Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (302)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Hlavně obdivuji reálnost scénaře, protože je jasný, že pokud je u policie Steven Seagal, kriminalita klesne na nulu, bohužel, většinou za cenu smrti většiny obyvatel rajonu, kde Seagal řeší své případy. Tohle už je všem jasný a tak jediný zločinci musí být zákonitě Seagalovi policejní kolegové a v tomhle filmu jsme teda svědky toho jak si Seagal vyšlápne na zlotřilé kolegy u policie. Po skončení Seagalova vyšetřování visí na policejní stanici následný leták " Přijímáme k policii větší počet mužů a žen na doplnění stavů". No a mistr Seagal se zase na chviličku zabaví. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Pravděpodobně poslední dobrá seagalovka, takže si jí važme. Nejde o žádný zvlášť kvalitní snímek, ale oproti produkci v jaké se v posledních letech "bývalý bojový guru" objevuje, je pro něj tento film darem z nebes. Škoda, že tvůrci neudrželi laťku kvality takovou jako na začátku, jelikož pak by se jednalo o nadprůměrný počin. Akce, scénář ani režie nejsou nijak nápadité, ale jsou alespoň obstojné. Ve výsledku je Lovec policajtů solidní film na jedno podívání. ()

Reklama

Lima 

všechny recenze uživatele

Na to, v čem se v tý době Seagal pohyboval, jde o nadprůměrnou akčňárnu. Seagal by měl Joelu Silverovi líbat nohy, že ho vzal v milost a dočasně ho vytáhl ze sračkovitých vod podřadných videobéček. Tenhle film měl být Seagalovým návratem na výsluní, ale bohužel (bohudík?) nestalo se tak, což dokazují jeho poslední výtvory. ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Jeden z mála Seagalů, na které se dá koukat bez závažné újmy na zdraví. Úspěch tkví nejspíše v tom, že scény, kdy Seagal brutálně likviduje nejrůznější individua, mimochodem v tomto filmu to má asi hlavně díky kvalitnímu režisérovi a "choreografům" tu správnou šťávu, jsou správně namíchány s těmi, v nichž se (Pozor, v seagalovkách věc velice vzácná!) cosi děje i ze scénáristického hlediska. (Seagal na křižovatce). ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Jeff Rona: 1. No Sunshine - DMX ,2. State To State - Black Child featuring Ja Rule ,3. Gangsta Tears - Nas ,4. We Got - Trick Daddy featuring Trina ,5. Party - Sincere faturing Timbaland ,6. It's On Me - Ideal ,7. They Don't Fuck Wit U - Three 6 Mafia featuring Pat ,8. Walk With Me - Big Stan featuring DMX ,9. 1-2-3 - Memphis Bleek ,10. Bust Your Gun - The Lox featuring Styles and Sheek ,11. Steady Grinding - Mack 10 featuring Cash $$ Millionaires ,12. Incense Burning - Playa ,13. Off Da Chain Daddy - Drag On featuring Aja ,14. Hell Yeah - Outsiderz 4 Life ,15. Hey Ladies - Lady Luck featuring Redman ,16. Fo All Y'All - Caviar featuring WC ,17. Dog 4 Life - Iceberg , ()

Galerie (50)

Zajímavosti (13)

  • Pri scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) preskakuje auto, si Seagal poranil koleno. (Seag)
  • O bojovou choreografii se postarali sami protagonisté filmu Steven Seagal a Michael Jai White. (ČSFD)
  • Když Orin Boyd (Steven Seagal) řídí ve městě dopravu, hraje při tom skladba „I Got You (I Feel Good)“ od amerického funkového zpěváka Jamese Browna, která byla vydána v roce 1965. (rublik05)

Reklama

Reklama