Jonathan Ecks (Antonio Banderas) je bývalý špičkový agent, který opustil řady FBI, když jeho manželka zahynula při explozi. Od té doby pustne a jeho život ztrácí smysl. Od bývalého šéfa Julia Martina se však jednoho dne dozví, že jeho žena není mrtvá: má novou identitu a žije ve Vancouveru jako manželka bohatého a vlivného Roberta Ganta. Ten vyvinul miniaturní zařízení, které se dá oběti vpravit do těla, aby ji v potřebném okamžiku zlikvidovalo. Ecks se vrací do akce. Jeho úkol je jasný: zlikvidovat Ganta a zjistit, co se stalo s jeho manželstvím. Na to se však musí spojit s agentkou s přezdívkou Sever (Lucy Liu) z DIA (Department Intelligence Agency), která byla dlouhá léta jeho nenáviděnou protivnicí a konkurentkou. Také Sever patří ve svém oboru ke špičce. A také ona v srdci skrývá bolestné trauma: kdysi přišla o dítě. Dávní nepřátelé na život a na smrt se bok po boku vydávají do vražedně nebezpečné akce, aby našli svou minulost. (oficiální text distributora)

Padme_Anakin

Tak tohle tedy truchlivě trhám, tupé telátkovské tápání, tvůrcův tým trefen tyčí tuctově tone. Tatrman Tonio to těžkopádně táhne, toleruji toliko tragicky trénovanou. Toxikomansky tělesně trpím. Tudíž trestanecká tečka. ()

Falcor

Lucy Liu je ona jedna milá hvězdička. (Ženy a dívky, nechť si za Lucy doplní Antonia, vyznění hodnocení i filmu pak vzácně sedne většině) ()

corpsy

Ťažko komentovať, to treba vidieť. Akčňák chce byť tým najcoolovejším a najokázalejším čo ste kedy v tomto žánri videli, ale darí sa mu pravý opak. A ešte za tie nehorázne prachy. Amaterizmus a neinvenčnosť v plnej poľnej. Aspoň, že to baví, ale iným spôsobom ako tvorcovia zamýšľali. ()

Damiel

15 % - První čtyři písmena z režisérova příjmení vystihují podstatu filmu :-) Strašná kravina. Ač mám Banderase rád, tohle se hodně nepovedlo. ()

Rosalinda

Hmmm, efektní. A to možná ještě jen s optimistickými brýlemi. Další z řad filmů, kde se může hledat ztracená sousedovic kočka, jehla v kupce sena, piha na tváři černocha, unesená nevlastní neteř mé pratety, ačkoli moje babička byla jedináček... Je úplně jedno, o co tam jde, protože je to stejně vykonstruovaná blbost. Hlavně, když to hodně bouchá a žene se tempem vražedným, ne však pro bezbarvé hlavní nadhrdiny, kdo ví kam. Já zase tak rozhořčená nejsem, dala jsem si to k ruce jako pozadí pro vyřizování mailů a jiných zpráv. Vidět to však v kině, tak mě vynesou (señor Banderas promine, ale ani on by mě nezachránil). Jo a ten, kdo vybral pro roli uneseného Michaela modrookého klučinu, by se měl hluboce zamyslet. Pro ty, kdo neviděli, napíšu jen, že matka je hnědoočka... Ostatní pochopí. ()

Lord.Jim

Při hodnocení budu určitě neobjektivní, protože mám slabost jak pro Banderase tak pro Lucy Liu. Akční scény se mi líbily a ústřední zápletka, byť dost neuvěřitelná a nepravděpodobná, mi připadala zábavná. Místy nelogický scénář mi vlastně ani nevadil.__Sakriš/krucič kámoška tomu narvala 3* a to je co říct - je náročná divačka! Musím se na to podívat ještě jednou. Toto bude film, ke kterému se budu vždy ráda vracet - narozdíl od většiny zde. __A navíc: já jsem hrdá! ()

lioncel

zchátralý Banderas a vůbec nic nového neukazující příběh .. nepobaví, nepřekvapí, neoslní .. zklamání a ztráta času .. ta hvězdička je za podporu výrobců munice a za tu pěknou motorku ... ()

maverick10

Antonio jako tezkopadnej nemotornej agent, pod kung-fu pantoflem Lucy Liu. Mimochodem - byla docela cool, bohuzel to bylo asi to jediny na celem filmu. ()

Chen

Viděl jsem i horší filmy. Když je nuda, poslouží i Tělo na tělo (i když podle názvu bych hádal, že jde o nový dokument Madonny). Některé akční scény jsou koukatelné a Ray Park se konečně ukazuje bez masky. ()

lekr odpad!

Vskutku směšná hovadina, která naprosto debilním způsobem kopíruje akční béčka z osmdesátých let, ale díky příšernému scénáři a špatným hereckým výkonům má k pravému akčňáku na míle daleko!! ()

Martin741

Antonio Banderas mal roku 2002 uz peknych par rokov po filmoch ako Najemni Vrazi so Stallonem a Desperado, a tak natocil tuto podpriemernu koninu. Vlastne uz viac odpad nez podpriemer. Herecke vykony priserne, dejova linia je umela az strach, nic nesuvisi s nicim a rezioser Kaosayananda je rutiner bez kuska invencie. 5 % ()

raptorrr

Neuveritelna ptakovina. "Kids friendly" radoby akcni film, ktery se snazi byt wooovsky, ale je pouze k smrti nudny. Banderas by mel asi tocit filmy jen s Robertem Rodriguezem... ()

DruidKarel

Dobrá akce, ale příběh ubohej a Antonio Banderas je podle mě chlápek s charismem, ale hodně špatnej herec. Tohle nezachránila ani krásná Lucy Liu... 1* ()

Phos4rus

Nevim, proc zde na tenhle film nadavate. Neni zas tak spatny, mozna je to ale tim, ze jsem ho videl jen na obrazovce a ne na platnu a nedal jsem za to 150 Kc:-) Ale musim teda priznat, ze ten pribeh nic moc. ()