Liberálně vychovaná právnička Lucy je velmi chytrá, výmluvná a osobitá, trhlý poděs, který bojuje za spásu světa a ekologii. Marně brání staré brooklynské divadlo před demoliční četou. To je nakonec zbořeno. Mluvčím společnosti Wade Corporation je elegantní George Wade. A právě on napadne Lucy na ulici kvůli budově Občanského centra. Její argumenty zneužije při interview, ale současně si uvědomí, že dívka je možná právě tím, co potřebuje. Nabídne jí místo právní poradkyně. Lucy nejprve odmítne, ale získá ji slibem, že nezboří Občanské centrum a dá jí na starosti všechny dobročinné akce společnosti. Když ji odvolá ze svatby jejích nejmilejších přátel jen proto, že potřebuje vybrat oblek, Lucy dá výpověď. Podle smlouvy však může odejít pouze tehdy, pokud jí dá výpověď zaměstnavatel… (TV Nova)

Izz

Nemusím Bullock ani Granta a do značné míry je to určitě zásluha této neoriginální,nevtipné a totálně předvídatelné romantiky bez nápadů a zapamatovatelných scén.Prostě podprůměr. ()

DoubleJo

Prijemna romanticka komedia so sympatickmi hlavnymi postavami. Dialogy su celkom vtipne no necakajte, ze sa budete chytat za brucho. Necakajte nic originalne, ale ako oddychovka je to velmi fajn. ()

optimal

Klasická americká romantická komédia, našťastie Sandra má vo filme viac priestoru a Hugh tentoraz nie je až taký odporne sladučký, takže výsledok je celkom pozerateľný. ()

PlayEasy

Tady u této komedie jsme se už možná jenom slitovávali, protože chvílema to bylo vtipné chvílema taková typická americká crazy komedie a občas to dokonce ani nebylo vtipné. Třeba pasáž jak Lucy žárlí na Junese nám úplně nezamlouvala a zase bohužel to bylo celkem dost stupidní. Stále převládajíu nás tři velikáni (1. Notting Hill, 2. Láska nebeská 3. Láska přes internet:) Přesto jako úplná oddechovka se to šikne. 60% ()

Gamekeeper77

Sandra i Hugh jsou tu skvělí, chemie mezi nima funguje perfektně. Oba je mám hodně rád a tenhle vtipnej a milej film diky nim taky. 72%. ()

sniperjozef

Jedna hvezda za Sandru Bullock, ktera pro me vzdy udela film o neco koukatelnejsi. Jinak je to podprumerna romanticka komedie. Mam rad Hugh Granta, ale tady jak kdyby se nemohl szit se svoji roli a moc mu to cele neverim. A i presto ze hraje po boku Sandry, tak je to cele moc hrane a neautenticke. ()

Hawaj

Zoufalá snaha dokázat udělat takovou romantickou jako to uměj angláni se potkává s americkou nemohoucností, které nepomáhá ani New York, ani Sandra, ani sociální podtón ani ty dolary. Ne prostě to tam nebylo. Ten koktejl potřebuje jiné sloučeniny a jiné tvůrčí kouzlo. A to mi tu kupodivu Sandra přišla docela příjemná. ()

ostravak30

První filmový počin Marca Lawrence. Navíc do třetice se Sandrou Bullock, protože napsal obě Slečny Drsňák. Tento film byl natočen mezi oběma díly. A nutno dodat, že pokud někdo čeká opravdovou romantiku bude zklamán. Ve filmech se najde jedna, možná dvě romantické scény, ale víc ani ťuk. Navíc  dlouho není zcela jasné, že Lucy je zamilovaná do Georga. A že by se zamiloval G. Wade? Ten se vyzná ze svých citů až na úplném konci. Takže je to pořád jen o zachraňování New Yorku a taky právě svého šéfa kdykoli je potřeba. To je někdy úsměvné, jindy ne. Je zde příjemně vykreslen N. Y. Mluví se tu o dvojčatech, vidíme ho z jiného pohledu. S. B. mám rád, Hugh Grant mi víc sedí v britských komediích. Celkově je to hodně průměrný film o obyčejné holce, co ke štěstí přišla, nic výjimečného ani na poli úsměvů ani na poli lásky. ()

Filipes

Ach děcka. Dám vám stručný návod jak se z 99% hodnotí americké komedie. 1) Stačí vám 15 minut a zbytek si můžete domyslet. 2) Nečekejte zázraky. Celý scénář se tak nějak pachtil už v okoukaných situacích a závěrečné finále s tím pravým miluji tě by mi nedalo slzné kanálky do pohybu, ani kdyby tam místo Bullock stála třeba Mandy Moore. 3) Po skončení titulků vydechněte a uvědomte si, že existují ještě komediální tvůrci, kteří nepíší průměrný humor a se vší gracií vám čarují s bránicí. Ano pane Woody Allene mluvím o vás. ()

Bilky

Douglas Adams by napísal ako recenziu len 2 slova: PŘEVÁŽNE NEŠKODNÁ. Ano, presne takato je tato komedia,kde je milion klise ale aj celkom trefne hlasky. Ale po pozreti vysumi skor nez fcerajsie sampanske... ()

Mr.Lojza

Do tohoto filmu jsem vkládal více nadějí a čekal jsem, že postupně tento film zlidoví, ale bohužel se tak nestalo. I přesto jsem si tento film pěkně užil hlavně díky Hugh Grantovi, který byl určitě to nejlepší ve filmu, a Sandra Bullocková určitě také nezklamala. ()

lobo87

Príjemná komédia s neodolateľným obsadením. Hugh Grant i Sandra Bullock sa pre tento žáner narodili (i keď netvrdím, že dokážu aj viac). Tu hrali presne tie svoje klasické postavy a všetko im pekne ladilo... 65% ()

tala

Zlá, zlá, zlá, veľmi zlá ústredná dvojica...ale inak priemerná romanticka komédia. No možno trošku podpriemerná, ale niektoré vtípky ju zachránili, takže tak dve, s prižmúreným okom možno tri hviezdy sú ok. Ale odpustiť, že medzi hlavnými postavami to neiskrí a skôr pôsobia ako súrodenci sa jednoducho pri tomto type filmov nedá. ()

xCindy

Průhlednější než 80g papír – nesnáší se, zamilují se, pohádají se, udobří se ... to už tady bylo milionkrát, chce to něco víc a to i u romanťárny. Dvě hvězdičky za moje oblíbence Hugha a Sandru a pár vtipných dialogů. Pro mě velká nuda a kdybych nebyla líná vstát (ntb mám vedle TV, musím vypínat ručně), tak jsem své trápení utla už někde v půlce. ()

lapatata

Pokud člověk hledá romantickou komedii, která je opravdu vtipná, pak tohle je správná volba. Velmi svěží film ve stylu Deníku Bridget Jones. Nejlepší komedie se Sandrou Bullock. ()