Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• D28

Pozerať sa dala len príroda, ale na to sú dokumenty, takže som vypla v polovici.Na druhý deň som nedobrovoľne dopozerala druhú na návšteve /nemôžem menovať dotyčných, pretože sa im to páčilo/.Ale malo to význam-viem,že bod dávam oprávnene, štáb sa nenamáhal zbytočne,film si divákov našiel a ja s čistým svedomím môžem napísať, že to bolo strašne trápne, nevtipné, zle zahrané, a nebudem sa báť použiť slovo - primitívne.(5.9.2010)

• Yardie

Slabé! Asi nejvtipnější je film hned v úvodních 5 minutách, kdy pobaví naschvály manželů na letišti.Zbytek už je jen celkem nuda s méně či více nevtipnými situacemi, klasickým scénářem plným smolných situací hlavních hrdinů a spoustou romantiky na konci. Ale vtipných scének by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Slabota! Howgh!(27.12.2009)

Pro mě je to fajn komedie, u které se vždycky docela pobavím. Nic převratného, průměrný děj, průměrní herci, ale docela se to povedlo. Viděl jsem mnoho nasládlých komedií, které nepřinesly nic než nudu a nechápavý pohled nad trapností scén, tahle k nim ale rozhodně nepatří. Ač je Ashton Kutcher na CSFD hodnocený jako hodně podprůměrný herec (co nebudu vyvracet), občas se mu povede zahrát si i v poměrně dobrém filmu. Přijde mi jako herec, kterému řekli, co je vtipné, jaký pohled a jaká gesta, a on se podle toho chová, přitom ale asi netuší, že by vše šlo hrát i líp a přirozeněji. O Brittany Murphy nevím nic, ale v této komedii nebyla vůbec špatná. Celkově bych to hodnotil tak na 3 hvězdičky - 50% ...(3.7.2012)

Hodně typická romantická americká komedie končící happy endem. Sympatický Ashton Kutcher spolu s Brittany Murphy se skvěle doplňují a do tohoto díla od Shawna Levyho se náramně hodí. Objevily se zde dobré hlášky i vtipné scénky. Průběh filmu byl očekávaný a tak nějak průměrný, z toho všeho mi vyplývá 50% - tři hvězdičky.(8.3.2011)

• kralik2288

No jo, ale musíme nějaké blbosti nechat našim mladým verzím. Přeci jenom se často dostanete do situace, kdy je vám na houby. Je jasné, že si nepustíte takovouhle průměrnou komedii s největší zábavou v momentě, kdy někdo o druhém řekne, že má v zadku narvaný kokain. Asi tušíte co následuje. No, já bych si radši pustil třeba seriál Friends, ale těm, kdo má tuhle prkotinu rád to neberu.(6.3.2011)