Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• Pavlínka9

Pár dobrých vtípků, které vypadaly dobře a nijak speciálně nudně a uměle zakomponované :) Docela jsem se bavila a hlavně mě od začátku zajímalo, co se tam tedy na těch líbánkách stalo ;) Tudíž tahoun to pro mě byl :) Ale to bylo tak vše...Oba se skvěle doplňovali a situace, které zažili byli vážně zajímavé :) Ale jinak nic moc...Nijak to extra nenadchlo...Hlavně, že tam byl happyend ;)(8.8.2014)

• mustafa

Komedie o tom, jak jsme v Evropě arogantní, nepříjemní a mluvíme divným jazykem. Teda být Italem nebo Francouzem, tak tvůrce zažaluju. Tvůrci by si měli spíše utahovat z toho, jak někdo dovede natočit komedii bez jediné vtipně scény. Jediná vtipná scéna byla, když ten pes vyskočil z okna (jenže ukrást scénu z Něco na té Mary je, je opravdu na zavření do kriminálu). Vlastně jediné, co se mi na filmu líbilo, byla Brittany Murphy, která dokázala svou roli zahrát vcelku dobře, zvláště když měla představovat histerku, tak její grimasy stálys opravdu za to. Sečteno podtrženo - dává za dvě hvězdičky, ale opravdu s okřenýma ušima.(22.2.2004)

• codeas

Komedie založená na naschválech, nesnázích, smůle, trampotách to byly již několikrát. Bohužel mnoho krát však byly více vtipnější než tento film, který se snaží nalákat diváky na sladkou "Britanny" a sladkého "Ashtona". Pokud mate je Vám více než sympatický jeden z nich tak právě pro Vás je tato komedie určena. Ostatním ani nic neřekne...(3.4.2005)

• Pepinec

Jó, kdyby mi bylo sladkých patnáct let a byl jsem měšťácký šampon se zadkem v rodinném kabrioletu kroužící kolem sochy na náměstí troubějíc na peroxidní blondýnky s krysaříky koukající jim z růžové kabelky, dost možná bych je balil na letní kino promítající Líbánky. Pro upřesnění; balil bych ty holky, ne krysaříky. I když.... :-D Jenže. Poněvadž jsem o celého druháka ze základní školy starší, doma v garáži nám koroduje stará stotřicítka, a mými ženskými idoly jsou tmavé plavovlásky s krosnou na zádech, maximálně bych si tak se scénářem Líbánek utřel zadnici a důkladně spláchnul. Domluvil jsem! :-)(24.4.2011)

• novoten

Krásná Brittany Murphy bez jediného pořádného vtípku a nevděčně obsazený trouba Ashton Kutcher. Občas jsem se sice usmál, nejvíc asi když hlavnímu hrdinovi ruply nervy a chystal se pohrabáčem zabít domnělého konkurenta, ale většinou jsem jen kroutil hlavou nad tím, co mi scénář předkládá. Větší várku klišé a stokrát viděných zvratů jsem asi ještě neviděl.(23.6.2007)

• - Na začiatku filmu Sarah (Brittany Murphy) vrazí do muža, ktorý pije  kávu a následne jej obleje tričko. V ďalšom zábere je už tričko suché. (pancoyote)

• - Když se točila scéna se švábem, tak se jim ztratil a natáčení se muselo na 20 minut přerušit, aby ho mohli najít. (HappySmile)

• - Scéna na letišti, kde si Tom (Ashton Kutcher) kupuje letenky, byla vymyšlena samotným Kutcherem. (ivishka)