"Já ty problémy snad přitahuju"......Vůbec poslední , hubeně, doladěně vyvedená Seagalovka! Steve v tradiční formě (vymlácení diskotéky je nej.-)), famózně nasnímané fighty, vtipný scénář a hlavně j.White, který to rozbalit opravdu umí! Doporučení: sledujte v dabingu a vyslechněte perfektní soundtrack v podání DMX(14.11.2011)

Skutečně, tohle se Andrzeji Bartkowiakovi hodně povedlo. Jak jsem uviděl jméno režiséra, hned jsem se zaradoval, a opravdu - nadprůměrný, stylový a vtipný akční film s poměrně solidním Seagalem. Scénář rozhodně neuráží a jako obvykle Andrzej Bartkowiak válí. Jediné co mě zaráží (nebo docela mrzí), je fakt, že Seagal po takovém skvělém comebacku ztloustnul a začal točit ještě větší hovadiny, než před tímto filmem. Škoda.(17.7.2005)

Na to, v čem se v tý době Seagal pohyboval, jde o nadprůměrnou akčňárnu. Seagal by měl Joelu Silverovi líbat nohy, že ho vzal v milost a dočasně ho vytáhl ze sračkovitých vod podřadných videobéček. Tenhle film měl být Seagalovým návratem na výsluní, ale bohužel (bohudík?) nestalo se tak, což dokazují jeho poslední výtvory.(22.6.2003)

Všichni stárneme a tak tomu je i u pana Seagala. Sice už si odskočil od svých „akčních“ ekologických dokumentů, ale k jeho původním filmům má tohle docela daleko. Film nenabízí nic převratného a větší akce se strhne až na samotný závěr. Ale když to vezmu z pohledu nenáročného, jo jasně nenáročného diváka, který nečeká žádné novátorství a jde mu jen o to se u filmu vysloveně nenudit, pak zase musím říct, že úplně nudit se u toho nelze. A sem tam je to i vtipný.(9.2.2004)

• JASON_X

Seagalovka, která se snaží nebýt seagalovkou ale "normální" středoproudovou kriminální komedií. A podivný kočkopes, který z toho nápadu vznikl, není vůbec zábavný. Seagal v "normálním" filmu působí jako slon v porcelánu, protože "normálně" hrát neumí. Chodí jako prkno, tváří se jak po mozkový mrtvici a nemá ani pořádný hlas. Mám rád seagalovky právě pro jejich nechtěnou zábavnost, brakovost, přitroublost, absurditu, prostě když Seagal je Seagal a nesnaží se bejt to co není a co nikdy bejt nemůže, totiž "normální" herec. Snad ale tenhle film zaujmul a pobavil aspoň afroamerickou komunitu (černo na place plus negerská muzika, inu Detroit).(2.12.2019)

• DMX

• - Keď Eva Mendez (Trish) prvý krát videla film, všimla si, že s jej postavou nie je niečo v poriadku. Na plátne síce bola ona, ale vôbec nerozprávala ako ona. Keď pátrala po dôvode, zistila, že bola predabovaná. Keď sa pýtala prečo, bolo jej povedané, že jej hlas neznel veľmi inteligentne. (drake31)

• - V jednej scéne prednesie Michael Jai White vetu "Najväčší trik, ktorý kedy diabol predviedol, bolo presvedčiť ľudí, že neexistuje." Replika zaznela vo filme Obvyklí podozriví (1995) a dnes je už kultová. (HUMOOOO)

• - Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. (Terva)