OA

• USA The OA
Drama / Mysteriózní
USA, (2016–2019), 14 h 43 min (Minutáž: 31–71 min)

Brit Marling, Will Brill, Emory Cohen, Patrick Gibson, Brendan Meyer, Ian Alexander, Scott Wilson, Robert Eli, Marcus Choi, Chloe Levine, Nikolai Nikolaeff (více)

Série(2) / Epizody(16)

Recenze uživatele brondy k tomuto seriálu (2)

OA (2016)

1. séria – celé to tak kolísalo hore dolu – lepšie, horšie, výborné, dobré.. a posledná epizóda z toho urobila absolútnu sr@čku.. Všetkým, ktorí setriál pozerajú a páči sa im odporúčam NEPOZERAŤ POSLEDNÝ DIEL. Nech sa na mňa nikto nehnevá, všetko chápem, všetko beriem, ale nech mi milí tvorcovia políbí zadnici.. Bolo by to takmer za 5*.. takto dávam s kyslou hubou 3*.. uvidíme čo prinesie 2. séria.. |||| vždy dávam veciam ktoré ma naštvú aleo sú podľa mna veľmi rozporuplné, druhú šancu.. a tak si s odstupom času pozriem 8. diel ..a načo som prišiel? že som nasratý úplne právom a uberám ďalšiu hviezdu z hodnotenia. |||| ..a stranger things idem pridať na 5* ()

Chapter 8: Invisible Self (2016) (S01E08) odpad!

V každom seriáli aj v každom filme dúfam že na záver mi proste tvorcovia len tak neukážu prostredník s jedným veľkým "hááááá-háá.. naletěls, naletěls.." ||||||| SPOILER ALERT |||||||| Je to trapné a neoriginálne nakoniec seriálu povedať, že si to celé Červená čiapočka len vymyslela.. no napriek tomu jej hlúpy vymyslený tanec zachráni školu.. F\/CK OFF. ()