Kukuřičné děti: Přízrak města

• Česko Kukuřičné děti 3: Sklizeň ve městě (více)

Temné vize Stephena Kinga v nejbrutálnějším díle celé série! Eli a Joshua Porterovi, pocházející z Gatlinu, mají krušné dětství. Po smrti svého otce jsou nuceni přesídlit do Chicaga k adoptivním rodičům. Zatímco starší Joshua se poměrně rychle začlení do víru velkoměsta, mladší Eli nezapomíná na své Gatlinské kořeny a začíná ovlivňovat městské děti. V opuštěném skladišti pěstuje kukuřici a připravuje se na návrat démona. Jediný, kdo má dostatek vědomostí a sil na zastavení Eliho řádění, je jeho starší bratr. Odváží se však riskovat smrt svého sourozence? (Řitka video)

oveckaoa odpad!

WTF není tu náhodou chyba v popisu žánru není to náhodou komedie strašná sračka. Nejlepší jsou ty triky u těch člověk neví jestli se má smát nebo zvracet :-) ()

Tomes83

Konečně pořádná úroda i sklizeň! Oproti předchozím podprůměrným dílům, třetí díl rozjel mnohem zběsilejší tempo (přibylo obětí i nápaditosti vražd) a nebýt té potvory na konci, viděl bych to i jako konkurenci slavnému Omenovi. ()

lennyd

Bratři Joshua a Eli jsou po smrti svého otce (na které má hlavně Eli a jeho uctívání Toho, který chodí mezi řádky lví podíl) adoptováni jednou rodinou ve velkém Chicagu. Začíná pro ně život, který až doposud neznali - škola, zábava, sport. Joshua se velmi rychle přizpůsobí, ale Eliho dál zajímá pouze kukuřice. Z venkova si sebou přivezl odrůdu zvlášť odolné kukuřice, kterou pěstuje v sousední opuštěné továrně. Kukuřice ale ke svému růstu potřebuje krev. Spoustu krve .... První půlka se mi docela líbila, až na úplný úvod byl film dalek béčkovosti této série, a spíše si hrál na rodinné drama, jak se mládenci z venkova vyrovnávají s prostředím velkoměsta. Leč pak nastoupila hororová linie, která kromě toho, že byla dost nudná, tak byla i dost hloupá. Logické chyby nepočítaje, vizuální triky tak z minulého století (AHA!, on je to film z minulého století), herci příšerní. Tak jsem se aspoň těšil na závěr filmu, kdy se dal očekávat nějaký velký souboj či něco takového, ale i ten se krutě nepovedl (navíc ta potvora byla extrémně hnusně nepovedená). Takže ač jsem zpočátku uvažoval o hodnocením někde mezi 3 a 4 hvězdičkami, konec mne přesvědčil že víc než 2 si nezaslouží. A když si představím, že mám před sebou ještě minimálně tři díly této série, ach jo.. ()

nevermore

2 hvezdičky dávám jen za vtipné masky a způsoby smrti, kdy jsem vždy vyprskl ve smích, efekty byly dobré, ale ta myšlenka a hlavně samotný námět, to už je zas jiná kapitola. ()

Danny F.

Při sledování jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. Tak jsem více méně brečel smíchy. Děj je o něco lepší až na samotný závěr. Co mělo to ''cosi'' na konci jako znamenat? To už mohli vytvořit přesvědčivější zrůdu. 45% ()

KasparekZabijak

MIDO Film uvádí ... vážně zvláštní díl. V zásadě 3/4 snímku jsem si říkal, proč je to tady na mizernejch 40%, ale po konci už to chápu. Přitom to nezačalo vůbec blbě, nevlastní bráchové jsou poslaný z Gatlinu do pěstounský rodiny, mladší z nich ( opet kvalitně charismatickej mladej záporák ) začne ve starý továrně pěstovat tu jedinou a správnou odrůdu kukuřice, aby byl : ,, Ten, který chodí mezi řádky “ spokojen. Pár standardně odvedenejch úmrtí a už chci pálit slušný 3⭐️, když v tom nastalo finále a celej film devalvovalo málem do žumpy. Za toho závěrečnýho kukuřičně-přerostlýho červa nápadně připomínajícího loutku ze starýho Obřího Drápu z roku 1957, kterej najednou chňapal místo po lidech po dřevěnejch loutkách musím s hvězdou dolů. ()

dr.jacoby

Tak takto sa dostala kukurica z Ameriky do Európy a vôbec to nespôsobil Kolumbus. A pozor na Charlize Theron, tiež je jednou z nich. ()

xaver odpad!

Větší ptákovinu jsem nad neviděl. Je neuveřitelné, co si dnes někteří řežiséři troufnou natočit. ()

Wishkah odpad!

