Tři billboardy kousek za Ebbingem

• Velká Británie Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (více)

Mildred Haynesové (Frances McDormand) zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie (Woody Harrelson). Tímto nezvyklým činem začíná bitva mezi Mildred a zástupci zákona. Když se do věci vloží ještě další policista (Sam Rockwell), nevyzrálý maminčin chlapeček se zálibou v násilí, souboj mezi místním policejním oddělením a osamělou, ukřivděnou a hlavně rozzuřenou bojovnicí se může rozjet na nejvyšší obrátky. (Cinemart)

Jespa_k

Film lze jedině zhlédnout.A už mě s těma s na začátku neserte. Vyjadřovat se k takovému filmu s hrubkama hned v první větě,to je trapas. ()

Alco

Jsem zvědav, jestli v roce 2018 vyjde lepší film. Tenhle možná porazil vše, co jsem viděl v roce 2017. Skvělé drama, geniálně napsané a zahrané postavy, které se během filmu úplně přerodí, tak se to má dělat. Vtipné, drsné, dojímavé. Prostě dobrý film. ()

Pauele

O filme som si pred návštevou kina nič moc neštudoval. Počas filmu som bol presvedčený že pozerám nový film bratov Cohenovcov. O to väčšie prekvapenie pre mňa. Jednotlive scény a dialógy ako aj dej sú uveriteľné. Postavy živé a vedie ich motivácia, povaha a emócie. Jeden by mohol povedať že film môže byť inšpirovaný skutočným príbehom. Ku koncu už trochu zatlačili na pílu viac ako bolo treba, ale stále vysoko nadpriemerný snímok. ()

aftershave

To prostě musíte vidět, pak jde už jenom o to, jestli jste ve skupině těch, kterejm se to líbilo, nebo v tý druhý, kterejm se to vůbec nelíbilo. Jinudy cesta nevede. A nepřesvědčujte laskavě tu opačnou skupinu o svojí pravdě. V jednoduchosti je síla. ()

Majkowski

Jestli stvoření takového skvěle zpracovaného filmu není umění, tak není uměním nic. Martin McDonagh divákům přináší drama plné drsné reality a ještě drsnějšího, nekorektního černého humoru. Skvěle napsané charaktery, skvěle zahrané charaktery a skvěle fungující chemie mezi charaktery. Co víc říct? Snad už jen to, že si to svoji nominaci na Oscara zaslouží nejvíc ze všech nominovaných filmů. (90%) ()

majorzeman13

Výborné drama s černým humorem a a precizními hereckými výkony + hudba. Oscarové nominace jsou po právu !!!! Samozřejmě též originální scénář ! ()

nomak

Kdyby to mělo i nějaký příběh a nějaký konec a nebylo by to místy trapné (rozhovor papučí atd.), tak to mohl být povedený film. Hodnocením se už vůbec nedá věřit, za poslední rok jsem už po několikáté zklamaný z filmu, co měl nad 80% (wind river, snowman, dunkirk a další píčoviny). ()

miromax

Napínavé drama z amerického venkova, s hustou atmosférou a vtipnými hláškami se smrští nadávek, které k takovému zapadákovu prostě patří a přidávájí ten správný drive. Brilantní výkony všech herců, ale Sam Rockwell, v podání "vidláckého" policajta, na mě zapůsobil nejvíc z celého filmu. Nemůžu si však pomoc, ale k dokonalosti na plný počet mi něco málo chybělo. Možná snad pocit z některých až příliš absurdně náhodných scén. Za mě hodnotím na 80%. ()

Kallic

Působí to nudně. Přesto jsem se ani jednu vteřinu nenudil. Za mě jeden z filmových zážitků desetiletí. ()

mdf

Zajímavý námět,dobrý scénář,dobře natočené a výborně zahrané a i zajímavá lidová mluva. ()

Jan_Hybern

Tak trochu jiná komedie... Musím přiznat, že nejsem divákem seriálů a proto mi možná uniká, jakým způsobem lze pojmout černý humor. Líbilo se mi vypointování jak jednotlivých scén, tak samozřejmě celého filmu. No a některé hlášky zůstanou nezapomenutelné. Prostě film je originál a je třeba jej vidět minimálně ještě jednou. ()

martin.zema1

Rozhodně stojí za shlédnutí. Trailer mě trochu odradil, ale film má podle mě úplně jinou atmosféru. Pár věcí bych scénáři vytkl (hlavně kolem Dixona) ale jinak dost povedený film. ()

L.O.T.R

Fantastická Oscarovka, ktorá sa svojím pojatím, originalitou a nezvyčajným koncom vymedzuje spomedzi štandartne zabehnutých drám, ktoré diváka majú emocionálne dostať. Top notch výkony hercov, fantastická hudba, bravúrny scenár. 100% ()

CampaHD

90% Imax. Ukážka bezklišovosti. Herecký opus doplnil príjemne napísaný scenár. Nič extra sa nedeje a cez to všetko je toho až až. Na peniaze to nebude no na oscar za ženskú úlohu určite. ()

molies

Takmer dokonale sfilmované zúfalé činy matky, ktorej neznámy páchateľ zavraždil dcéru, pričom jej zúfalstvo má mnoho podôb, z ktorých najviac vyniká zúrivosť, nenávisť a surovosť. Matka žije s vedomím, že i s jej nepriamym pričinením dcéru zavraždili a zoči-voči tejto realite sa nedokáže s týmto stavom vyrovnať a i z tohto dôvodu slovne zaútočí na miestnu Políciu prostredníctvom troch billboardov. V tomto filme nie je jediná, ktorá je zúfalá a zúrivá, v ničom za ňou nezaostáva policajt z miestneho oddelenia, ktorý je rasista, surovec a násilník. Túto prudko výbušnú zmes dokáže ako-tak neutralizovať jeho nadriadený, avšak po jeho smrti sa javí, že aréna je pripravená na boj na život a na smrť. ()

kinoholik

nemůžu uvěřit, že jsem dal 4 hvězdy filmu, kde se mluví tak sprosté. ale má to spád, dává to smysl a děj není předvídatelný. ()

walik

Tak trochu jak od Coena. Lidské soužití v maloměstské absurditě prostoupené pozitivní silou charakteru. A to celé smotané tak nějak dohromady jak to život má ve zvyku. Já jsem se skvěle bavil. ()

Regeindy

Výborně napsané a natočené drama s hereckým koncertem ústřední trojice. Především Frances McDormand si Oskara opravdu zaslouží. Na rozdíl od ostatních aktuálních dram, třeba Wind River nebo Dunkerk, je film okořeněný humorem a vystříbřenými, někdy až Tarantinovskými, dialogy. Pokec s farářem naprosto dokonalý. ()

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

30.10.2021

Co chystá režisér V Bruggách?

Co chystá režisér V Bruggách?

16.06.2021

Startuje BEST FILM FEST