Líbánky

Voll verheiratet

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

Ďalšia z typických amerických komédií. Nemyslím, že je nejak moc podpriemerná, skôr len priemerná. Je to milá zábava, ktorá možno každého nemusí baviť, ale pre mnohých je dobrá. Vtipkára Ashtona mám rád, takže mi tu vôbec nevadil a Brittany tiež ušla. Dej je možno trochu stereotypný a naivný, ale na večerné pobavenie úplne stačí. 55%.(22.8.2007)

Zamilovaný pár Tom a Sára odjíždí na svatební cestu, která ale neprobíhá úplně podle jejich plánů a představ. Dokonce by se dalo říct, že je to jedna velká katastrofa. Tahle komedie ale tak katastrofální není, i když zase toho tolik nenabízí. Několik komických gagů se najde a ústřední dvojka je akceptovatelná. 60%(24.1.2009)

• Marek1991

Milá a zábavná komédia, ale len miestami, často nudná, trápna, predvídateľná. Ja ju mám spojenú najmä s Brittany Murphy, ktorá zomrela mladá a v iných filmoch pre mňa nebola až tak výrazná. Kutchera nemusím, ale tento film bol pre neho. Scenárovo, či efektami nič zaujímavé, prostredie tiež nevymysleli dobre, proste podpriemerná tuctová záležitosť.(3.6.2013)

• novoten

Krásná Brittany Murphy bez jediného pořádného vtípku a nevděčně obsazený trouba Ashton Kutcher. Občas jsem se sice usmál, nejvíc asi když hlavnímu hrdinovi ruply nervy a chystal se pohrabáčem zabít domnělého konkurenta, ale většinou jsem jen kroutil hlavou nad tím, co mi scénář předkládá. Větší várku klišé a stokrát viděných zvratů jsem asi ještě neviděl.(23.6.2007)

• Jeanne

Dost podprůměrná americká komedie, která absolutně nevyužila možností tématu. Přitom se děj odehrává také ve Francii, Benátkách..., staví však jen na dvou nikterak výjimečných hercích, a přesněji řečeno s nimi padá, a to kamsi hodně hluboko! Většina scén a "vtipů" nepůsobí vůbec směšně, není to však ani romantická komedie s dojemnými okamžiky ...není to totiž vůbec nic! (A tohle byl přímo spoiler!) :-)(26.1.2004)

• - Christian Kane (Peter) je také hlavním zpěvákem spupiny Kane. Jejich písnička "The Chase" zní v pozadí scény v kavárně. (HappySmile)

• - Když Tom a Sarah poprvé dorazí do svého francouzského hotelu, rozdováděně utíkají po kamenné pěšince. Tato scéna byla improvizací Brittany a Ashtona. (HappySmile)

• - Scéna, kdy Tom (Ashton Kutcher) dostal ránu popelníkem, byla původně jen nehodou. Jako nový nápad byla však ve filmu nakonec ponechána. Kutcher se ze zranění zotavoval týden. (ivishka)