• Alagaesie
  ****

  Od Luďka bych teda čekal víc. Chudák pes. Dedeček luxusně zahučel. Suchánek standartně nekorektní. Jak je možný, že Vladimír neví, kde bydlí jeho koncipient? No nic. Štít kapitána Ameriky bodoval. Šoural na tu basu celkem válel. Chudák právník. Nechtěl bych ... Matka už mi leze krkem. Finta slabá - čekal jsem víc - hlavně větší pranici. Eminem pobavil. Hezky Luděk ... I got it from my Daddy :-D Další přání pro Jardu? Právník má teda kládu (v porovnání s nosem teda fakt). Takže dědeček?(24.1.2017)

 • klukluka
  ****

  Středa byla slaboulinká, ale ve čtvrtek tvůrci opět vstávali pravou nohou napřed. Nebyla to taková řachanda jako úterý, ale bavilo mě to od začátku do konce. Akorát děda Abrhám by mohl s tím Alzheimerem trochu přitlačit - kdyby si nesundával župan - například, když šel do bazénu, nebo kdyby na sobě měl něco ještě méně příhodného, než tam skočil, tak bych se bejvale vůbec nezlobil.(24.1.2017)

 • camper
  ***

  Z první trojice rozhodně nejlepší díl, nicméně stále to není ono. Některý scény jsou dobrý (třeba jako závěrečná, kde se pořádně ukazují charaktery jednotlivých postav). Pak jsou ale ty horší, spíš vlastně uplně blbý jako třeba vyměšování s pérem na ksichtu anebo zbytečná scéna se svlíkající se zlatokopkou. Ty nemaj naprosto žádnej smysl než nevybočit z řady moderních podlejzavejch a bejt "podbízivě moderní".(27.1.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Péro na ksichtě, to není úplně snový, ale na světě jsou i důležitější věci." Budu se opakovat, ale zparchantělý právník Vláďa je naprosto úžasný zmetek a dědeček se začíná vybarvovat v tom, po kom ty geny Vláďa vlastně má. Jenže tentokrát se k jejich řádění přidává svými rasistickými hláškami i taťka, kapitán Šoural s diskem taky zaválel a jestli by za mnou do sprchy chodily šéfky roztleskávaček, tak asi taky začnu přemýšlet o tom, že chci být černý. Ale spíš ne, já bych chtěl radši něco vznešeného, smysluplného a nesobeckého - třeba výlet na Kokořín s Varelem Frinštenským.(26.1.2017)

 • patmull
  ****

  Tohle byla hlavně Hofmannova jízda a Trpaslík zase dokázal posunout hranici nekorektnosti dál. Péro na ksichtě, "p**o", lehká erotika, rasistické vtípky ("Ten černej kluk, co bydlí u nás doma; Nějak se nám to komplikuje čerte.") Po minulém trochu vážnějším "build-up" díle, který potřeboval posunout příběh to byla dneska zase jízda z druhého dílu.(24.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace