Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter… není. Ten je prostě jen geniální. Náročnou universitu vystudoval už v patnácti letech a teď zrovna pracuje na tajných výzkumných projektech pro ještě tajnější vládní službu. To, že se tito dva dají někdy dohromady jako parťáci v akci, by si nedokázal asi představit ani ten největší padouch. Jenže na to dojde právě teď, kdy je potřeba zachránit svět před jedním takovým, před Kellerem Killianem, zlosynem číslo 1. Walter je totiž vynálezcem biodynamického maskování, které špiónům umožní dokonalý převlek. Či spíše převtělení. A tak se díky tomuto vynálezu Lance promění v statečného, divokého, majestátního a dokonale nenápadného tvora… v holuba. Geniální. Holubi jsou všude, nikdo si jich moc nevšímá a umí létat. Od té chvíle Walter a Lance musí pracovat jako dokonale sehraný tým, jinak se celý svět ocitne ve smrtelném nebezpečí. (CinemArt)

Koda

Tak, viděl jsem film a jde se domů z kina, no tak počkat!! Na něco jsem zapomněl...A JO!! Zapomněl jsem napsat recenzi, ale jak začít? No, měl bych vyšpionovat, co se mi na tom filmu líbilo nejvíc a rozluštit pointu příběhu a co se stalo potom záporákovi. ALE PROČ BYCH TO DĚLAL? O tom přece film není... místo toho jsme se stali svědky špiónování hlavních hrdinů, na které jsem se moc těšil, a to Toma Hollanda a Willa Smitha a jejich skvělé "barevné" špionování! Neeee.... neberte mě prosím doslova, nemyslím barevné jako LGBT, spíš jako vědeckého myšlení. Koho by napadlo, že by špion použil šílené vynálezy, které by vymyslel doktor Gadget, nebo Dexter, každopádně tenhle film mě hodně bavil. Šlo vidět, že si s tím režiséři dokázali pořádně vyhrát a spoustu jasných momentů, které by člověk normálně rozluštil z filmu parádně zakryli. Místo toho nás obohatili vtipnými až šílenými scénkami, nebo hláškami, které rozhodně stojí za to vidět a nechali nás přemýšlet, jak to asi dopadne, a to se mi právě na tomto filmu moc líbí! Častokrát mi tento film připomněl Velkou šestku, kde se Hiro seznamoval s vědci a spřátelil se s nimi. Tady je to právě naopak, agent a Walter jdou zničit záporáka a kvůli zradě po nich půjdou i vědci. Jednoduše a krátce, tenhle film byl jeden z nejlepších novodobých filmů, které jsem viděl v kině! Za mě parádní 4 hvězdičky. 5 nedám z prostého důvodu.... chyběla mi tam emoce. ()

666Carnage

Pěkná animace a dost zajímavý příběh, který bavil a měl i super nápady. Příjemná špionážní jednohubka s holubama co Vás přinutí se smát. Já koukal v originále kde si hlavní hlasy střihl Will Smith a Tom Holland což taky bylo fajn. Ta hoďka a půl Vás nezabije protože uteče velice rychle a díky akci, která je tam skoro furt se opravdu nudit nebudete. 75% ()

iXtr3m3

Pozeral som teraz v posledných dňoch sériu Shrek s osemročnou dcérkou a keď porovnám kadenciu humoru so Špiónmi, tak veru tento "novší" kúsok vyhráva na plnej čiare. Dostal som sa k tomu neskôr, keďže kinopremiéru nám pokazil dva roky dozadu Covid, ale neľutujem. Super animácia, skvelé gagy, výborné postavy, bavili sme sa s dcérkou vysoko vysoko obaja. ()

Elerrina

Tedy, nápad zkombinovat bondovskou parodii s pohádkou, ve které hraje stěžejní roli roztomilé ptactvo, je fakt jeden z největších animovaných bizárů, jaké kdy spatřily filmové plátno. Bohužel, právě to nesmyslně široké rozkročení mezi vážně míněnými tématy pro dospělé (hrozba bojových dronů, morální dilema s nezabíjením protivníků) na jedné straně, a spoustou barevných groteskových blbinek pro pětileté děti na straně druhé z toho dělá sice zábavný, ale přece jen těžko stravitelný žánrový guláš. ()

Hanys_

Tom Holland už zase likviduje smrtelné drony. Dopohody koukatelná jednohubka, kdy pár vtipů rozhodně pobaví, celé je to ale pro dospělého až moc předvídatelné a ty akční bitky s hi-tech udělátky taky nebaví pořád. ()

Apanatschi

Pre decká je tam kooopec zábavy a krásne posolstvo o sile nenásilia, priateľstva a tímovej spolupráce. Pre dospeláka typu ja – zase kooopec odkazov na akčné špionážne filmy – obzvlášť ak máte práve za sebou maratón Mission 1-6, zopár bondoviek, Bad Boys 1+3 a posledných Spidermanov. Tom Holland a Will Smith sú zábavní „k nezaplacení“ - odporúčam zhliadnuť v origináli – ak sa len trochu dá. :-) ()

