IvonaK odpad!

Postavy ztvárnili grafici dobře. Jsou pěkné. Ale obsahově se mi to nelíbilo z toho důvodu, že nesnáším když někde vládne nespravedlnost a bezdůvodné ubližování. Strašně mě zaráželo, že ty zvířata bezdůvodně kradli lidem nejen jídlo, ale i jiné věci jako byla například herní konzole. Škoda že je nevyhubil. Nic jiného by si nezasloužili, za to, kolik škod a krádeží napáchali. A ještě ke všemu zvítězili. Ubozí lidé. A je jedno že s tímto nápadem přišel mýval. Všichni za to nesli vinu, že se jím nechali ovlivnit. ()

papadoce

Dnes už Za plotom nemá takú silu ako v čase keď nabehol do kín. Je to samozrejme prirodzené, pretože svet vyprodukoval od tej doby také brutálne množstvo kvalitných animákov, že jeden by to nestíhal. Ale to je asi naozaj jediný dôvod prečo už možno nepôsobí tak pútavo. Tej rozprávke vôbec nič nechýba. Obstojná animácia, originálny príbeh, občas slušný humor a samozrejme Steve. Asi neprekvapí, že najzábavnejším zvieratkom je Hammy. Scéna s kofeínom je najviac. Stále milá rozprávka na vyplnenie času. Ostávam na piatich (štyri sú spravodlivé). ()

Steggles

Než film nabere pořádný spád je to (a nebojím se to vyslovit) nuda. Zvířata v lese nemají co žrát a bojí se keřů, jako by v životě žádný neviděli. Ale jakmile se po mnoha peripetiích začne plánovat závěrečná akce (a to je mírně za polovinou filmu), vstupuje film úplně do jiné superzábavné ligy. Škoda jen toho začátku. ()

Jara_II

Animace určitě na vysoké úrovni.. jen ten příběh - o ničem a plný klišé - a animák by měl být originální.. ()

unrocker

Nevím nesdílím takové šílené nadšení jako tady všichni... Filmeček a pár gegů je tam dobrých ale abych se nad tímto kouskem zase nějak rozplíval tak to se říct nedá... ()

LES

Mývalům se v Americe ze srandy někdy taky přezdívá jako "Bandit with the Mask", jelikož mají černou srst kolem očí a v noci rabujou, převrací a vyžírají ve městech popelnice... Vzít toto přirovnání doslovně je nosnou konstrukcí celého filmu. Zvířátka jsou sice roztomilá, ale hráno živými herci by to bylo na "odpad"). Kreslené filmy jsou dnes rozhodně "IN". Zdá se mi ale, že jejich recenze jsou naprosto neúměrně nadhodnocovány... Vřele doporučuji rodinám s dětmi ()

LukeSharp

V dnešní době,kdy za každým rohem číhá 10 animáků je těžké najít ty opravdu dobré.Většna nestojí za nic a když shlédneme 5 stupidních může nám uniknout jeden opravdu dobrý.A Za plotem dobrý je.Spousta kvalitního humoru,perfektní animace a samozřejnmě nějáké to poučení na konec dělá z filmu jeden z těch lepších výtvorů a jsem rád,že jsem ho neminul.75% ()

ondey

Doporučuji čekat naprostou hrůzu, budete pak příjemně překvapeni. Naspeedovaná veverka je vážně hodně vtipná... a ještěěěě.... no už nic asi, nevadí. Veverka stačí .)) ()

cekr

Tak tenhle film mi trošku vyrazil dech. Od známý jsem slyšel, že je to shit, od jiných zase že je to super. Po tom co jsem to shlédl musím říct, že je to opět jeden výborný animovaný snímek s krásným příběh a hlavně vyborně prokreslenymi deatily animací. ()

R.O.man

Toto je daľšia z mnohých rozprávok, ktoré na rozdiel od všetkých tých Shrekov, Nemov a pod. je niečím iná. Je taká "stráviteľnejšia". Možno preto, že na rozdiel od iných neobsahuje toľko lásky a citových výlevov. Je to taký obyčajný príbeh zvieratiek, ktoré realita počas zimného spánku postavila pred novú neznámu vec v ich živote - nikdenekončiacu zelenú vec. ()

glide4ever

Hned po Ratatouille nejlepší animák, co jsem kdy měl možnost vidět! Hyperaktivní veverčák Hammy nadopovanej energeťákem byl prostě úžasnej ;D ... Chvilku jsem byl ve filmu "Matrix", za chvíli zas v "Dannyho Parťácích". Nevěříte? Věřte... ()

Křepi

Příběh je snadno předvídatelný už od začátku a proto se člověk musí soustředit na to ostatní. To ostatní je naštěstí zběsilá a místy hodně šílená jízda. Čekal jsem, kdy filmu dojde dech, ale to se až do konce nestalo. ()

boombang

Úžasná satira na konzumní společnost ("My jíme, abychom žili, oni žijí, aby jedli."). Jde o jeden z nejlepších animáků od DreamWorksu, chvílemi neskutečně vtipný (hlavně díky veverčáku Hamiltonovi), navíc s dosti překvapivou pointou, a taky je to jediný film, v němž mi nevadil Bruce Willis :-) Nechybí zde sice závěrečné morální poselství v tom smyslu, že rodina má držet pohromadě apod., ale naštěstí je to podáno v snesitelné míře. Po prvním shlédnutí za čtyři hvězdy, po druhém... ehm... za pět. ()

Asdas

Až priveľmi ďetské na to aby som sa bavil ! 72 minút vyprchalo úplne do stratena (žiadna zapamatenia hodná scéna,postava,gag...).Tak možno niekedy na budúce DREAMWORKS:( ()

HarlanWade

Taky jsem od toho prakticky nic nečekal a hle - dostalo se mi intligentního a hlavně vtipného animovaného filmu. Celkové pojetí se mi dost líbí - ano, je to rodinný film především pro děti, ale kupodivu se toho tam najde dost i pro dospělé - protože já se bavil výborně. Oproti mnohým průměrným animákům vyznělo zatraceně málo vtípků naprázdno a v kombinaci se skvělým příběhem i závěrem jsem téměř na 90%. Jen tak dál. ()

Mykhaluu

Bavil jsem se na čtyři, ale vzomínka zústala s odsupem, než jsem se dostal ke komentování jen na tři... I když ta veverka a její vrcholná kofeinová scéna... :) ()

Bartex

Plno vtipných momentů, hezké postavičky...animáček jak se sluší a patří. Jedinou věc v animácích nesnesu - lidi. Jsou odporní a vždycky se chovají jak totální trotli. Kvůli lidem je hvězdička pryč. ()