Liberálně vychovaná právnička Lucy je velmi chytrá, výmluvná a osobitá, trhlý poděs, který bojuje za spásu světa a ekologii. Marně brání staré brooklynské divadlo před demoliční četou. To je nakonec zbořeno. Mluvčím společnosti Wade Corporation je elegantní George Wade. A právě on napadne Lucy na ulici kvůli budově Občanského centra. Její argumenty zneužije při interview, ale současně si uvědomí, že dívka je možná právě tím, co potřebuje. Nabídne jí místo právní poradkyně. Lucy nejprve odmítne, ale získá ji slibem, že nezboří Občanské centrum a dá jí na starosti všechny dobročinné akce společnosti. Když ji odvolá ze svatby jejích nejmilejších přátel jen proto, že potřebuje vybrat oblek, Lucy dá výpověď. Podle smlouvy však může odejít pouze tehdy, pokud jí dá výpověď zaměstnavatel… (TV Nova)

Hopper

Priemerná romantická komédia, ktorých už bolo na mraky a na ktorú človek zabudne veľmi rýchlo. Teda, nie že by bola veľmi zlá, to nie, Grant hraje svoj štandard a aj na Sandru sa dá pozerať, ale proste film, ktorý ničím nevynikne. ()

wosho

Ani Sandra Bullock, ani Hugh Grant nedokáží zázrak a z Lásky s výstrahou neudělají sebe lepší film. Absolutně nufunkční romantická komedie s blbým námětem, směšně moralizující a kázající o tradičních hodnotách. Jednou a dost a to jednou ani nebylo dokonce. ()

miksacka

V poslední době jsem se dívala na několik filmů, kde hraje Hugh Grant a začínám ho mít čím dál raději. To znamená, že až se podívám na všechny, budu ho milovat a už mi to bude k ničemu, protože natočí maximálně tak jeden nebo dva fimy ročně. Někdo to možná nepochopí, ale čím je Hugh Grant starší, tím mu to sluší víc. ()

kaygen.it

Dost velká nuda...Stojí za vidění snad jen kvůli Bullock, Grant je tentokrát (hlavně vinou scénáře) nevýrazný. Typický film týdne na Nově... ()

Radim

Průměrny film. Dívatelný ho dělá jen hvězdné obsazení a sem tam dobrá hláška. Na druhou stranu je to prostě romantická komedie, která si na nic víc nehraje. ()

mirkaaa

V této romantické komedii se sešli moji oblíbení herci Hugh Grant a Sandra Bullock, ale bohužel z tohoto spojení vznikl pouze průměrný film, jehož hlavním problémem je, že to mezi ústředními hrdiny zkrátka nejiskří. ()

Wishkah

Je škoda, že ten film dopadl jak dopadl. Hugh Grant čím je starší, tím lepšího floutka hraje a se Sandrou Bullock mezi nima hrála pěkná chemie. Je to vidět snad v každé scéně. Bohužel režie a scénář nedovolují této chemii se nějak prosadit a nebo rozvinou. Vyšla z toho šablonovitá, tuctová a absolutně zapomenutelná romantická komedie, jakých existují tuny. ()

sona123

Romantika jak blázen. A ještě k tomu je to i vtipné. A jde to vidět i opakovaně. A Hugh je tu ještě mladý a krásný a je prostě úžasný...a já bych pro něj pracovala hned a zdarma...no jo, prostě červená knihovna jak má být. ()

Curunír

Poměrně slušná romantická komedie se sympatickou ústřední dvojicí. Jako relaxace ideální. Viděl bych to tak na 65%, tedy silnější tři hvězdičky. ()

knihomolka

Celkom milá romantika, na ktorej sa dá aj duchaplne zasmiať, celkovo humor podľa mňa nemá chybu. Taká klasická romantická oddychovka s happyendom ()

Johnny

Hugh Grant v roli ktorá mu proste sedí a Sandra Bullock mu výborne sekunduje. Okolo ich hereckého prejavu je triviálny príbeh, ale ten našťastie nie je podstatný... ()

MickeyStuma

Střídmě veselý snímek, který sice nijak nevybočuje ze šablon, ale zaujme a pobaví. Romantismus v tomto příběhu se vyvíjí opravdu velmi pomalu, protože prioritou děje je zcela něco jiného. Sandra Bullock svou energičností na sebe strhává veškerou pozornost a Hugh Grant jakoby jí nestačil. Přesto jejich sympatie výborně fungují. Příběh má zpočátku docela tempo a tak se události hrnou dopředu jak lavina. Ale jen do druhé třetiny snímku, kdy nastane zpomalení a kdo by čekal začínající jiskření mezi oběma protagonisty, bude zklamán. To nastane až počátkem třetí třetiny, ale do radostného finále přesto bude cesta trnitá. O humorné situace a trapasy není nouze. Snímek tak spadá mezi ty lepší, které nezklamou a trochu i povzbudí. ()

Luk Skywalker

Dá se sledovat jedním okem a ještě u toho něco užitečného dělat. Průměrná romantická komedie s nestálým Hughem a nudnou aktivistkou Sandrou. ()

Torgal

Znesiteľná romantika s výnimočne neotravnou Sandrou Bullock a Hughom Grantom, ktorý je v tomto žánri istota a nesklamal ani teraz, Ich vzájomná interakcia je dostatočne zaujímavá a zábavná na to, aby človek blahosklonne prehliadol to, že dej sa uberá presne v štandardných mantineloch romcomov. Neurazí, nenadchne, ale svoj účel splní. 6/10 ()