Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cross
  ***

  Slušná akce, okořeněná občasnými vtípky, to je to, co vždy šlo Segalovi nejlíp. Nejinak je tomu i v tomto filmu, bohužel ale už je poznat, že Steven není nejmladší. Klasicky skvělý mi připadal především Tom Arnold a Bill Duke.Ještě jedna drobnost. Taky se nestačíte divit, jak vždy při honičce v uzoučkých uličkách někdo od někud vycouvá??? Scénaristé by se měli pomalu probudit, protože tohle už je jenom k smíchu...(6.9.2002)

 • adams89
  ****

  Po propádácích typu Patriot a Tajný agent Jack T. už to s ním pomalu vypadalo zle, Seagal ale přišel se solidním comebackem a pro spoustu jeho fanoušků posledním svým povedeným filmem, Lovcem policajtů. Tentokrát jsme ho mohli vidět v boji proti drogám a zkorumpovaným policistům, pro Stevena prostředí, kde se asi cítí jako ryba ve vodě. Mezi jeho všemi filmy má tento dost možná nejlepší úvodní minuty, v kterých je jistě nejhumornějším místem vyhození viceprezidenta, v rámci jeho ochrany, hlavní postavou z mostu přímo do řeky. Dalších zábavných momentů je ve filmu víc než dost a člověk ani nemusí být Seagalovým fanouškem, aby se u nich nezasmál. Dojem mi jen trochu zkazilo finále, kde bych pár výtek našel. Velká škoda potom, že Steven zahodil svoji kariéru následujícím nepovedeným Na pokraji smrti.70%(9.6.2007)

 • whack
  *

  Obleky z hadej kože, teľacina, vtipy o mŕtvych zvieratách, trápne drsňácke hlášky pseudogangstrov, vcelku nereálne obludná štvrť výzorovo podobná americkému getu 90tych rokov, preafektovaný afroameričan tláchajúci dokolečka o negroch a tlstých ritiach, proste zle. Jediným pozitívom je veľa mŕtvych skorumpovaných fízlov.(14.3.2018)

 • Džejkop
  ****

  Starý dobrý Seagal? Ne tak docela. Je to po dlouhé době film se Seagalem na který se dá koukat stejně dobře, jako na kousky z počátku devadesátých let. S tím rozdílem, že Stevie již dávno není tím nesmrtelným chlápkem, který svým aikidem kosí jednoho parchanta za druhým. Je to prostě policajt, člověk, který může šlápnout vedle a udělat chybu. Plné vtipu a akce, pohodový film.(30.3.2007)

 • Shit
  ****

  Myslel jsem si že to bude další "povedený" film Seagala, ale naštěstí je to celkem průměrný s akci která je na Segala velmi dobrá, až na to že při některejch svejch kombech vypadá šíleně směšně a skoro bych řek, že to snad ani neni on a dobrou hudbou. Ale čeho si u tohohle filmu nejvíc cenim je to, že seagal je tam občas vtipnej a nevypadá to trapně a samozřejmě, že k tomu všemu je tam ještě fakt drsnej DMX, takže ty 4* by si to s tim, že to je po dlouhý době dobrej film se segalem zasloužilo(8.2.2004)

 • - Čtveřice DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson a Tom Arnold se o tři roky později znovu sešla během natáčení snímku Od kolébky do hrobu (2003), který také režíroval Andrzej Bartkowiak. (Jizni Tlapa)

 • - Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. (Terva)

 • - V scéne, kde Orin Boyd (Steven Seagal) počas jazdy v čiernej dodávke zápasí s dvoma chlapíkmi, vykopne jedného z nich von cez otvorené dvere. Pri zábere z vonku je však jasne vidieť, že vypadne iba figurína v blond parochni. (Patrik200s)