IPajule

Vidět tento film snad po stý je fakt zážitek. Nikdy se u toho nenudím. Veverka to zabíjela svou hyperaktivitou. Moc pěkný animovaný film. ()

KafuR

Za plotem se dá najít ledacos, ale přes zimu vyrostlé satelitní městečko mezi zrovna katalogové možnosti nepatří, a proto je škoda, že se tento zajímavý námět dal do služeb dětské omalovánky s humorem, pro dospělé stravitelným pouze v doprovodu dětské osoby, a příběhem o ceně přátelství, který by stejně nenásilnou formou zvládla přednést i kterákoli Foglarovka. Pár zábavných momentů se ale přesto najde a utíká to celkem rychle, smutným faktem však zůstává, že si člověk po těchto filmech najednou už připadá strašně starý. ()

Vabr

Spíš hodnotím, jak se mi to líbilo jako malýmu. Teď bych dal lepší 3 hvězdy. Je to originální, dělá to si dobře legraci z dnešních lidí a touze po vysněném bydlení bez ,,škůdců‘‘. Bylo tam dost vtipů i pro mě jako staršího, takže to nebylo takové prostší jako třeba Spláchnutej. Konec je zakončen super tečkou. Škoda, že to nevidím poprvé mladšíma očima. Vyhodnocení: Gladys je ikona a karen v jednom 💅👩🏻‍🦱 ()

FeriusParfax

Jeden z nejlepších animáků. Hlášky z filmu používáme se sestrou do teď. Každé zvířátko hezky reflektovalo svoji přirozenost, a tak nebyla nouze ani o legraci. Nejvíc se mi líbil veverčák. Přiznám se, že nejvíce mě bavilo objevování a shromaždování. Ke konci, kdy se do toho vložili lidé už mě film trošku přestával bavit. Jde ale o absolutní oddechovku. ()

MilesTeg

Vynikající, zábavné, vtipné, jen to mravné poučení je příliš poučné. Geniální veverka Hammy, zvlášť když je nadopovaná kofeinem. Ovšem přátelé, co to mělo být s tím želvím krunýřem? Nic se nemá přehánět. ()

Dan

Viděl jsem tento film společně s Ice Age 2 a musím říct, že mě oba dva zklamaly. (Ice Age 2 podstatně více.) Možná už nejsem schopen užívat si rádoby zábavné filmy, ve kterých jsou dvě či tři opravdu vtipná místa, ale zbytek doby se propadám trapností a modlím se o brzký konec. ()

joho

Tak tomu hovorím animácia...Príbeh a hlavne postavičky dostanú každého. Áno,niečo je tu okopírované z iných animákov,ale po 10-tich minútach sa sústrdíte iba na osudy "rodinky" zvieratiek. Dej má hlavu a pätu,dá sa pozrieť aj viac krát-ťeším sa na ďaľšie pozretie. /minimálne scénu s energetickým nápojom:) ()

haWranka

Takovej tuctovej animák jakých je spousta. Znám horší, ale zase znám i mnohem lepší a to jak dějově, tak graficky. Víc jak 3* to prostě nejsou, to se na mě nezlobte... ()

waska

Další film, který je horší než Shrek 2. Teda alespoň se bavil daleko míň. Měla to být zábavá jak pro děti tak dospělé, ale já se zasmál maximálně tak 3x. Postavičky jsou sice dokonale provedené, ale bohužel se do nich nevžijete tak jako u Shreka. Samozřejmě, že až tak špatný, aby se na něj nedalo dívat, nebyl. Ale je to tak, podívat se a jít. ()

Bobšule

Nějak se mi nepovedlo více si oblíbit alespoň nějakou z postaviček. Spíš ve mě celý film vzbuzoval dojem hooooodně dlouhé reklamy na Pringles, nebo jak se ty brambůrky v kulaté krabičce jmenují. Sorry. A ani ten odhclupovač na konci nefungoval tak, jak jsem si představovala (= důkladně). Prostě bylo to barevné, hýbalo se to, spousta jeku, ale prožitek spíš žádný. ()

Colour

Krátke a nudné, deti sa snaží rozosmiať roztomilými postavičkami a morálne poučiť už stokrát obohratou myšlienkou, že rodina má držať pohromade a nemá sa podraziť. Film sa snaží ako inak trocha rozosmiať i starších, no myslím si, že snažiť sa vo filme rozosmiať na scénach generácie jednotlivo a nie naraz nikdy nič dobré neprinesie. A dvojzmyselné narážky pre malé deti nie sú tiež vhodné. 50% ()

Oonika

Miluju animáky a tohle je jeden z mých nejoblíbenějších. Někdy když si vzpomenu na scénu, když zvířátka objeví plot a Hammy ho běží omrknout, tak brečím smíchy skoro hodinu. Prostě moje srdcovka!!! ()

Adrushka

Za plotem je naprosto perfektní animák! Strašně jsem se u něj nasmála. Už teď dokáži odrecitovat většinu hlášek. Určitě doporučuji všem, kteří chtějí strávit večer u něčeho lehkého, vtipného a roztomilého. To, že se děj točí hlavně kolem jídla je jen příjemné zpestření:) A Hammy je prostě úžasný :) ()