Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• mustafa

Komedie o tom, jak jsme v Evropě arogantní, nepříjemní a mluvíme divným jazykem. Teda být Italem nebo Francouzem, tak tvůrce zažaluju. Tvůrci by si měli spíše utahovat z toho, jak někdo dovede natočit komedii bez jediné vtipně scény. Jediná vtipná scéna byla, když ten pes vyskočil z okna (jenže ukrást scénu z Něco na té Mary je, je opravdu na zavření do kriminálu). Vlastně jediné, co se mi na filmu líbilo, byla Brittany Murphy, která dokázala svou roli zahrát vcelku dobře, zvláště když měla představovat histerku, tak její grimasy stálys opravdu za to. Sečteno podtrženo - dává za dvě hvězdičky, ale opravdu s okřenýma ušima.(22.2.2004)

• sedm.1

Teen zábava,sympatický Ashton Kutcher,protivná Brittany Murphy,dva,tři povedené forky,celkově roztrhaná a pohromadě nedržící romantická komedie.Děj pádí o stošest,nikde se nezdržíme ani chvilku,obě postavy jsou divákovi tudíž naprosto ukradené a lze pouze očekávat,co se jim kde a jak stane a většinou ani to neni moc k smíchu.(27.6.2007)

Zamilovaný pár Tom a Sára odjíždí na svatební cestu, která ale neprobíhá úplně podle jejich plánů a představ. Dokonce by se dalo říct, že je to jedna velká katastrofa. Tahle komedie ale tak katastrofální není, i když zase toho tolik nenabízí. Několik komických gagů se najde a ústřední dvojka je akceptovatelná. 60%(24.1.2009)

Ľahko podpriemerná americká "klasika" čo sa týka romantických komédií. Vtipných scén je vo filme poskromne a niektoré mi pripadali až trápne. Celkový dojem z filmu - nič moc. Nebol to najhorší film, ale na druhú stranu ničím nezaujal. Ale aby som nebol len kritický, našli sa tu aj miesta u ktorých som sa pousmial. Od romantickej komédie som očakávala trochu niečo iné. Nie že by to bola úplná hrôza, ale občas sa pri tom človek nudil.(6.1.2015)

Hodně typická romantická americká komedie končící happy endem. Sympatický Ashton Kutcher spolu s Brittany Murphy se skvěle doplňují a do tohoto díla od Shawna Levyho se náramně hodí. Objevily se zde dobré hlášky i vtipné scénky. Průběh filmu byl očekávaný a tak nějak průměrný, z toho všeho mi vyplývá 50% - tři hvězdičky.(8.3.2011)