Co tohle doprčic bylo?už když sem se na to začal dívat tak sem nic nečekal, ale tohle opravdu čekat nešlo. Nevěděl sem čemu se mám smát víc. Jestli scénáři, hercům a nebo těm filmovým trikům (nejvíc mě dostal závěrečný boj s příšerou). Za sebe musím říct že větší volovinu už sem dlouho neviděl ()

jurasino

Děj se z romantického Gatlinu přesouvá do velkoměsta takže docela příjemné oživení série, čekal jsem že to nebude stát za nic ale velice jsem se mýlil! Tento díl dopadl nad má očekávání dobře a je dokonce jeden z nejlepších. ()

Paldiny

Prvý zo série čo neokúsil teplo kinosál a pochopil som prečo. Pomerne dlho sa tretie kukuričky tvária ako seriózny horor so slušnou mysterióznou hudbou a niekoľkými odpornosťami, kde mi vadilo len jedno. Tvorcovia rozohrali príliš veľa hier, v ktorých by radi premenili mesto v cornflakes, terorizovali miestnych farárov, snažili sa do príbehu zapojiť tajomno starej továrne či zasviniť exportom celý svet. Miestami to vyzeralo na haunted house horror. Toľko náznakov a smerov akými sa film mohol vydať až som si do posledného momentu nebol istý, kam to nakoniec vyústi. Moc mi nepomáhal ani malý Eli, čo chcel ako správny nácek vyhubiť všetok plevel ľudstva a tak dlhými preslovmi lanáril pod svoje krídla ďalšie a ďalšie ovečky. Čo ale prišlo s poslednými 10-15 minútami mi dočista vytrelo zrak. Najskôr trikové mizérium pri paprskovej paľbe dvoch bratov a potom deštrukcia mozgových závitov. Zo zeme vylieza pixelovské monštrum, ktoré na počkanie začne žrať miniatúrne bábky a dlhými chápadlami mordovať všetko navôkol. Priznám sa, že som si musel túto apokalypsu pustiť opakovane. Zatiaľ najdivokejší diel. ()

cmenda

Kukuřičné děti 3 ,nebyly nejhorší ale už to byl zase jen průměr ,protože člověk věděl co má čekat ale oceňuji že se snažily zasadit dej do města a udělat tak alespoň trochu změnu. ()

aLPaC odpad!

To co měla jednička, tedy vesnickou plus strašidelnou atmosféru a to co měla dvojka, tedy vesnickou atmosféra to trojka postrádá. Kukuřice se se dvěma bráchy se tentokrát přesunula do města. Hlavní záporák byl dost trapný, stejně jako "Ten, co chodí mezi řádky", zde mezi řadami. Dva díly nám ho neukázaly a když se k tomu ve třetím díle nakonec odhodlali, musel jsem se skutečně smát. Takovouto trapnou a debilní zrůdičku jsem snad předtím neviděl. Jediným plusem filmu tak zůstává Charlize Theron, která se objeví v 72.minutě asi na dvě sekundy. Nejsem si zcela jistý, ale myslím, že v 52. minutě se ve filmu rovněž objeví Neve Campbell. No nic. Co jsem zatím viděl, tak to jde s touto sérií čím dál víc z kopce, takže nevím, co čekat od čtvrtého pokračování a zda si ho mám vůbec stahovat. Chudák Stephen King. ()

Matli

Tak tohle je rozsypaná kukuřice naprosto mimo mísu, prostě o ničem a plný nesmyslů. Charlize tu hraje (kouká) asi vteřinu a půl, ani v titulkách jsem ji nepostřehnul. 12% ()

Aurus

No ze začátku to bylo zajímavý, potom sem to bral jako zatím nejlepší díl této série a ten konec to fakt hodně zkazil. Příběh ujde, postavy jsou docela dost blbé a nesympatické, hudba je spíše špatná, atmosféra a napětí tu apsotutně neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. No uvidím jak to bude s ostatníma dílama. Za mě třetí díl 2,5-3/10. ()

Prolog odpad!

Buď vás tenhle snímek svou naprostou a ničím nezastíranou pitomostí rozesměje a nebo rozpláče :). Já se smál. To je bohužel jediné pozitivum... ()

GOREGASM

Bezkonkurenčně jedna z nejhloupějších hororových sérií, která svým třetím dílem opět potvrdila, že není cesty zpět. Tragičtí dětští herci v čele s Danielem Cernym a mihnuvší se "zrůdou" Charlize Theron jsou jen třešinkou na dortu v tomto tragickém zpracování, které divákovu noční můru dotahuje do smutného konce komickým monstrem, jenž dominuje "velkolepému" finále. 20% ()