Dahmer

Řezník. Zvíře. Monstrum. Pravdivý příběh masového vraha přezdívaného děs přírody. Mezi jeho narozením v letech 1960 a smrtí v roce 1994, kdy zemřel rukou spolubydlícího ve vězení, Jeffrey Dahmer proslul vraždou sedmnácti mladých mužů. Byl kanibalem, který čtvrtil a konzumoval své oběti, za což byl posléze odsouzen na doživotí. Co se musí stát, aby se z citlivého člověka stalo monstrum? O tom všem vypráví ojedinělý filmový projekt Dahmer. (Intersonic)

michalcka

Když je film natočen podle skutečné osoby seriového vraha tak ještě neznamená že by k tomu měl být připsán žánr horor. To ani náhodou. Neříkám že se občas nevyskytla scéna ze které by člověku bylo nejlépe, ale tohle horor prostě neni. Souhasím s thriller a možná i krimi, ale horor ne. ()

JARDAHONDA

Pravdivý příběh masového vraha přezdívaného " děs přírody ". Mezi jeho narozením v letech 1960 a smrtí v roce 1994, kdy zemřel rukou spolubydlících ve vězení, Jeffrey Dahmer proslul vraždou 17 mladých mužů. Byl kanibalem, který čtvrtil a konzuoval své oběti, za což byl posléze odsouzen na doživotí.. Co se musí stát aby se z citlivého člověka stalo monstrum ?? ()

ES13

No horory mam ráda a zajímám se o kriminalistiku, kort o sériový vrahy, masový vrahy atp. No a ten film nebyl špatnej, ale ani nebyl nejlepší. Vcelku se pak zdál jako jen nudná fráze, kde nebyly ani pořádně vidět vraždy atak. Takže mě to celkem zklamalo. Ale z této série mohu vřele doporučit ,,Gacy" to byl oproti tomuto opravdu super ,,horor". Bylo to napínavé, ponuré a přesně s takovym super koncem co mam ráda. Takže toť vše :) ()

RozaF

Z témat jako je Dahmer, ale třeba i Bundy, Shawcross nebo Kemper by se dal vymlátit super thriller. Bohužel, cokoli jsem v tomto žánru faktu shlédla nestálo za nic. Ani Dahmer není vyjímkou. Škoda... ()

andy60

Nepovedené životopisné zpracování o sériovém vrahovi. Nedozvíme se téměř nic z jeho života, co ho vedlo k tomu, aby zabíjel, nakonec ani to, co vedlo k jeho dopadení a usvědčení. Namísto toho sledujeme skoky mezi realitou a flashbacky, které ještě tříští už tak kostrbatý děj. Promarněná šance. ()