poster

Tři billboardy kousek za Ebbingem

 • Velká Británie

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 • USA

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 • Slovensko

  Tri billboardy kúsok za Ebbingom

 • Kanada

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 • Nizozemsko

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 • Nový Zéland

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 • Irsko

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 • Austrálie

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Drama / Krimi

Velká Británie / USA, 2017, 115 min

Externí recenze k filmu (16)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Za pomocí precizně vystavěného příběhu, plného překvapivých zvratů a nejednoznačných charakterů, rozehrál režisér ve westernových kulisách podívanou, která má šanci oslovit oscarové akademiky i běžné diváky, už pomalu odvyklé tomu, že film má také chytrý scénář." (více)

 • CinemaView.sk (Juraj Kovalčík) ****

  "Už len pre túto ambíciu – V Bruggách a Sedem psychopatov boli len o málo viac než bizarné historky o bizarných charakteroch – považujem tretí film Martina McDonagha za jeho najlepší. No možno okrem dialógov Tri billboardy veľmi nevyčnievajú z toho, čo Coenovci robia posledných tridsať rokov." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ****

  "Příběh plný černého humoru, brutální upřímnosti, násilí, nečekaných zvratů, ale světe div se, i lidskosti. Mildred si v boji za spravedlnost neoddychne na chvilku, a tak si neodpočine ani divák, zato se může náramně pobavit, pokud je tenhle humor jeho šálek kávy – pořádně hořké kávy." (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "Jestliže chodíte na filmy proto, abyste při a po jejich sledování něco cítili… zvláště pokud vás zajímají komplexní, smíšené, zmatené a jak noha od kulečníku silné pocity, jsou Tři billboardy jasná volba. Jejich nehollywoodský příběh se nebojí provrtat až k odvrácené straně bolesti, smutku, lítosti…" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) *****

  "Už ve svých předchozích filmech McDonagh dokázal, že umí správně navodit atmosféru a zvládá "kouzlo okamžiku". Tentokrát má ale jeho film i netriviální zápletku, která vás neustále překvapuje svou nepředvídatelností a absurdností, ale reakce postav na tyto situace dávají zpětně dokonalý smysl,…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Tři billboardy kousek za Ebbingem nepředstavují bůhvíjakou událost, ze které byste si měli s otevřenou pusou sednout na zadek ze samého úžasu, ale že jde o originální a sebevědomou ukázku výtečného filmařského řemesla na všech úrovních, to už jde říct s jistotou. Už to nepůsobí, jako by se McDonagh…" (více)

 • Gorilla.cz (Tomáš Poštulka) *****

  "Jak Martinu McDonaghovi velí jeho divadelní kořeny – precizně vystavěný snímek s perfektně vedenými herci, ve kterém během 115 minut stopáže všechno zapadne přesně na to místo, na jaké má. Pro někoho konstrukt, pro mě vynikající zážitek, který je stejnou měrou vtipný, mrazivý i dojemný. Podobná…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marek Koutesh) *****

  "Jako u každého fikčního díla pohybujícího se na hraně černého humoru a vážné výpovědi, je zde obava, aby s tématy otřásajícími společností nebylo naloženo příliš lehkovážně. Tři billboardy se k tomu ovšem neuchylují. Ačkoli činy jejich postav pravidelně vzbuzují pobavení, stejně tak u násilných…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Někdo bude filmu vyčítat až třeskutě bláznivou koncovku, ale v tu chvíli jste u opravdu tak pevně investovaní do postav, že jejich čím dál tím absurdnější pouť reflektujete jen čím dál tím širokoúhlejším úsměvem. Hlavně Mildred je ženská na zabití, ale ať hodí kamenem, kdo by nechtěl takovou mámu…" (více)

 • Novinky.cz (Stanislav Dvořák) ****

  "Silnou zbraní filmu je jeho protagonistka, kterou filmoví fanoušci na celém světě milují už třicet let. Nic by to ale nebylo platné nebýt smysluplného scénáře, který vychází ze života, je přemýšlivý, ale nedává na všechno odpovědi. Líčí realisticky sklony k násilí, zahořklou atmosféru maloměsta a…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Dojemné, přemýšlivé ale také nekompromisní a zábavné. Martin McDonagh se svým třetím celovečerním filmem směřuje do trochu vážnějších vod, přesto neztratil ani trochu ze své osobitosti a drzosti. Tři billboardy kousek za Ebbingem jsou skvělým snímkem, který potěší jak ty náročnější, tak ty, kteří…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) *****

  "Unikátní mix černého a bílého humoru, tragédie a komedie. McDonagh hází mrkačky všemi směry, hraje si s westernem a důkladně dvojznačnou charakterovou studií, ve které dostává morálka a schopnost udělat správnou věc čím dál jasnější obrysy. O tom, jestli jsou Tři billboardy jeho nejlepším filmem a…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Tři billboardy kousek za Ebbingem nejsou dokonalé. Ukazují ale několik zásadních věcí: že vulgarity znějí snesitelněji v irském přízvuku; že všechny scény s počítačově vloženou srnkou, ať už jakkoli hluboké, jsou komické; a že filmu opravdu stačí jenom jeden konec. Především pak také to, že vztek…" (více)

 • TotalFilm.cz (Dagmar Šimková) *****

  "Komediální drama plné černého humoru od oscarového režiséra McDonagha si nenechejte ujít! Je to horký kandidát na Oscary. Hlavní ženská postava a celkový nádech snímku, ve kterém se rýsuje novodobě pojatá inspirace špagety westernem, nemá konkurenci.A režisérovi proto odpouštím i poslední scénu v…" (více)

 • Týden.cz (David Lancz) ****

  "Tři billboardy kousek za Ebbingem nebudou trhat rekordy v divácké návštěvnosti, spíš kiny projdou bez většího povšimnutí. Přesto by byla chyba považovat ho za výlučně artový kousek pro úzkou skupinu intelektuálů. Nabízí toho dost. A je velmi pravděpodobné, že zanedlouho na Oscarech o snímku ještě…" (více)

 • 25fps.cz (Kateřina Hloušková)

  "Zobrazení Mildred jako osamělé hrdinky bojující za spravedlnost je podpořeno i hudbou Cartera Burwella a to hlavně v okamžicích, kdy pracuje s melodiemi evokujícími westernové filmy. Kromě toho policejní stanice a agentura pronajímající reklamní plochy stojí naproti sobě přes hlavní ulici jako…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace