Reklama

Reklama

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Lidstvo to někdy nepřežije, Země většinou ano. Pokud někdo třeba nestaví vesmírnou dálnici :D

prometheusXX

prometheusXX (hodnocení, recenze)

No vyzerá to super.len dufat aby to nedopadlo ako Den nezávislosti: Nový útok ,aj tam thrailer navnadil že to bude super a nakoniec som to vypol po polhodine co sa to nedalo pozerat.

tak dufajem že to Rolandovi konečne vyjde

nagasek

nagasek (hodnocení, recenze)

Doufam ze ten Emmerich uz neco natoci vsechno akorat rusi jak magor. Mel byt den nezavilosti Stargate tak at vznikne aspon toto. Nebo ma stargate sanci jeste?Co jsem slysel tak Brad Wright na necem maka.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Idée_fixe smazal svůj příspěvek.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

No dobrá dobrá, tak se hned nečerti, jen jsem zmínila tu jednu scénu. ;-D Hudba je samože totální žraso, vo tym žádná. ;-)

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

Ve Stroji času nic takového není a ani v předchozí geniální verzi,které ta z 21.st.nesahá kvalitativně,ani po kotníčkovky. Na TM 2002 je akorát hudba a výprava,jinak je to shit,který uráží jak předchozí film,tak samotného H.G.Wellse,který se osobně znal s jitsým K.Čapkem.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

bobstock

To zní slibně. ;-) Já jsem slintala už jen z pouhého rozpadání Měsíce ve filmu Stroj času (toho z r. 2002 - jak to bylo v jiných verzích nebo v knize, netuším), a když tam pak byl v té budoucnosti po 800 000 letech ten měsíční fragment, co zářil do noci (ach, ta romantika ;)), tak jsem se málem rozplynula, a vlastně ani nevím pořádně, proč... Snad že to bylo tak Lynchovsky bizardní a nic podobného jsem do / od té doby neviděla. Takže z vychylování Měsíce (a podobných záležitostí) bych si měla rochňat ještě víc, tedy pokud to bude kvalitně zpracované, a ne jen nějaká bezduchá trapárna + ždímačka, a sem tam vtipná hláška (a lá Armageddon). :-D

na příspěvěk reagoval PKD

Nivenx

Nivenx (hodnocení, recenze)

Pokud ukáže své "kvality" jako v den nezávislosti 2, tak ať nic nedělá proboha.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ten Emmerich je fakt nezmar. Ale třeba to bude zábava a ne nuda. S čím příjde příště???? No,už mu zbývá jen zničiti vesmír. To už snad nelze překonati.:)))

bobstock

bobstock (hodnocení, recenze)

SeBig

Měsíc se z neznámé příčiny dostane mimo svůj orbit a začne celé lidstvo ohrožovat srážkou. Na měsíční povrch je tak vyslána skupina...chjo to bude hnědoučko :D

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Reklama

Reklama