Patrik256

Rozpočet_ 100 miliónov dolárov // Tržby_ 171.6 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 10 983 932 Kč // Diváci v ČR_ 73 901 // Tržby v USA_ 66.7 milióna dolárov ()

filipvrbik

Skvělý akční animák s prvky sci-fi... A to se povede málokdy, pár jsem sice už viděl (např. Zataženo, občas trakaře, Robinsonovi, kteří se mi moc líbili)...Nápad udělat z obávaného a nejlepšího agenta Lance holuba se na první pohled zdá úplně mimo, ale je skvělý - díky tomu se dostaneme ke spoustě vtipných scének a momentů ( třeba, že neumí lítat)... Trochu samozřejmě jako vždy škoda , že s dabingem - ale animace super a taky já to prostě musel vidět, protože, jsem k tomu vyhrál tady na ČSFD ceny :-)...Celkově za mě velká spokojenost...90% ()

Marys

Meh, animovaná bondovka s detskými gadžetmi s kladením dôrazu na ich vynálezcu a kvázy vtipným holubičím elementom. Nezaujalo. Dá sa povedať, že celkom tuctové na súčasnú dobu. ()

Flopik

Veľmi slušný animák, nápad s tou premenou na vtáka skvelý. Animácia výborná , odsýpalo to rýchlo a hudba zvolená výborne. Mohlo to byť troška viacej vtipnejšie aby som šiel na plný ale inak super. ()

Lukin413

Poctivá animovaná pocta bondovkám, holubí letka je bezva, je to dost hektické, vtipné, pobaví a narozdíl od jiných animáků netlačí na pilu s emocemi. ()

Rathalos

Animovana akcna komedia,kde su hlavnymi hrdinami super-spion Lance Sterling a genialny vynalezca Walter Beckett,ktori bojuju proti zlu,aby zachranili svet,doprovod im robi aj skupinka roztomilych holubov,samozrejme to prinasa rozne vtipne situacie,co cloveku zlepsi naladu,na pobavenie sa vyborna volba...:-) ()

BOURQUE

V tomto animáku od „Blue Sky“ nehľadajte žiadne veľké morálne ponaučenie (nič nového nie je pod svetlom). Podobne nečakajte prevratný a v každej stope originálny príbeh. Tvorcom išlo o pobavenie diváka, očariť ich pokročilými technickými efektmi a skvelými špiónskymi hračkami. A to sa im v podstate podarilo. Trošku však postrácam vtipnejšie hlášky. Ale aj tak dávam „štyri“ s kľudným odporúčaním jak pre mladých, tak aj pre veľkých divákov. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Olík

Žádná zvířátka, žádní barevní tvorové……akční jízda sice pro celou rodinu, ale co se týče dětského publika, tak spíše zaměřená na ty starší. Agenti, vychytávky, hejblátka, divoké honičky, holuby…..vlastně svět Michael Baye nakreslený pastelkou. Chápu, i adolescenti potřebují svojí pravidelnou dávku výbuchů, každopádně mne tento svět tak úplně nesedl a infantilně zůstanu u roztomilých zvířátek. ()

helloween93

Ničím neoslňující špionský animák produkovaný Blue Sky Studios. Holland se Smithem jsou ok, hlavně díky akčnímu finále dávám nakonec 3*. Smithův rok 2019/2020 byl solidni rollercoaster, začal superhitem Alladin, pak přišel flop Gemini Man a další komerční neúspěch v podobě Spies in Disguise. Hned po něm zase zabodoval s Bad Boys for Life. Divočina. ()

geek.ondra

Obyčejný průměr. Zápletka nezajímavá. Animace nijak oslňující a mimo výborného hlasového obsazení a pár cool momentů mě tam toho moc nepotěšilo. BluSky nemá moc velkou budoucnost 3,5/10 ()

anitae

Na děti celkem dlouhé, ale holub byl vtipně roztomilý. Konečně něco víc pro kluky, ale i holky všech věkových kategorií se bavily. ()

Torgal

Upútavky ma veľmi neupútali, ale samotný film zabavil omnoho viac než som čakal. Fungovalo to výborne vlastne na všetkých úrovniach - od špiónskej macho akcie v úvode cez humory s holubmi až po explozívne finále s tonou gadgetov. Dobrý príbeh so slušne predaným morálnym posolstvom (hoci odkaz “nezabíjajme ľudí, lebo nám to ich priatelia budú chcieť vrátiť” je skôr pre vlády ako pre cieľového diváka). Zábavné postavy, kopa vtipných situácii (a len málo z nich vyslovene infantilným spôsobom), ten film jednoducho šlape. Nečakané a o to príjemnejšie prekvapenie. 8-/10 ()