Arslan senki: Fúdžin ranbu (TV seriál)

• Japonsko

アルスラーン戦記 風塵乱舞

• Japonsko

Arslan senki: Fūjin ranbu

The Heroic Legend of Arslan: Dust Storm Dance

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Válečný

Japonsko, 2016, 8x25 min

Trocha viac rozprávania a pokus o hlbšie preniknutie do príbehu. Viac či menej toto nie je veľmi kvalitatívne odlišné od predošlých dielov a nejako tak to korešponduje so všetkým čo sa udialo v prvej sezóne a tak teda ak Vás bavila tá prvá toto môžete zjesť ako malinu predsa len 8 dielov nie je veľa. Povedal by som, že tu je pokus o dodanie toho čo chýbalo v prvej sezóne a jemne tu chýba to čo bolo tam, ale inak spokojnosť (ťažko sa to vysvetľuje).(17.11.2018)

Minimálně stejně tak dobré jako první série, plné nejrůznějších neočekávaných zvratů a změn se stále stejně dobrými charaktery, spoustou bojů a soubojů a trochu té strategie... Řekněme si upřímně, že tohle pokračování se opravdu povedlo a ani fakt, že má druhá série pouze 8 dílů nijak dojem nekazí, spíš naopak, protože tempo je díky tomu hodně slušné, děj se nikde příliš nezastavuje a pořád se něco děje... U mě ve výsledku velká spokojenost a na třetí sérii se těším. 8,2/10(10.7.2016)

Díky nečekaným zvratům o něco lepší jak předchozí řada. Každopádně negativa přetrvaly. Každopádně další řadu bych zkoukl klidně hned.(31.1.2017)

• DaweForeman

No vzhledem k tomu, že to má pouze 8 dílů a jaksi tam chybí spousta věcí ještě na zodpovězení, tak si řikám, zda to má smysl takhlenc cuckovat (možná - jestli si to pamatuju dobře - tak jsem četl něco o utnutých prostředcích k natáčení více dílů). Zase sice kousek příběhu dál s tím, že tu byly celkem zajímavý zvraty, ale kvalitativně asi tolik, co jsem zmiňoval už u předchozích dílů.(18.9.2016)

V tomto pokračování se ubralo na tempu a snížil se počet vojenských střetů čímž se snížila celková dynamika tohoto pokračování oproti minulé sérii, což mi přišlo jako velká škoda. Postavy i vedlejší příběhové linky zůstaly nadále velmi dobré a celkově se jedná o zdařilé pokračování první série.(8.8.2017)