Reklama

Reklama

Obsahy(1)

DVD "Dangerous: The Short Films" je sbírkou klipů z Jacksonova alba Dangerous (1991). Kromě videoklipů zde najdete i bonusové materiály z natáčení klipů. Obsah:
1. Black Or White
2. Superbowl Heal The World
3. Remember The Time
4. Will You Be There
5. In The Closet
6. Gone Too Soon
7. Jam
8. Heal The World
9. Give In To Me
10. Who Is It
11. Dangerous (bublajsa)

(více)

Recenze (16)

TheMaker 

všechny recenze uživatele

º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ THE KING OF POP FOREVER !!¸„ø¤º° ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°º¤ø Michael's the BEST!!!! I ♥ you ()

wosho 

všechny recenze uživatele

Dokonalé, geniální po včech stránkách. Ať mám jakýkoliv názor na mrtvého krále popu, musím uznat, že v mnohé, ono slovo génius k němu platí na 100%. ()

Fifer 

všechny recenze uživatele

Klasický megalomanský komplex. Udělat výpravu co nejpůsobivější a nejdražší, jenomže co je drahé a bombastické, může být také laciné a kýčovité. Z některých klipů mám podobný pocit jako z klipů Kanye Westa- snaha ohromit penězy, já si ale budu vždy cenit více nápad za pár korun. ()

Hermanka 

všechny recenze uživatele

Jelikož svůj volný čas trávím nejraději sledováním živých vystoupení, tak když už se musím dívat na videoklip, tak chci aby to byl videoklip Michaela Jacksona. V klipu mě opravdu nezajímá a nebaví se dívat kálejícího koňe, a ani sledovat animované ruce a nohy co nesou na sobě mikrovlnku. ()

qwxyz 

všechny recenze uživatele

Jackson je výborný hudebník a tanečník. Opravdu se jedná o kvalitní pop, který jde poslechnout i vícekrát..A až je to na jednu stranu neuvěřitelné v porovnání s dnešním popem, co se vlastně ještě v 90. letech nejlépe prodávalo...80% celkový dojem, hudebník svého žánru 90% ()

Reklama

Reklama