Liberálně vychovaná právnička Lucy je velmi chytrá, výmluvná a osobitá, trhlý poděs, který bojuje za spásu světa a ekologii. Marně brání staré brooklynské divadlo před demoliční četou. To je nakonec zbořeno. Mluvčím společnosti Wade Corporation je elegantní George Wade. A právě on napadne Lucy na ulici kvůli budově Občanského centra. Její argumenty zneužije při interview, ale současně si uvědomí, že dívka je možná právě tím, co potřebuje. Nabídne jí místo právní poradkyně. Lucy nejprve odmítne, ale získá ji slibem, že nezboří Občanské centrum a dá jí na starosti všechny dobročinné akce společnosti. Když ji odvolá ze svatby jejích nejmilejších přátel jen proto, že potřebuje vybrat oblek, Lucy dá výpověď. Podle smlouvy však může odejít pouze tehdy, pokud jí dá výpověď zaměstnavatel… (TV Nova)

Falcor

Vlastně jsem s tím Hughem ještě neviděl špatný film, stejně tak se Sandrou. A spolu jim ta jejich souhra nepraktického nekňuby s perfektní hipísačkou, sekretářkou, manažérkou, velitelkou dokonale sedne. Navíc má tato romantická komedie i inteligentní náboj a mnoho roztomile komických momentů, příjemných i evropanům. (Že by Ti herci?) ()

mis-ko

Romantická komédia tu, romantická komédia tam, romantická komédia všade kam pozrieš. Nový kus môže zaujať len dobrým nápadom, zaujímavým dejom, hereckým obsadením, čímkoľvek. Pre túto komédiu však neplatí nič z uvedeného, pozriete si raz, sem tam sa zasmejete a to je všetko. Málo a nič viac. ()

blackrain

Očekávala jsem mnohem víc, protože se zde sešli dva ostřílení profíci v žánru romantické komedie, Hugh Grant a Sandra Bullock. Grant zahrál svůj obvyklý standard, jak jinak. Sandra byla opět lehce potrhlá. Chemie mezi nimi také zrovna příliš nefunguje. Najde se tu pár vtipných hlášek. Láska s výstrahou je film tak na jedno kouknutí, ale kdybych o ni vůbec nezavadila, tak bych o nic nepřišla. ()

jajinka

Příjemná romantická komedie, založená na osobnosti Bullockové a Granta.. Docela z příjemného právnicko-obchodního prostředí.. Inteligentní mladá žena to má bohužel, jak i film ukázal, s muži těžké.. ()

PogoJoe

Známé tváře v hlavních rolích nestačí. Toto dílko nudí a jako komedie nebaví. Nic originálního, nic osobitého, celé to je o tom, jestli se dokáže hlavní hrdinka v podání S. Bullock změnit, zda si dokáže sama přiznat, že se umí zamilovat, ale: scénáristicky odfláklý konec, kdy jako obvykle "přileze" chlap je... trapný. ()

Aljak

Úplne jednoduchá romantická komédia s priamočiarym a predvídateľným dejom. Aj keď uznávam, že som od toho čakal asi až príliš veľa - koniec koncov ako od každého filmu, kde sa objaví takéto hviezdne herecké obsadenie v hlavných úlohách. Hugh Grant bol opäť výborný a tá jeho charizma dokáže až neuveriteľne povzniesť každý film vždy o kus vyššie. Naopak Sandra Bullock ma v tomto filme až tak neupútala a k nej mi oveľa viacej pasuje dramatickejší žáner. Ale film ako celok na mňa pôsobil len priemerným dojmom a bez toho humorného podtónu viacerých dialógov to mohlo byť ešte oveľa horšie, keďže scenár je plný rôznych klišé a predvídateľnosti. ()

Martin741

priemerna komedia, kde Sandra Bullock /nebezepcna Rychlos1,2 a Gravitace/ komplet zatienil Hugha Granta, ktoreho az tak nemusim. Vtedy este 56 rocny znamy US magnat a miliardar Donald Trump /Home Alone 2/ sa opat zjavil aj v tomto filme. Humor je skor verbalny a reziser Lawrence /Slecna drsnak/ ma na konte len cisto priemerne a podpriemerne filmy : 58 % ()

O´Neill

Pohodova odreagovačka, jako většina komedii tohoto komedie-romance žánru. Není ničím přelomová, člověk se zasměje poměrně často, a to je nejdůležitější. Za mě zlatý průměr, více v tomhle žánru dávám zřídkakdy, leda se objeví pecka jako Láska nebeská nebo Určitě, možná. ()

Attta

Bohužel nic originálního. Typická americká romantická komedie, která dokáže nabídnout jen to, co od ní divák čeká. ()

necisty

Špatné je, když si dva dobří herci vyberou film, kterému ani jejich um nepomůže. Je to naprosto obyčejná romantická komedie bez špetky originality. Vzhledem na typickou stopáž a chtíči po odpočinkovém filmu si to průměr udrží, ale vidět to prostě nepotřebujete. ... Po rozvodu mám vždycky hlad. Kebab? ... Jé šachy. Miluji šachy. A víš co mám ještě radši? Pokémony? ... SA ()

c.tucker

Průměrná komedie s nadprůměrným Hugh Grantem (ale v této roli je trošinku slabší) a Sandře Bullock. Několik vtipných momentů, ale opravdu jen poskromnu. ()

otík

Tak tohle měla být senzace a je z toho jen čiré zklamání. Absolutně žádná chemie mezi Grantem a Bullockovou, romance skoro žádná, je to spíše komedie, která by si možná zasloužila tři hvězdičky, ale vzhledem k proklamovanému žánru a kvalitám herců je to jasné za dva. Velké zklamání. ()

vesper001

Šťasten, kdo nic neočekává, neboť nebude nikdy zklamán. Nečekala jsem nic a obdržela velkolepé nic. Sandra mi nikdy nepřipadala hezká, Hugh odvádí standardní práci s pusou a obočím a celou dobu zuřivě mrká tak, že by se jeho postava mohla klidně jmenovat George Asimámvokutik. Nuda. ()

Šuplík

"Znám tě od mala a nikdy jsem tě brečet neviděla... jen když zvolili Bushe." - "Kterého Bushe?" - "No... oba dva. Jo, brečela si dvakrát." Haha, a ešte Doník. ()

Jaňo

Žiadne veľké slová tu písať nebudem..Priemer.. Nebol som nejak nadšený ale ani sklamaný.. Grant skvelý ako obyčajne, príjemne vtipný, no Sandra Bullock sa mi sem akosi nehodila.. Pozrel som, zabudol som a jedna spomienka mi stačí... ()