poster

Líbánky

 • USA

  Just Married

 • Německo

  Voll verheiratet

 • Slovensko

  Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D28
  *

  Pozerať sa dala len príroda, ale na to sú dokumenty, takže som vypla v polovici.Na druhý deň som nedobrovoľne dopozerala druhú na návšteve /nemôžem menovať dotyčných, pretože sa im to páčilo/.Ale malo to význam-viem,že bod dávam oprávnene, štáb sa nenamáhal zbytočne,film si divákov našiel a ja s čistým svedomím môžem napísať, že to bolo strašne trápne, nevtipné, zle zahrané, a nebudem sa báť použiť slovo - primitívne.(5.9.2010)

 • Yardie
  **

  Slabé! Asi nejvtipnější je film hned v úvodních 5 minutách, kdy pobaví naschvály manželů na letišti.Zbytek už je jen celkem nuda s méně či více nevtipnými situacemi, klasickým scénářem plným smolných situací hlavních hrdinů a spoustou romantiky na konci. Ale vtipných scének by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Slabota! Howgh!(27.12.2009)

 • Rudyamon
  ***

  Pro mě je to fajn komedie, u které se vždycky docela pobavím. Nic převratného, průměrný děj, průměrní herci, ale docela se to povedlo. Viděl jsem mnoho nasládlých komedií, které nepřinesly nic než nudu a nechápavý pohled nad trapností scén, tahle k nim ale rozhodně nepatří. Ač je Ashton Kutcher na CSFD hodnocený jako hodně podprůměrný herec (co nebudu vyvracet), občas se mu povede zahrát si i v poměrně dobrém filmu. Přijde mi jako herec, kterému řekli, co je vtipné, jaký pohled a jaká gesta, a on se podle toho chová, přitom ale asi netuší, že by vše šlo hrát i líp a přirozeněji. O Brittany Murphy nevím nic, ale v této komedii nebyla vůbec špatná. Celkově bych to hodnotil tak na 3 hvězdičky - 50% ...(3.7.2012)

 • Blazis34
  ***

  Hodně typická romantická americká komedie končící happy endem. Sympatický Ashton Kutcher spolu s Brittany Murphy se skvěle doplňují a do tohoto díla od Shawna Levyho se náramně hodí. Objevily se zde dobré hlášky i vtipné scénky. Průběh filmu byl očekávaný a tak nějak průměrný, z toho všeho mi vyplývá 50% - tři hvězdičky.(8.3.2011)

 • kralik2288
  **

  No jo, ale musíme nějaké blbosti nechat našim mladým verzím. Přeci jenom se často dostanete do situace, kdy je vám na houby. Je jasné, že si nepustíte takovouhle průměrnou komedii s největší zábavou v momentě, kdy někdo o druhém řekne, že má v zadku narvaný kokain. Asi tušíte co následuje. No, já bych si radši pustil třeba seriál Friends, ale těm, kdo má tuhle prkotinu rád to neberu.(6.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace