...Taťána Míková hlásí počasí a u toho se tahá za penis......Miloš Zeman jde odhalit své pravé já do pořadu podobnému "Tabu"..... Občas zavolá doktor Sova, aby se podělil o poslední zážitky..... Karl s Egonem vymetají kosti českých králů ze svatovítské katedrály..... Petra Černocká v Úsměvech českého filmu prezentuje 20 let staré porno se Štaidlem (Jo, jo, to byli giganti")... ....LUXUSNÍ A NAPROSTO "BEZSERVÍTKOVÁ" PORCE HUMORU, KTERÉMU NENÍ SVATÉ NIC. VŮBEC NIC.(31.7.2007)

• StanislachKo

Väčší omyl som tu v rebríku nevidel! A dosť sa divím ako tak skrolujem komenty, že som v tomto sám. Síce nie som "Husákový dítě" a teda argumenty, že tomu nemôžem rozumieť, nech sa páči... Ale toto je vážne kktina bez námahy, bez akejkoľvek ambície urobiť niečo čo by minimálne formou mohlo chytiť aspoň priemernú úroveň. Bezkonkurenčne najhoršia vec, čo som od bratov videl.(17.8.2018)

Já, ubohý narocenec 1991, jsem na to systematicky koukala v roce 2010. Můj závěr je takový, že dost procent bublinkové tvorby je svázaných s dobou vzniku (některé souvislosti už prostě nechápu, protože to nepamatuju, a tudíž se nemůžu smát, i když bych chtěla). Jen některé kousky jsou nadčasové, nicméně se pořád jedná o zázrak na českém poli.(27.5.2010)

Kvalitní, kulturní a chytrá zábava. Snad vyjde v levných cd. Vyměnil bych to za jakéhokoli namluveného Horníčka a jemu podobné. Toto je něco, co stojí mimo tradiční zábavu. A v tom je to skvělé a průzračně krásné. Když se na to dívám je to, jako bych se vynořil ze špinavé vody a konečně viděl čistotu. Tu čistotu, která bují z této komedie.(10.8.2008)

Tahle (česká) soda už dávno vybublala, vyšeptala a já nevím, co ještě. Je z ní s odstupem drahného času pěkná a nevtipná zvětralina. On to ani nebyl žádný zázrak v době své největší slávy, ale jelikož přišel s novým stylem drzého až drsného humoru, tak se delší dobu držel v popředí diváckého zájmu, protože se přesně strefil do doby. Bez cenzury a sem tam nějaká soudní žalobička. Propíraly se aktuální kauzy, skandály, celebrity, politici, reklamy, moderátoři, sportovci a vesele se uráželo, zesměšnění si nebralo servítek a navrch lekce němčiny v "Alles Gute", což lze brát tak, že tenhle pořad to nemyslel zle a do smrti dobrý, jak se říká. Pánové Čtvrtníček, Šteindler a Vávra byli jistě nezapomenutelnou součástí pravidelných večerů na veřejnoprávní televizi a národ se tehdy bavil. Jenže tehdy není dnes. Když se dnes podívám na jakýkoliv díl, tak to bude spíše vtipe vylez, všechno děsně zastaralé, neaktuální, doba je naprosto jinde a terapie humorem najednou ne a ne zabrat. Dříve jsem se nad tím relativně pobavil, debilní to sice bylo až na půdu, ale jo, něco jako vtip se zde vyskytovalo, ale abych se chechtal na celé kolo, tak toho Čtvrtníček a spol. nikdy nedocílil. Tenhle styl humoru je za mnou a podotýkám, že ani o žádný humor nestojím. Jsem novodobý Buster Keaton a do konce života se nechci ani jednou zasmát, chci zůstat smutným klaunem. A tahle soda s tím nic neudělá. Za pár vtipů, které přece jen nápaditost měly, a za pana Čtvrtníčka, jehož styl moderování nemá obdoby, se uděluje milost z legrace. 60%(16.12.2013)

• - Herečka Petra Černocká se s tvůrci pořadu soudila kvůli skeči "Úsměvy Petry Černocké". (DareDeer)

• - Scéna, kdy přijíždí na návštěvu ČR slovenský premiér, odkazuje na snímek Tenkrát na Západě (1968). (vyfuk)

• - Tvář, která se objevuje v úvodní znělce, patří fotografovi Karlu Mesnerovi, příteli Fera Feniče. (sator)