Z první trojice rozhodně nejlepší díl, nicméně stále to není ono. Některý scény jsou dobrý (třeba jako závěrečná, kde se pořádně ukazují charaktery jednotlivých postav). Pak jsou ale ty horší, spíš vlastně uplně blbý jako třeba vyměšování s pérem na ksichtu anebo zbytečná scéna se svlíkající se zlatokopkou. Ty nemaj naprosto žádnej smysl než nevybočit z řady moderních podlejzavejch a bejt "podbízivě moderní".(27.1.2017)

60% — Seriál jede v takových sinusovkách, tentokrát jsme se ocitli poměrně vysoko v kladné části. Už asi tuším, co je jeho hlavním problémem — formát seriálu. 6x40=240 minut, to jsou dva celovečerní filmy. Kdyby se námět zhustil do jednoho 90-100 minutového filmu, věřím, že by to mělo docela grády, neboť nápad to není špatný.(24.1.2017)

''Já si na svýho bimba na nose zvyknu'' - ''Těplaja?'' - ''Ten černoch, co říká, že je náš syn, má mistrák.'' Neustávající tempo, originální situace a perfektní herci (především role Martina Hofmanna, to je hláškovací mašina). Jojojo, Kolečko a Prušinovský válej. Nechávám si ještě rezervu na závěrečné dvoudílí. 80%(25.1.2017)

Tohle byla hlavně Hofmannova jízda a Trpaslík zase dokázal posunout hranici nekorektnosti dál. Péro na ksichtě, "p**o", lehká erotika, rasistické vtípky ("Ten černej kluk, co bydlí u nás doma; Nějak se nám to komplikuje čerte.") Po minulém trochu vážnějším "build-up" díle, který potřeboval posunout příběh to byla dneska zase jízda z druhého dílu.(24.1.2017)

Středa byla slaboulinká, ale ve čtvrtek tvůrci opět vstávali pravou nohou napřed. Nebyla to taková řachanda jako úterý, ale bavilo mě to od začátku do konce. Akorát děda Abrhám by mohl s tím Alzheimerem trochu přitlačit - kdyby si nesundával župan - například, když šel do bazénu, nebo kdyby na sobě měl něco ještě méně příhodného, než tam skočil, tak bych se bejvale vůbec nezlobil.(24.1.2017)