• Prochy38

Ne, ne a ještě jednou ne. Možná to v době, kdy to bylo aktuální, vtipné bylo, ale teď, kdy jsem schopen všemu rozumět, nepřijde mi vtipné takmer nic! Ne a ještě jednou ne. Od odpadu dělí jen Čtvrtníčkův kamenný xicht. Jde asi jasně o předchůdce Tele tele a podobných, ale opravdu. Co díl, to max jedna povedená hláška... To je pro mě fakt málo...(24.3.2011)

Český Monty Python, který sice není tak vtipný a originální jako skuteční Pythoni, ale zbytek zase nabírá na brutalitě, morbiditě a černém humoru. Navíc se díkybohu nebojí utahovat si i z dětí, nacistů, invalidů a dalších témat, která jsou většinou lidí bez nadhledu považována za oh-tak-nevhodná. Jinak jako menší mínusík bych viděl nedostatek nadčasovosti, takže pokud si nepamatujete tehdejší pořady, reklamy a politické události, tak budete občas mírně hodně ztracení. Jinak ale opravdová špica, vedle které Tele tele vypadá jako trapný příbuzný.(13.1.2008)

• anyonecek

Něco takového jde velice těžko hodnotit. Pro člověka mladší generace co se absolutně nezajímá o zprávy a o politiku zvláště pak z 90. let je toto až nerálné na hodnocení. Já to ohodnotím, protože jako film by to mělo člověku něco říct. Chápu, že to jsou zřejmě jen výtažky z asi několikadílného seriálu a nejsem si ani jist, jestli jsem sledoval ten správný film. Každopádně podobné skeče a scénky situované na tuto dobu, by mě pobavily víc, ale když nevím co se dělo v 90. letech je to pro mě nic. Většinu vtipů a scének jsem nepochopil, jen pár těch co se nelepilo na nějakou událost nebo politickou osobu. Závěrečné Alles Gute jsem znal už předtím a to jediné mi snad přišlo vtipné.(15.8.2014)

Scénář: Petr Čtvrtníček, Milan Šteindler, David Vávra .. Odyseální východ _!_ české sodovky.. :o)) Satira, vedle které je dnešní Tele Tele jen ubohé a blbé telátko.. Alles Gute a Události Čtvrtníček rulezzz(13.4.2005)

Chtěl bych touto cestou poděkovat vedení ČT,Radě ČT, našim politikům i ostatním ochráncům mravnosti a vopravdu vopravdových hodnot,že nás uchránili před dalším pokračováním těchto nechutných zvhrlostí na našich drahých obrazovkách. (ještě že mám internet) - -,,Rada ČT pozastavila Jiřině vysílání kulinářského pořadu,potože tam prý má být vidět pekáč!"(23.4.2009)

• - Scéna, kdy přijíždí na návštěvu ČR slovenský premiér, odkazuje na snímek Tenkrát na Západě (1968). (vyfuk)

• - Tvář, která se objevuje v úvodní znělce, patří fotografovi Karlu Mesnerovi, příteli Fera Feniče. (sator)

• - Herečka Petra Černocká se s tvůrci pořadu soudila kvůli skeči "Úsměvy Petry Černocké". (DareDeer)