Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lena jde v přestrojení do klubu rváčů, čímž uškodí svému vztahu s Katiou. Kolega Sorjonenovi předá znepokojivé informace o sledovaném. (Netflix)

Recenze (3)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nepokazili a nenarušili! Sedmá epizoda měla všechno to, co má dobrá kriminálka mít; tvůrci spáchali velmi slušnou atmosféru, tentokrát nezapomněli ani na kvalitní napětí a výsledek na mě působil mnohem lepším dojmem než předchozí případ. Jen nevím, co přesně plánují provést s Káťou (pro anglofily Katjou respektive Katyou). Pokud dříve potřebovala psychologa, teď už to zřejmě bude psychiatr, a jestli to takhle půjde dál, bude zralá na teplou, studenou a do klece. Jo, jo, zlatá kartónová krabice a pár starých košil... ()

jedna_vrana 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tieto dva diely a prípad o triedu lepší scenár ako v predošlých dvoch častiach. Paullina získava vysnívanú prácu, ale či to bude stáť za to, keďže pracuje v podstate s "mafiánmi" na miestnom zastupiteľstve? Charaktery postáv - sú ľudia s hrošou kožou, ktorí sa neštítia ničoho. Aj Kariho šéfka Tania sa správa neľudsky, posiela svoju podriadenú na misiu za každú cenu a nepripúšťa námietky Kariho a Nika. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama