Petr Čtvrtníček má jednu neuvěřitelnou vlastnost. Jediné nevinné slovo, či jediná prostá věta se promění v jeho podání v drzou a neskonale vtipnou záležitost. No. Pravda občas se pohybuje na hraně vkusu, ale nikdo nikoho tento pořad sledovat nenutí. A pokud ano, tak by dotyčný měl zavolat Iljovi Hurníkovi, že na rokycansku honili ptáka, zraněného čápa. No.(13.11.2006)

Česká soda, v dnešní době již kult, který si v nelehkých létech devadesátých dělal srandu z čehokoliv vážného od politiky až po němce. Přesto, že je to všemi opěvovaný seriál/film, mě až tolik jak jsem čekal nenadchl, zvlášť s vtipy, které byly možná vtipné před patnácti lety, ale do dnešní doby strašně zestárly. Samozřejmě třeba Čtvrtníčkovy zprávy nebo Alles gute jsou naprosto skvělé, bohužel mezi nimi je až příliš hluchých míst. Nezapomeňte svým manželkám koupit prací prášek Árijec! Aby bylo vaše dítě zářivě bílé!(29.9.2013)

Počáteční díly byly trochu rozpačité, ale čím novější díl, tím lepší. Parodie na reklamy však nezklamaly téměř nikdy ("Už žádný drahý opravář" - tu skutečnou reklamu opravdu nesnáším) a později ani parodie na TV pořady, snad nejlepší ze všech byla ta na Risk, parodující tehdejšího moderátora, naprosto prkenného I.Vyskočila. Další lahůdkou byly dialogy z Profesionálu přimíchané do Inženýrské odysey.(15.12.2003)

Velmi dlouhou dobu jsem měla u České sody hodnocení všech pěti hvězdiček ... Jako dítě jsem si na YouTube vyhledávala videa z tohoto seriálu a každý den se nad nimi strašně smála. Když jsem se nedávno k České sodě vrátila, těšila jsem se přesně na videa, které jsem jako malá milovala ... Ze začátku to pro mě ale bylo docela zklamání a velké překvapení. Protože jsem v době, ze které Česká soda pochází, ještě ani nebyla na světě, spousta souvislostí a událostí mi prostě nedochází. Věřím, že kdybych Českou sodu sledovala v době, kdy byla aktuální, pět hvězdiček bych jí určitě nechala, ale bohužel ... I když teda je fakt, že něco podobného České sodě už nikdy v televizi neuvidíme ... Což je víc než škoda ...(25.7.2015)

Chtěl bych touto cestou poděkovat vedení ČT,Radě ČT, našim politikům i ostatním ochráncům mravnosti a vopravdu vopravdových hodnot,že nás uchránili před dalším pokračováním těchto nechutných zvhrlostí na našich drahých obrazovkách. (ještě že mám internet) - -,,Rada ČT pozastavila Jiřině vysílání kulinářského pořadu,potože tam prý má být vidět pekáč!"(23.4.2009)

• - Herečka Petra Černocká se s tvůrci pořadu soudila kvůli skeči "Úsměvy Petry Černocké". (DareDeer)

• - Scéna, kdy přijíždí na návštěvu ČR slovenský premiér, odkazuje na snímek Tenkrát na Západě (1968). (vyfuk)

• - Tvář, která se objevuje v úvodní znělce, patří fotografovi Karlu Mesnerovi, příteli Fera Feniče. (sator)