar, se DreamWorks konečně předvedlo v mnohem lepším světle. Nic ve stylu Pixaru sice nečekejte, ale jako letní 3D oddychovka funguje Za plotem dokonale. Postavy jsou sympatické (až na veverku Hammy Steva Carella), po výtvarné a animační stránce je film povedený, ale pixarovky jsou stále někde jinde. Nejslabším prvkem tak zůstává scénář, který je sice zaplněn různými narážkami, ale je příliš standartní a předvídatelný. I přes těch pár chyb ale můžu Za plotem vřele doporučit. P.S. Nenechte se zmást těmi nepovedenými trailery, snímek je ve skutečnosti o několik tříd lepší. ()

Lokran

musím uznat, že u některých scén jsem měl strach, že se počůrám. pes který si chce hrát, naspeeedovaná veverka atd. no zbytek byl trošku nedotáhnutý, ale jinak velice milé animované překvápko. 85% ale celkový dojem za 5 hvězd... ()

kebo

Podla mna jeden z najlepsich animakov za posledne dva roky. Nic nove pod slnkom, nic prekvapujuce, nic nesmrtelne ale zato velmi mile, prijemne a ako stvorene na pekny vecer pri domacom kine ci pocitaci. ()

danielwanderer

Nebyť toho, že nápad s jedlom a jeho zháňania nebol už v snímku Život chrobáka, má Za plotom u mňa ešte plus, ale i tak je to krásne a niektorých častiach dokonca aj prudko originálne. ()

7duster

ja nemůžu jinak naž za *****, stopáž je tak akorát, příběh je výborný, dabing ať už původní nebo ten český na vynikající úrovni (tedy ruku na srdce - Veverka je v češtině o třídu výš - Bohdan Tůma je prostě bourák) ..... prostě další animák, který můžu ..... "jsem šíleně vzteklá veverka a chci svý sušenky!!!!" :) ()

Tamdydam

Komedie nejen pro děti?! Asi bych neuspěl, ale podle mě jsem měl v kině právo po shlédnutí filmu na vrácení peněz. Na druhou stranu dosti mým "dopělým" znamým se to líbilo. Tak nevím... Jak se na nás poslední dobou valí ten přival úspěšných rodinných komediálních animáků, napadá mě, jestli ta naše společnost nějak neinfantilní... Nějak mi v současném filmu chybí jakýsi střední proud. Když se podívám na program místního kina, je to jen akčňák, thriller, horor, náctiletá "hustá" komedie, eventuelně hutné drámo a porom jakýsi klistýr na vyčištění od těchto psychycky náročných záležitostí v podobě nějakého toho triviálního, "rozkošňoučce" milého animáčku. A potom zase znova od začátku... PS: Souhlas s Mariusem ()

Tiiso

Snímek, který potěší spíše menší diváky lačnící po další 3D animaci. Našel jsem zde pár dobrých okamžiků a nápadů, ale jinak počin hodnotím lehce podprůměr. ()

Ogrb

Madagaskar zklamal, Za plotem příjemně překvapilo. Hodně dobrej animák. A těch není nikdy dost. 8/10 ()

Rodin

Srandovní, spíše pro dospělou část publika, pěkná animace, nenudil jsem se, ale přes 70% se u mě film nedostal. Čekal jsem trochu víc, protože nápad byl moc dobrý. ()

liberita

No tak tento animáč mi zas až tak nesadol. Uznávam, že je vtipný a napríklad postavička veveričiaka je ozaj vydarená. Animácia mi vyhovuje už o niečo menej, hudba ničím neoslní. Ale príbeh, ktorého celou pointou je útok na ľudskú pahltnosť a materializmus plus samozrejme nevyhnutná premena pôvodného egoistu na zanieteného "zvieromila", mi prišiel jednoducho príliš nevýrazný a slabý. ()

Judy24

Geniální příběh, který naprosto nádherně kritizuje způsob života některých z nás, paroduje ho, ale přitom se na něj dívá s nadhledem nevinných zvířat, která se s ním musí nějakým způsobem smířit. Geniální soundtrack (Heist!) tomu jenom nasazuje korunu. Občas je to možná trochu moc pro děti, asi to není ideální příklad snímku, který by se líbil všem věkovým kategoriíím, ale za shlédnutí rozhodně stojí. Třeba pak trochu změníte pohled na sebe sama... ()