Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

Eldrick odpad!

Česká klasika, okopírujem model pořadu podle zahraničního modelu. Tentokrát se jedná o prefabrikát Jeremy Kyle Show, totální dno, hosté jsou ztělesněním lidského odpadu. ()

Petroff

Epicky spektakulární... Jednou jsem to viděl a nestačil zírat. Skutečné příběhy v neskutečném provedení a k tomu morální guru Honza Musilů. ()

Vyhy odpad!

Schválně jsem tomu dal šanci a viděl jsem asi 3 celé díly....žel, mé hodnocení mluví za vše.... ()

William_ odpad!

Zlatý důl pro TV Jaromíra Soukupa. Bez tohoto h*vna by neměla jeho TV skoro žádnou sledovanost. Hodnotit toto "dílo" snad není třeba... A to si pořád stěžujeme na Novu. ()

Matrinx odpad!

Tento pořad je dobrý tak akorát jako základní psychotest na neverbální komunikaci. Má dva výsledky 1) Daný člověk nerozpozná, že tyto "skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace" jsou jen hrané? Že lidé v něm jsou jen špatní herci, které najal Barrandov, aby z diváků dělal blbce? Okej, tak je to naprostý idiot. 2) Není idiot. ()

KajusaK

:D) Joo budu vybočovat ale baví mě to :D) jasně moderátor stojí za nic ale ty příběhy jsou fajné, alespon vím že nejsme nejhorší rodina :D) ()

Splasher odpad!

"Můj děda vždycky říkával: Nesuď knihu podle obalu. A proto ho vyhodili z poroty soutěže Obálka roku ..." Opravdu stačí jen pár vteřin a prostě víte, jaké hodnocení si "toto" zaslouží. Kdyby aspoň vybrali ekvivalent Jeremy Kylea, ale Honza Musil? ()

HorrFi odpad!

Měl jsem tu ,,čest" vidět asi dva díly, protože máma na to kouká a ze zvědavosti jsem na to kouknul.. v český republice se vysílá fakt všechno, horší už to bejt nemůže.. ()

filmmovier odpad!

Viděl jsem finále jednoho dílu, ve kterém měl Honza ve studiu dvě ženský a řešili něco o chlapovi, kterej jim oběma strašně lhal. Honza Musil se tam vítězným tónem pochlubil, jak úplně sám o tom chlapovi zjistil něco, co o něm nikdo, vůbec nikdo netušil. Ženský, který se nejspíš na začátku pořadu smrtelně nenáviděli, si najednou padly do náruče, zkamarádily se a domluvily si hned několik kafí, možná dokonce i s Honzou. A Honza dobu brečel, všichni brečeli a já brečel... Honza pravděpodobně brečel štěstím nad tím, jak fantasticky se mu to podařilo vyřešit, ženský brečely štěstím, jak to Honza všechno vyřešil a jakej je ten jejich chlap (oběma jim lhal a už byl ženatej) grázl a já zoufalstvím... absolutním zoufalstvím nad tím, jak tohle může někdo dovolit. A taky nad tím, že existují lidi, kteří si myslí, že tohle je fakt pravda a MOŽNÁ, jen MOŽNÁ, to je i nahraný, ale spíš ne, protože tohle je prostě tak skutečný. Vím to, několik jich znám, a dosud jsem je nepřesvědčil o opaku. Teď jen žasnu, že to ještě nemoderuje Jára Soukup. Honzovy nekonečné vodopády slz a Járův fantastický moderátorský um by spolu mohly soupeřit v atraktivitě. Když nám babička už třetí víkend po sobě vyprávěla, co všechno se u Honzy za celý týden dělo, nevydržel jsem to, a nevinně nadhodil, jak to doopravdy je, a že všichni tam jsou jen "herci" (včetně ubrečeného Honzy Musila, který je pro nejstarší generaci nejspíše ztělesněním chrabrého a odvážného hrdiny). Babička se snažila všelijak argumentovat, že se mýlím. Myslel jsem, že mě seřve, jak ještě nikdy nikoho a to s tím má bohaté zkušenosti. Tato historka je bohužel zcela pravdivá. ()

Samuel7 odpad!

