Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

LudwigG odpad!

Jediný smích patří těm nešťastníkům, kteří účinkují v tak strašném "díle". Ubohost v papundeklových kulisách. Vydržel jsem se sebezapřením celý první díl, a jestli to "umělcům" samým nepřijde blbé, tak mě tedy bylo trapně za ně. Omlouvám se všem odpadům, které jsem udělil, protože Jetelín mi otevřel oči. ()

Lovin odpad!

Je tohle vůbec možný? To jsou hraný Teletabies? Kolik lidí se muselo sfetovat aby tohle vůbec mohl někdo natočit ale proč? Jediný vysvětlení je, že to je práce isis..... ()

breebencova

Já bych tomu ještě dala šanci. 1. díl byl nic moc, ale při dalších se chvílemi docela bavím. Také dnes oblíbený a stále reprízovaný Comeback, byl na začátku přijímaný s rozpaky. ()

Nathaniel8 odpad!

Štěstí, že nemám střelnou zbraň. Tohle by skončilo špatně. Buď bych zastřelil sám sebe že jsem u toho vydržel deset minut a nebo tvůrce... nebo je a pak sebe... takhle nezbývá než odpad s velkým vykřičníkem. ()

B.e.r.n.y odpad!

K seriálu jsem se dostal na základě upoutávky na lavičce v parku, kam chodím běhat. Přetrpěl jsem tři epizody. (Pak jsem se vrátil ke studiu matematické analýzy, od které jsem si chtěl prostřednictvím tohoto počinu oddechnout...) Co se postoje a názoru týče, koukám, že sem nic moc psát nemusím. Vše již bylo poměrně výstižně sepsáno dole. Jen taková otázka čistě ze zájmu. Podařilo se někomu zhlédnout všechny díly? 0% ()

Sa.sa

6% a 20. nejhorší seriál ==== no to si děláte prdel či jen se tady bojí každý přiznat, že se na to tajně kouká a baví se u toho ?! nerozumím tomu jeta prostě seriál na odreagování. jen vypnout mozek a prostě se kouknout... 5 hvězd = 100% ()

vk252 odpad!

Je to asi zkouška, co divák vydrží. Jak vidím pod sebou, tohle už ne. Poprvé v životě jsem se těšil na vložené reklamy v dalších pořadech, jsou proti tomuhle škváru vysoce umělecky hodnotné. ()