Je mnoho způsobů jak stoupat do oblak!  Donna Jensenová si odmalička přála dostat se z rodného města Silver Springs v Nevadě a nepodobat se vlastní matce, která měla smůlu na muže. První zdrcující milostné zklamání s místním fotbalistou Tommym přesvědčilo pohlednou blondýnku, že je nejvyšší čas opustit rodné hnízdo. V televizi právě běžel pořad bývalé letušky Sally Westonové, ve kterém propagovala svou knihu "Život v oblacích". Ta nabádala mladé dívky k odvaze jít za svým snem a dodávala mnoho praktických rad. Donna nadšeně nastoupí u malé letecké společnosti Sierra Airlines. Vyděšená dívka v sexy kostýmku letušky sice dostává při prvním letu panický záchvat a vyděsí i zbytek cestujících, ale brzy si na nové zaměstnání zvykne. Získá i nové kamarádky Sherry a Christine. Všechny sní o kariéře letušek u velkých společností a spolu se zúčastní konkurzu do Královských aerolinií. Christine a Donna jsou přijaty do výcvikového kurzu. Přednáší zde i slavná autorka knihy Sally Westonová. Ta stanoví Donně, která jí připomene vlastní mládí a dychtivost, jediný a jasný cíl - stát se letuškou 1. třídy. Pro Donnu to znamená najít své vysněné štěstí a podřídí tomu vše. Přes veškeré nadání a znalosti však u závěrečných zkoušek propadne. Zdá se, že sen o štěstí se hroutí. V jejím životě se navíc objeví další nečekaná překážka v kariéře, sympatický student práv Ted. (Česká televize)

KraLuban

Nemůžu si pomoct, ale ačkoliv to není žádná velká filmařina, tenhle film mě vždycky znovu pobaví...asi profesionální deformace, a to jsem to viděl asi 10x. Pohodovka na oddychový večer, nic víc, ale taky nic míň. Prímový Mark Ruffalo v jedné z rolí jako bonus, prostě filmek, jak si jít za svým osudem:). ()

Pythonator

Tři jen díky tomu, že Mike Myers je tak dokonale ujetý a mladá Gwyneth je tak dokonale krásná. Jinak je to spíše ženská komedie. ()

Cristiena

Film o splněném snu jedné dívky, která se touží stát letuškou a jejíž plány nečekaně naruší láska.Film,který nenadchne ani neurazí, a z něhož si nic neodnesete vůbec nic - rozhodně se vás osobně nedotkne.Celkem koukatelná milá nuda, kterou vyzdvihuje pouze Gwyneth Paltrow,Christina Applegate a dobře vybraná hudba. ()

maat.re

Mylím, že Gwyneth Paltrow předvedla celkem dobrý výkon, ale film nestál za nic. Už jsem ho viděla dvakrát a po druhé se mi ani moc koukat nechtělo, přesto se mi to povedlo a můj názor se nezměnil. ()

Zu162

Snadno koukatelne, ale lehce předvídatelné. Při závěrečné líbačce si buď Dona měla sundat vysoké boty nebo si Ted stoupnout na schod, protože Dona se zdála vyšší. Velice jsem se nasmála při první scéně Dony v letadle. ()

Pierre95

Už vím, proč jsem se tomuhle filmu léta vyhýbal. Protože to je film na nic. Podle mě je to jen zabiják jedné a půl hodiny času. Gwyneth ačkoliv byla už v době filmu oscarová nepředvedla strhující výkon, jen ukňouranou letušku. Jediny kdo se mě ve filmu líbil nebyla ani Gwyneth, ani Mark Ruffalo, ani Christina Applegate, ale Kelly Preston. Na zabití času je film ideální, ale to je tak všechno. ()

andy60

Film se bohužel zaměřuje na to nepodstatné - všichni herci s patřžičně vybělenými zuby, silikonová ňadra deroucí se z výstřihů, úsměvy na načinčaných tvářžičkách..., ale to podstatné = příběh, naprosto selhává. Blbost 1. třídy. ()

Rathe

Romantická komedie, která neurazí ani nepřekvapí. Ani jsem neočekával nějaké převratné dílo. 60 % ()

Pedro72 odpad!

Kdyby v tom byl sex, humor a násilí a rozstříhalo se to na 20 minutové sekvence, mohl by to být fajn postmoderní sitkom. Chybí tomu jen sex, humor a násilí a je to nechutně dlouhý. 84 minut na to, aby Paltrow předvedla svůj zlatý vlas, maličkou nožku a útlý pas, okrouhlý bok a ňadra dmoucí, to snad ani nemuselo být. Edit: Kdyby do záběru občas vlezl kameraman, mohlo by se jmenovat Premiéra. ()

horskejvlk

Gwineth se mi typově nelíbí, byť je hezká, zde je ovšem na svém maximu ten laciný atraktivni vzhled se mi na ni líbí. Film je odlehčená komedie ve stylu Doktora Zlouna a Mémini😃 tudíž oddychovka, podle zdejších komentářů je to škvára což samozřejmě je ale i 232 komentáŕů znamená že film zaujal😃 ()

peproch

Komedie přináší obstojný příběh a morální a hodnotové dilema pro člověka, který je nasměřován k plnění svých ambicí a projektů. Gwyneth je vysokánská, štíhlounká a film je prostě pro ni a o její roztomilosti. Poučný pro blondýny a relaxační pro mainstreem. ()