Slušná akce, okořeněná občasnými vtípky, to je to, co vždy šlo Segalovi nejlíp. Nejinak je tomu i v tomto filmu, bohužel ale už je poznat, že Steven není nejmladší. Klasicky skvělý mi připadal především Tom Arnold a Bill Duke.Ještě jedna drobnost. Taky se nestačíte divit, jak vždy při honičce v uzoučkých uličkách někdo od někud vycouvá??? Scénaristé by se měli pomalu probudit, protože tohle už je jenom k smíchu...(6.9.2002)

Po propádácích typu Patriot a Tajný agent Jack T. už to s ním pomalu vypadalo zle, Seagal ale přišel se solidním comebackem a pro spoustu jeho fanoušků posledním svým povedeným filmem, Lovcem policajtů. Tentokrát jsme ho mohli vidět v boji proti drogám a zkorumpovaným policistům, pro Stevena prostředí, kde se asi cítí jako ryba ve vodě. Mezi jeho všemi filmy má tento dost možná nejlepší úvodní minuty, v kterých je jistě nejhumornějším místem vyhození viceprezidenta, v rámci jeho ochrany, hlavní postavou z mostu přímo do řeky. Dalších zábavných momentů je ve filmu víc než dost a člověk ani nemusí být Seagalovým fanouškem, aby se u nich nezasmál. Dojem mi jen trochu zkazilo finále, kde bych pár výtek našel. Velká škoda potom, že Steven zahodil svoji kariéru následujícím nepovedeným Na pokraji smrti.70%(9.6.2007)

• whack

Obleky z hadej kože, teľacina, vtipy o mŕtvych zvieratách, trápne drsňácke hlášky pseudogangstrov, vcelku nereálne obludná štvrť výzorovo podobná americkému getu 90tych rokov, preafektovaný afroameričan tláchajúci dokolečka o negroch a tlstých ritiach, proste zle. Jediným pozitívom je veľa mŕtvych skorumpovaných fízlov.(14.3.2018)

Starý dobrý Seagal? Ne tak docela. Je to po dlouhé době film se Seagalem na který se dá koukat stejně dobře, jako na kousky z počátku devadesátých let. S tím rozdílem, že Stevie již dávno není tím nesmrtelným chlápkem, který svým aikidem kosí jednoho parchanta za druhým. Je to prostě policajt, člověk, který může šlápnout vedle a udělat chybu. Plné vtipu a akce, pohodový film.(30.3.2007)

Myslel jsem si že to bude další "povedený" film Seagala, ale naštěstí je to celkem průměrný s akci která je na Segala velmi dobrá, až na to že při některejch svejch kombech vypadá šíleně směšně a skoro bych řek, že to snad ani neni on a dobrou hudbou. Ale čeho si u tohohle filmu nejvíc cenim je to, že seagal je tam občas vtipnej a nevypadá to trapně a samozřejmě, že k tomu všemu je tam ještě fakt drsnej DMX, takže ty 4* by si to s tim, že to je po dlouhý době dobrej film se segalem zasloužilo(8.2.2004)

• - Čtveřice DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson a Tom Arnold se o tři roky později znovu sešla během natáčení snímku Od kolébky do hrobu (2003), který také režíroval Andrzej Bartkowiak. (Jizni Tlapa)

• - Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. (Terva)

• - V scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) počas jazdy v čiernej dodávke zápasí s dvoma chlapíkmi, vykopne jedného z nich von cez otvorené dvere. Pri zábere z vonku je však jasne vidieť, že vypadne iba figurína v blond parochni. (Patrik200s)