poster

Lovec policajtů

 • USA

  Exit Wounds

 • Slovensko

  Lovec policajtov

 • Slovensko

  Smrteľný zásah

Akční / Krimi

USA, 2001, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Expendable
  ****

  Je to hodně dobrý film, Seagal tu má komnečně sobě rozvného protivníka Michaela Jai Whita ( skvělý souboj s mačetami). Seagal tu navíc má skvělou fuguru, nemá ty přebytečná kila. Děj je celkem nadprůměrný ve srovnání s ostatními díly, celosvětové kinematografie a rozpočet je také víc než slušný. Co film nehorázně ale nehorázně kazí je dost často přeřvaná hudba a příšerný Hip Hop za který jde také hvězdička dolů.(2.8.2009)

 • Džejkop
  ****

  Starý dobrý Seagal? Ne tak docela. Je to po dlouhé době film se Seagalem na který se dá koukat stejně dobře, jako na kousky z počátku devadesátých let. S tím rozdílem, že Stevie již dávno není tím nesmrtelným chlápkem, který svým aikidem kosí jednoho parchanta za druhým. Je to prostě policajt, člověk, který může šlápnout vedle a udělat chybu. Plné vtipu a akce, pohodový film.(30.3.2007)

 • Don Jebal
  ***

  Rozpočet: 50 000 000 $ Otvárací Víkend: 18 485 586 $ (v 2 830 Kinách) Tržby USA: 51 758 599 $ Tržby ČR: 126 928 $ Tržby Celosvetovo: 79 958 599 $Pravdepodobne posledný Stevenov film,ktorý sa dal celý dopozerať.Medzi áčkovými filmami je to priemerné,no v Seagalovej filmografií je to skoro klenot.(7.6.2012)

 • Lateef
  ***

  Bartkowiakovi tenhle typ filmů prostě sedí. A i když si režisér zrovna neusrknul z poháru originality, byli Romeo, Kolébka, a nakonec vlastně i ten Doom, zábavné. Stejné je to i s Lovcem. Orin Boyd v podání Stevena Seagala je sympatický bitkař, který když právě nemlátí zkorumpované poldy, zápasí třebas s neprostornými lavicemi nebo s elektrickými výboji. Kromě toho má jednu výbornou hlášku (Sledujte mistra!) a jeden hybridní kop, který ho naučil Gumák gumový. DMX je spíše takovým přišmrdovačem, nicméně podílí se alespoň na výborném raperském soundtracku. A nakonec je tu Michael Jai White, hovado s obří a zároveň detailně vyseparovanou ebenovou muskulaturou. Ranař každým coulem. Finální duel vypadá dobře, škoda jen, že jsou viditelně použita bezpečnostní lana. Tímto filmem končí Seagalova dráha bez újmu koukatelných počinů a nastupuje období temnější než zlobří prdel. /Koordinátor bojových scén: R.A.Rondell, John Stoneham Jr./ 33 miliónů dolarů(rozpočet)/80 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)/7 miliónů dolarů(čistý zisk z kinoprojekcí)(6.4.2006)

 • DaViD´82
  ***

  Pravděpodobně poslední dobrá seagalovka, takže si jí važme. Nejde o žádný zvlášť kvalitní snímek, ale oproti produkci v jaké se v posledních letech "bývalý bojový guru" objevuje, je pro něj tento film darem z nebes. Škoda, že tvůrci neudrželi laťku kvality takovou jako na začátku, jelikož pak by se jednalo o nadprůměrný počin. Akce, scénář ani režie nejsou nijak nápadité, ale jsou alespoň obstojné. Ve výsledku je Lovec policajtů solidní film na jedno podívání.(24.1.2007)

 • - Čtveřice DMX, Isaiah Washington, Anthony Anderson a Tom Arnold se o tři roky později znovu sešla během natáčení snímku Od kolébky do hrobu (2003), který také režíroval Andrzej Bartkowiak. (Jizni Tlapa)

 • - Natáčení v Torontu se pozdrželo, protože David Vadim byl zadržen a obviněn z pokusu o znásilnění. (Terva)

 • - Drag-On, ktorý hraje postavu Shaun Rollins, je v skutočnosti raper, ktorý patrí do skupiny Ruff Ryders. Do tej skupiny patrí aj raper DMX. (Seag)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace