Vražda mladého gangstera Po Singa odstartuje krvavou lavinu s nečekanými následky. Zatímco Ch'u Sing, vůdce čínské mafie v Oaklandu, pověří zástupce Kaie objasněním synovy smrti, vůdce konkurenčního černošského gangu Isaak O' Day zadá stejný úkol svému zástupci Macovi. A totéž je odhodlán odhalit také Poův bratr, bývalý policista Han Sing, který uprchne z hongkongského vězení. Isaak se sice zaručí Ch'uovi, že jeho lidé nemají se smrtí jeho syna nic společného, a dohodnou se na pokračování obchodních vztahů, přesto však pošle Maca, aby chránil jeho dceru Trish. Dívka pracuje v butiku Hadí oheň, a právě sem zavedou stopy Hana. Zatímco Isaak jedná s investorem Vincentem Rothem o prodeji pozemků na pobřeží, v jeho rajónu exploduje holičství i s majitelem a jedním zákazníkem. Ukáže se, že nechtěl prodat svůj pozemek. Vzápětí je zavražděn Isaakův syn Colin i s milenkou. Válka mezi gangy je na spadnutí. (TV Nova)

Korbitch

Naprostý souhlas s Tosimem. Tahle parodie na gangsterky mě pěkně nasrala. Asi tak po 30ti minutách vám to celý docvakne, a tak zbytek filmu jen sedíte a usvědčujete se z toho, že jste měli celou dobu pravdu a nevěřícně kroutíte hlavou nad tím, jak se stále snaží o silný příběh, drsné řeči a činy. Ano, pouze snaží. Tohle je opravdu ta nejhorší verze černožlutých gangsterek, co jsem měl tu smůlu spatřit. Třeba takový Od kolébky do hrobu, to je béčko každým coulem, ale nesnaží se to u bůhvíjakou zápletku a spíš je to odlehčený, ale tohle rádoby drsňácký vyřizování účtů mezi negrama a žlutejma, to je výsměch gangové tématice. 2** pouze za bojové scény. Hovgh! ()

Tosim

Akce je tam dost, ale to nestačí. Jet Li nepotřebuje upravovat svoje bojové umění, v tom, aby líp hrál, mu to stejně hovno pomůže. A když si uvědomíte, jak trapně tvůrci vmontovali do ubohého příběhu ten námět (o srdcervoucích dialozích, které měly vyvolat nějaký psychologický efekt, ani nemluvím), vychází vám hodnocení. Nízké tedy. ()

Kingjiri

Průměrná, avšak vcelku zábavná podívaná s Jetem Li v hlavní roli. Ten tu zase předvádí svoje bojové umění a rozhodně se na to kouká líp, než na proslulé aikidó Stevena Seagala, jehož filmy na tom nejsou navíc dobře ani příběhově. Bojových scén tu není sice příliš, ale jsou jako vždy docela dobře zpracovány. Po delší době tu Jet Li hraje roli, ve které neztvárnil podivína, který se nerad baví s lidmi a nerad se směje. Občas je tu s ním i sranda a rád si s někým pokecá, ale působí to trochu rozpačitě, když si člověk uvědomí, že je na pomstichtivé cestě. Sympatická jednorázová podívaná, která ničím nepřekvapí ani neurazí a já dávám tři hvězdy. ()

Marys

Takéto filmy sú podľa mňa celkom fajn. Možno som to čakal o niečo temnejšie a herecky profesionálnejšie, ale inak som mal z toho fajn pôžitok. Záverečný súboj mi trochu pripomenul scény z Mortal Kombatu formou hudby, prostredia a rozostavenia bitkárov, zaujímavé mi prišli "rontgenové scény" a taktiež záver, kedy som nevedel úplne stopercentne, kto zomrel (hoci tušil som správne). Inak skrátka fajn. ()

Martin741

Mozu si tu veru fans sikmookych bitiek vytahovat tento podpriemer do nebeskych vysin kolko chcu. A mozu tomu napliaskat 5 hviezd a neviemkolko %. Podla mna situaciu, aka zavladla v akcnom filme samotny Willis vyjadril velmi dobre po premiere 6th Sense : "Acny film je v krize". A nic na tom nezmenila ani tato ultralacna srajda so sikoockom Jetom Li. 40 % ()

• Futbalová akčná scéna sa natáčala počas zamračeného dňa, no vďaka podsvieteniu a správnemu nastaveniu uhlov jednotlivých kamier to vyzerá akoby sa natáčalo počas slnečného dňa. (m.a.t.o.)
  • Han Sing je první anglicky mluvící hlavní role Jeta Li. (Rocky62)

Návrat Street Fightera

Návrat Street Fightera