Musil je opravdu nevídaný exemplář lidské rasy. Muž, co opustil manželku a děti a našel si mladého zajíčka, si tu hraje na jakéhosi nezpochybnitelného morálního arbitra. Já se jen modlím, že jeho názory nejsou nijak reprezentativní pro širokou veřejnost. Bojím se však, že ano. Každý, kdo nemá už v patnácti několik brigád, je dle Musila lenoch a příživník. Kdo si dovolí mít kromě vztahu i kamarády a netráví 100 % času s partnerkou, je odsouzeníhodný a Musil mu nepodá ani ruku (pro takového egoistu jistě super představa o trestu) - ano, vážně vytvořili 40minutový díl jen o tomhle. V dalším se zas řešilo, jestli malé dcerce propíchnout ouška na náušnice... Jenže je pravda, že spousta lidí takovýmto věcem opravdu přikládá nezdravou váhu a neuvědomují si, na čem doopravdy záleží - a ano, život opravdu není jen o práci a partnerovi, určitě je zdravější mít dobré přátelé než obsesivní vztah, mimochodem v jednom díle závislost na partnerovi ostře kritizuje, v dalším prohlásí "To je ale roztomilý" a dál to neřeší - skutečná názorová integrita! Musil si tu buduje doslova kult osobnosti, dokonce začal do pořadu nosit i tričko, na kterém je Mickey Mouse v oblečení Supermana s Musilovou tváří! Opravdu vždy žasnu, jak jeho narcismus sahá ještě dál, než jsem si myslel. "Tady mluvim já!" "Budeme řešit to, co zajímá mě!" "Vám ruku nepodám." Odpornějšího člověka na obrazovkách těžko pohledat. O formátu, který je tak zbytečný, ani nemluvím (přesto Musil neustále hodnotí přínosnost druhých na základě povrchních měřítek jako jsou ty brigády za každou cenu). Korunu tomu nasadil dodatkový pořad "Jak to dopadlo!?" (ta dramatická interpunkce!) s nímž si opravdu říkáte, jestli tohle myslí vážně? Vážně se snaží vydat fikci za realitu? Proč proboha? Nejhorší je, že spousta lidí tomu věří a pak lituji ty komparzisty, jestli někde narazí na takovéto diváky, kterým chybí špetka kritického myšlení a budou je považovat za největší grázly. Ještě musím zmínit díl, v němž Honzík slavil své padesátiny. Ta patologická potřeba tahat své soukromí do televize, navíc úplně off-topic pro tento pořad, to je jako kdyby třeba moderátoři zpráv jeden den slavili a televize by nám místo zpráv servírovala party. Jeho ego to ale asi potřebovalo no... (Video od Seznamu stojí za to: https://www.televizeseznam.cz/video/porad-ludka-stanka/narozeninovy-mejdan-na-barrandove-prepjate-emoce-omdlevajici-hoste-a-duchaplne-songy-273137). Ironií je, že Musil se sice snaží působit jako největší vzor a povyšuje se na úkor ostatních, kterými máme opovrhovat, ale já opovrhuji jím a je mi ho vlastně líto. Jeho chování je totiž jediné opravdu upřímné. On jediný je tam sám za sebe, takto by se choval, i kdyby mu tam seděli skuteční hosté, ne komparzisté. On jediný odtamtud vychází s pošpiněnou pověstí. Před Nebezpečnými vztahy jsem Musila znal jen zběžně, po nich je to pro mě ten nejubožejší člověk, jakého jsem kdy viděl působit na televizní obrazovce. ()

Ryuuhei odpad!

Tak jsem si říkal, že když nedávají nic jiného, pustím si jako kulisu tento pořad. Jo, je to možná nahrané (v pořadu vystupoval dokonce jeden člověk z mé rodiny), ale ten tyjátr by mě třeba i tak mohl zaujmout. Nicméně jakmile z úst moderátorky zaznělo, že „chlap, co nechce rodinu, je nepoužitelný“, jsem okamžitě ztratil zájem pořad dál sledovat. Ať se jde vycpat, rašple! Takovéhle dementní a zaujaté názory si měli nechat aktéři, ne moderátorka, která má zůstávat nestranná. Tenhle výplach si už asi nedopřeju, chci se u televize bavit, ne se nechat vytočit u jediné věty. ()

sallyann odpad!

Trapná show, kterou jsem bohužel nucena doma sledovat. Obecenstvo a jeho klaka je napřesdržku, účinkující je banda hlupáků a Honza Musil skutečně klesl na dno televizní zábavy. ()

mcvpn odpad!

Jeden z najväčších televíznych odpadov, ktoré som uvidel, keď som prišiel za rodičmi. Už len sponzor pořadu Jaromír Soukup shop je zrejme zárukou kvalitného vymytia šedej kôry mozgovej. ()

asirtes

Psychologický bizár hrubého zrna. Neherci snažiaci sa o pseudo reality show dľa námetu. Natrhnutie bránice možné. Podobne ale aj dvíhanie žalúdku. Zároveň treba uviesť na pravú mieru, že občasné epizódy, kde nie sú použití komparzisti a vyfabulovaný scenár, sú emocionálne silné. Avšak tie prekričí hlučná väčšina tých nahraných. Producentom ani v krajinách ako Nemecko, s daleko vyšším počtom obyvateľov, sa nepodarilo naplniť potenciál bez komparzu a psychologických hier. Tým sa stáva táto show skutočnou fraškou. Odpad si zaslúži len z dôvodu opovrhnutia, čo mi nepríde ako adekvátne hodnotenie. Jednotlivé epizódy sa tak pohybujú vrámci reality show od odpadu až po plnú palbu. ()