Prakticky výcuc toho, co se v tomto televizním pořadu za ty roky objevilo. Nejedná se dle mého o to nejlepší, ale i tak je to kvalitka. Víceméně se podle tohoto filmu dá poznat, kdo má a nebo nemá smysl pro humor a umí se zasmát sám nad sebou a nad světem ve kterém žije. Zázrak je, že toto vzniklo v ČR a dost mi podobný pořad chybí.(23.4.2011)

Pamatuji se když jsem viděl první díly Český sody v době jejího prvního vysílání a přišlo mi to naprosto geniální. Super černý humor, nadsázka a docela satira, ale dnes s odstupem času jsem se přistihl že to neni zase až tak vtipný a některé věci nedávají vůbec smysl. Jediné co nikdy nezklamalo tak bylo Alles gute.(1.4.2008)

Tak som si pár dielov pozrel. Síce po funuse, no dobre si pamätám zlaté porevolučné časy. A títo páni dosiahli to, čo Monty Pythonovci - kult. Chce to inteligentného diváka, vtedy si vychutnáte dvojzmysly, ale ani tí menej chápajúci neprídu skrátka lebo ešte nebola cenzúra. Teraz nám ostali akurát spomienky..(9.2.2012)

Jsem velmi opatrný, než něco označím za geniální, vlastně to nedělám skoro vůbec. To jen tak pro pořádek a vysvětlení, ale v tomto případě jsem si jistý, že Česká soda je geniální v tom, o co usiluje - je to geniální satira. Sestřihy politických rozhovorů a reklamy, scénky i pořad v pořadu Alles Gute, to vše překračuje hranice korektnosti s lehkostí a chytrostí, která dokonale ospravedlňuje těžkotonážní humor. Nejsem znalec Mothy Pythonů, ale z toho co jsem viděl, mám v porovnání s Českou sodou lepší dojem právě ze sody i při snaze být objektivní. Kvůli tomuto prý dostala Česká soda stopku Vychytaný střih, cit pro humor, grimasy Čtvrtníčka a ještě ta prdloušká hudba, to vše tvoří tuhle príma lechtivou mystifikaci :)(26.2.2013)

• Frajer42

Věřím, že v době kdy to bylo aktuální to mohlo být třeba i vtipné. Dnes, když člověk párkrát netuší o čem je vůbec řeč to asi patřičně nedocení. Na druhou stranu se mi párkrát poštěstilo, že jsem to pochopil, ale zase mi to nepřišlo ani trošičku vtipné. Jestli jsem se 3x pousmál, tak přeháním. Nuda a trapnost na střídačku. Takže tomu nechť odpovídá moje hodnocení, které vzhledem k datu zhlédnutí nezbývá než brát s pořádnou rezervou. *(5.11.2011)

• - Herečka Petra Černocká se s tvůrci pořadu soudila kvůli skeči "Úsměvy Petry Černocké". (DareDeer)

• - Tvář, která se objevuje v úvodní znělce, patří fotografovi Karlu Mesnerovi, příteli Fera Feniče. (sator)

• - Scéna, kdy přijíždí na návštěvu ČR slovenský premiér, odkazuje na snímek Tenkrát na Západě (1968). (vyfuk)