Líbánky

Medové týždne

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 91 min

• Gwilwen

Ashton Kutcher je tak nesnesitelný, že se divím hlavní hrdince v podání Brittany Murphy, že po něm ten popelník nehodila hned v úvodu, což by podstatně snížilo stopáž filmu a zároveň by se zvýšila pravděpodobnost, že pokud by se Ashton totiž nacházel po celou dobu v agónii, možná by film dopadl líp. Hvězdička je za fotogenické Benátky.(28.8.2007)

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +moc pěkně se na to kouká, dobře se to poslouchá a občas se u toho zasmějete -možná trošku slabší herecké obsazení, u Asthona jsem stále na pochybách kam ho zařadit (borec nebo looser?)/// Nebudu skrývat že jsem od filmu moc nečekal, ale nakonec mě docela pobavil. Oba herci se mi líbili, jen příběh mi příjde trošku jednoduší. Hudba mohla být klidně výraznější. Film je pěkně ztřeštěnej, ale naštěstí není trapnej. Pobavil jsem se./// Celkem 70%///(7.10.2007)

• Pepinec

Jó, kdyby mi bylo sladkých patnáct let a byl jsem měšťácký šampon se zadkem v rodinném kabrioletu kroužící kolem sochy na náměstí troubějíc na peroxidní blondýnky s krysaříky koukající jim z růžové kabelky, dost možná bych je balil na letní kino promítající Líbánky. Pro upřesnění; balil bych ty holky, ne krysaříky. I když.... :-D Jenže. Poněvadž jsem o celého druháka ze základní školy starší, doma v garáži nám koroduje stará stotřicítka, a mými ženskými idoly jsou tmavé plavovlásky s krosnou na zádech, maximálně bych si tak se scénářem Líbánek utřel zadnici a důkladně spláchnul. Domluvil jsem! :-)(24.4.2011)

• Marek1991

Milá a zábavná komédia, ale len miestami, často nudná, trápna, predvídateľná. Ja ju mám spojenú najmä s Brittany Murphy, ktorá zomrela mladá a v iných filmoch pre mňa nebola až tak výrazná. Kutchera nemusím, ale tento film bol pre neho. Scenárovo, či efektami nič zaujímavé, prostredie tiež nevymysleli dobre, proste podpriemerná tuctová záležitosť.(3.6.2013)

Ľahko podpriemerná americká "klasika" čo sa týka romantických komédií. Vtipných scén je vo filme poskromne a niektoré mi pripadali až trápne. Celkový dojem z filmu - nič moc. Nebol to najhorší film, ale na druhú stranu ničím nezaujal. Ale aby som nebol len kritický, našli sa tu aj miesta u ktorých som sa pousmial. Od romantickej komédie som očakávala trochu niečo iné. Nie že by to bola úplná hrôza, ale občas sa pri tom človek nudil.(6.1.2015)

• - Ashton Kutcher natočil všechny své kaskadérské scény sám, Brittany Murphy si však vyžádala dublérku. (darek kartac)

• - Před natáčením scény, kde zapadne auto do sněhu, se Brittany Murphy a Ashton Kutcher pohádali, což jim pomohlo, aby při této scéně nedostali záchvat smíchu. (HappySmile)

• - Christian Kane (Peter) je také hlavním zpěvákem spupiny Kane. Jejich písnička "The Chase" zní v pozadí scény v kavárně. (HappySmile)