Před dvaceti lety se Charlie Carbone seznámil s černošským klukem Louisem, který ho zachránil z vody, když se topil vinou mafiánského synka Frankieho. Charlie a Louis zůstali kamarády, i když jsou každý jiný. Dnes je Charlie majitelem kadeřnictví, sní o setkání s milou dívkou, místo toho však neustále tahá z malérů smolaře Louise. Když se nechá přemluvit, aby mu pomohl odvézt několik kradených televizí, zaviní při honičce s policií prozrazení Salova tajného skladu. Zuřící mafián jim dá šanci odčinit, co způsobili, a pošle je do Austrálie s obálkou, kterou mají předat jistému panu Smithovi. Cesta letadlem probíhá poměrně klidně, přestože Louis cestou zjistí, že obálka obsahuje padesát tisíc dolarů. V Sydney si dvojice najme džíp a cestou srazí klokana. Nehybné zvíře Louisovi připomene mafiána Jacka, a tak mu navleče svou bundu a nechá se s ním vyfotografovat. Jenže v tu chvíli klokan ožije a odskáče i s bundou. A samozřejmě také s obálkou s padesáti tisíci, která byla v kapse. Dvojice ho marně pronásleduje. V městečku narazí na ochránkyni zvířat Jessii, která jim poradí, že na něj musí s letadlem a uspávacími střelami. Jenže v tu chvíli už Smith telefonuje Salovi, ten je přesvědčen, že mladíci peníze ukradli. Vyšle za nimi Frankieho, doprovázeného jedním z jeho pistolníků. A tak se v buši rozpoutá nejpodivnější štvanice v dějinách Austrálie. (TV Nova)

lakikaki

Veľmi som sa nezasmial, ale čakal som to horšie. Ako jednorázovka na zahnanie nudy to postačí, ale nič viac nečakajte. Ak by si tvorcovia odpustili ten rapový výstup klokana a "zábery z natáčania" s klokanom na konci filmu, možno by som dal 3 hviezdičky. Takto to ale nejde... ()

otík

Nenáročná oddechovka na nedělní odpoledne, která nemůže nikoho urazit a také asi ani nijak extrémně nadchnout. Ale kdo má rád Anthony Andersona, bude spokojený. ()

URBAN

Pro mě je to jen senzační oddychovka a tak to má být. Na nic si nehraje, pobaví a po shlédnutí upadne v zapomění. ( 27.2.15/MAC ) ()

lennyd

Když byli malí, tak Louis (Anthony Anderson) zachráníl Charliemu (Jerry O'Connell) život. Od té doby, se jej spíš o život snaží připravit. Po posledním průšvihu jim nevlastní otec Charlieho (Christopher Walken) dá poslední šanci. Dovést peníze jednomu chlápkovi do Austrálie. Ale to by v tom byl klokan, aby je zas Louis nedostal do průšvihu (a on v tom klokan byl). Jeden klokan, jedny ztracené peníze, pěkná holka a najatí zabijáci. Bohužel celé dohromady to moc nepasuje, takže jediné nad čím se dá trochu bavit je sám Klokan Jack. A taky "hlouposti" hlavních hrdinů. A režiséra. A scénaristy. To si klokan Jack nezasloužil... ()

Danny F.

Povedená komedie o klokanovi, který je snad chytřejší než samotný pán tvorstva. Hodně srandy a komických situací. 65% ()

Molir

Par dobrych hlasek, par dobrych forku, dva oblibeni herci (Christopher Walken a Marton Csokas), klokan je celkem v pohode :-) ale to bohuzel tento filmovy pru*** nezachrani... ()

sedm.1

Musím začít tím,že jsem od Klokana Jacka čekal dost něco jiného.A bohužel jsem byl krapet zklamaný.Čekal jsem vtipnou blbůstku s mluvícím klokanem,a dostalo se mi nevtipné blbůstky s "prostě jen" klokanem.Připadalo mi,jako že se herci při natáčení museli dost bavit,ale na diváka to moc nepřenesli. ()

ranp

Sice je to kravina první kategorie, ale je to poměrně vtipný. Vidím to tak na 50%, *** by ale bylo moc. ()

LadyVader

Tak kdyby mi bylo dvanáct.. asi by se mi to líbilo podstatně víc, chyba že jsem to viděla až teď :). Strašný klišé, ti dva hlavní hrdinové mi přišli jako docela idioti. Jednu hvězdu za pěknou australskou krajinu a roztomilýho digitalniho klokana... a druhou hvězdu za roztomilýho mladičkýho Generála Zoda :). Jo a ta scéna s letadlem Dingo 4.. no zasmála jsem se, tak aspoň něco :D. ()

rozbris

Tak to by mě taky naštvalo, že si jedu přes půl světa pro vlastní vraždu. Ale vždycky to dobře dopadne a najdete super ženu, máte super kamaráda a k tomu od otříma zdědíte důru peněz. ()

Paity odpad!

Chcete vidět naprostou blbost? Chcete vidět animovaného klokana vedle herců z masa a kostí? Chcete cítit, jak vám klesá IQ během sledování filmu? Koukněte se na Klokana Jacka. ()

Petr.Kocfeld

Tenhle film neni az tak spatny.Davam 50 procent.Tato komedie je moje oblibena.Klokan Jack je rozpustily a komicky.Tento film je vhodny treba na destivy vikend. ()

Wishkah

jestli hledáte způsob jak zbytečně promarnit půl druhé hodiny života tak Klokan Jack je proto vcelku účinný prostředek. Dodnes nevím jestli Estella Warren byla sjetá, nebo jí někdo neřekl že už jede kamera nebo co se stalo. Za celý film snad nezmění výraz a tvoří tak dokonalý protiklad k přehnaně a blbečkovsky se pitvořícíma Jerry O´Connellem a Anthony Andersonem ()

Darik

Sice je to obrovská ptákovina, ale já ji prostě miluju - ten klokan je prostě boží!!! Pokud se na něj chcete koukat tak prosím vypněte mozek, nalijte si něčeho alkoholického, smotněne brko či udělejte cokoliv, aby jste se dostali do nějaké té náladičky na hovadinky a nechte se provázet sympatickou dvojkou, nádhernou ženskou a hlavně BOŽÍÍÍÍÍÍÍM klokanem ;) ()