Lovec policajtů

Lovec policajtov

Smrteľný zásah

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Rozhodne jeden ze Seagalovo nejlepsich filmu. Cekal jsem, ze to bude zas ta klasika typu bejvalej marinak, vsechno vi nejlip atd. jako to je u vetsiny jeho novejsich filmu, ale byl sem opravdu hodne prekvapen. Seagal tu neni zas tak tlustej, choreografie souboju je celkem povedena, hlasky hodne dobry a hudba taky slusna. Je dobre, ze se celej film nebere nejak moc vazne (terapie, dopravak ...). I kdyz bych to nebral jako Seagalovku, ale jako normalni akcni film, tak i v tom pripade by to byl nadprumer, hlavne diky propracovanymu scenari a slusne napsanejm dialogum. Ja se bavil dobre, hlavne diky tomu, ze Seagal neni vsemocnej jako jinde, takze dostane i parkrat po hube, nedela budhisticky sracky a je jen obycejnej neoblibenej polda. Nicmene jedna vec tu zustala stejna jako u ostatnich jeho filmu - Seagal neumi hrat, ale tady to nastesti zachranuje DMX.(17.5.2005)

Hlavně obdivuji reálnost scénaře, protože je jasný, že pokud je u policie Steven Seagal, kriminalita klesne na nulu, bohužel, většinou za cenu smrti většiny obyvatel rajonu, kde Seagal řeší své případy. Tohle už je všem jasný a tak jediný zločinci musí být zákonitě Seagalovi policejní kolegové a v tomhle filmu jsme teda svědky toho jak si Seagal vyšlápne na zlotřilé kolegy u policie. Po skončení Seagalova vyšetřování visí na policejní stanici následný leták " Přijímáme k policii větší počet mužů a žen na doplnění stavů". No a mistr Seagal se zase na chviličku zabaví.(18.11.2007)

No z těch novějších je to jeden z lepších, ale rozhodně to nenavazuje na tradici "skvělých" seagalovek, které vznikly na počátku jeho kariery. Akční scény byly fajn, i když se nevím proč snažili přiblížit kungfu filmům. Děj byl naprosto debilní, občas dobrá hláška a hodně jsem se smál, když obtloustlý seagal zatýkal a pronesl, že nesnáší tlusťochy.(15.11.2010)

"Já ty problémy snad přitahuju"......Vůbec poslední , hubeně, doladěně vyvedená Seagalovka! Steve v tradiční formě (vymlácení diskotéky je nej.-)), famózně nasnímané fighty, vtipný scénář a hlavně j.White, který to rozbalit opravdu umí! Doporučení: sledujte v dabingu a vyslechněte perfektní soundtrack v podání DMX(14.11.2011)

Fajnový akční policajtský film, u kterého se člověk nenudí, sice je tam pár přehnaných scén, ale v jakém podobném filmu nejsou. Určitě jeden z lepších filmů Seagala. Bohužel mi tam celkem dost vadila ta druhá část ústředního dua, namachrované rappery co se cpou do všech koutů showbusinessu opravdu nemusím. Ale jinak lepší 3*.(16.4.2006)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 38. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - O bojovou choreografii se postarali sami protagonisté filmu Steven Seagal a Michael Jai White. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. (Terva)