Bojan přijímá novou doktorku Veroniku Jánskou a přidělí ji Matymu. Černý se tváří, že ztráta řidičského průkazu ho vůbec nijak nezasáhla, ale Mery vidí, že ho to trápí. Bojanovi se do rukou dostane Valiina původní práce k Žákově konkurzu na přednostu nového oddělení a považuje ji za výbornou. Na Evu už toho tady bylo moc a odešla z urgentu. A doktor Ludvík si musí poradit s pacientem, kterého srazil vlak. (TV Prima)

elizabeth_ba

Náhrada původních doktorů novými je trapná a pro mě rozhodně nezajímavá a tím rovněž nepřijatelná. Přeji ostatním, aby se jim to líbilo, protože mě to teda nezaujalo. A škoda vyhazovat peníze za další předpremiérové díly - jestli tohle měla linka s Veronikou za záměr. Taky by mě zajímalo, co za diletanta píše ty obsahy, protože Bojan starší ji k nikomu nepřidělil. Sám Maty Veroniku vyzval, ať jde s ním na box. ()

mira007

Minule Buchta, dneska nová sympatická "buchta" Vanda Chaloupková ... co díl to nová tvář, takže tímto tempem ještě pět dílů a bude tam nový primář místo starýho Bojana ()