Lovec policajtů

Lovec policajtov

Smrteľný zásah

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Poslední skutečná Seagalovka. Bitky jsou na můj vkus až příliš kung-fu ale stylově. Dobrý obsazení, slušnej příběh a muzika. Ale co mě dostalo nejvíc byly perfektní humor a hlášky. Jen škoda toho naprosto nesmyslného ukončení romantické linie. "Vidíte ten xicht? To je štastnej xicht. Mohli byste jásat, bejt šťasný jako já."(22.11.2012)

Toto je asi posledný film kde bol Seagal mladý krásny chudý a zručný. A tiež asi posledný film ktorým sa ešte snažil udržať v prvej kategorií. Lebo tomto už nenatočil nič poriadne (ak nerátam vedlajšie úlohy v Onion movie a Machette). Čo sa tíka Exit wounds tak musím hlásať spokojnosť. Na Seagalovi som sa bavil dobre. Dokonca sa aj usmial. Aj bojové scény vyzerali dobre napriek tomu, že nie všetky jeho akrobatické ťahy som v tej 50-tke veril. Ani plejáda čiernych hercov na mňa nepôsobila zle, čo sa často nestáva. Ja Rule, White aj Washington pôsobili na mňa celkom sympaticky. Keď to zhrniem tak aj akcia bola dobrá aj som sa zasmial a dokonca som sa dočkal aj nejakých tých hereckýh výkonov. Slušné. Na Seagala.(14.9.2010)

• Apophis

Tak tento film mě velice zklamal. Po čtveřici filmů Těžko ho zabít, Aljaška v plamenech, Glimmer Man a Tajný agent Jack T. jsem si pozměnil názor na Stevena Seagala. Bohužel, jak vidím, tento záchvat kvality ho poněkud opustil... Lovec policajtů sice není úplně nekvalitní film (rozumějte, na "lodní kuchaře" ovládající kung-fu tedy nemá...), ale zase kvalitní také ROZHODNĚ není. Zápletka je podle mého již trochu moc překombinovaná (na úkor věrohodnosti), režie (Andrzej Bartkowiak) také není zrovna nejjistější, hudba se také podle mého nevybrala šťastně... !!!ALE POZOR!!! Je tu jedna změna! Steven Seagal byl DOKONCE NĚKOLIKRÁT UHOZEN AŽ SPADL NA ZEM!!!!!!! To jsem snad ještě neviděl! Ale když už jsme u herců, tak proti Stevenu Seagalovi po herecké stránce nic nemám. Podal průměrný výkon. Tom Arnold byl pro mě zklamáním... Ne, že by hrál špatně, spíše jeho postava. Když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně na to, jak příšerně byla jeho role napsaná nehrál špatně. Ale nic proti, ale jeho závěrečný výstup (před titulky) by se podle mého hodil spíše do jiného filmu... DMX byl pro mě zase příjemným překvapením (rozuměj, na tento film...). Zhodnotím-li to všechno, 2* na tento film přesně sedí....(20.5.2005)

Lovec policajtů je excelentní akční film, který je velmi dobře herecky obsazen, je v něm plno dobrých akčních scén, příběh je rovněž sympatický, navíc je doplněn dobrými hláškami. Film nestojí jenom na Seagalovi, ale velkou měrou se na celkovém výsledku podílel i DMX a také Anthony Andersen s Tomem Arnoldem. Ve výsledku má pak film spád, ale zaroveň i vtip. Podle mě jde o nejlepší Seagalův film natočený po roce 2000. Nemám zde co vytknout, takže 5 hvězd.(21.1.2008)

Jo to byly časy, kdy ještě Steve vypadal tak, že jste sice věděli, že půlka z toho co dělá není on, ale i tak jste mu to rádi věřili. Navíc hodně slušný obsazení dělá z dnešního pohledu z filmu něco extra. Žádní Bulhaři apod. Lokace taky fajn. Film se navíc nebere až tak pekelně vážně a občas se sem vloudí i humor. A tím nemyslím ten nechtěný, který Steve dával do pozdějších snímků. Za slušný béčko, který se dokonce pokouší o nějaký ten zvrat dám 70 procent.(30.3.2019)

• - Čtveřice DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson a Tom Arnold se o tři roky později znovu sešla během natáčení snímku Od kolébky do hrobu (2003), který také režíroval Andrzej Bartkowiak. (Jizni Tlapa)

• - Keď Eva Mendez (Trish) prvý krát videla film, všimla si, že s jej postavou nie je niečo v poriadku. Na plátne síce bola ona, ale vôbec nerozprávala ako ona. Keď pátrala po dôvode, zistila, že bola predabovaná. Keď sa pýtala prečo, bolo jej povedané, že jej hlas neznel veľmi inteligentne. (drake31)

• - Pri scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) preskakuje auto, si Seagal poranil koleno. (Seag)