Po neúspěšném pokusu o atentát na amerického prezidenta (Morgan Freeman) je jeho důvěryhodný ochránce, agent tajné služby Mike Banning (Gerard Butler), falešně obviněn a poslán do vazby. Když se mu podaří uprchnout, musí se držet dál od své vlastní agentury a přelstít FBI, aby našel skutečné viníky. Banning se zoufale snaží odhalit pravdu a obrátí se na ty nejméně pravděpodobné spojence, aby s jejich pomocí očistil své jméno, ochránil rodinu a zabránil hrozícímu nebezpečí pro celou zemi. (Magic Box)

Rian_witcher

Prima akční jízda. Nic víc, nic méně. Nehraje si to na nic zvláštního, prostě přímočarý tah na branku se stokrát použitým scénářem odjinud. To co jsme měli rádi ve Smrtonosné pasti jen s jiným hlavním hrdinou... ()

panki9922

Ak chcete vypnúť v sobotu večer a užiť si trocha akcie, asi vhodný film. Ak chcete áčkovú akčnú pecku, John Wick all day long. Angel has fallen je strašne šablonovitý a v podstate po 5 minútach filmu zistíte, kto bude hlavným záporákom. Akcia bola ale prehľadná. S rozpočtom 40 miliónov sa nemali púšťať do odpaľovania nemocnice, vyzeralo to komicky. Poteší Nick Nolte ako starý vojnový veterán. Morgan polovicu filmu prespí a na záver prednesie pár dôležitých slov. Taký ten klasický akčňák, ktorý bude o pol roka filmom mesiaca v TV. ()

Saxos

Žádná inovace, ale klasická, né až tak moc přehnaná, akční podívaná. Klady: zapojení výdobytků naší doby; haha Freeman vedle Putina. ()

bonovox

Pre mňa najlepšia časť série, kde vidno, že aj Butler už stárne ale aj tak s prehľadom zachraňuje už opäť amerického prezidenta. Prehľadná akcia a hlavne svižná réžia robia z tohto filmu kvalitnú akčnú jednohubku. ()

veverysiak

Gerardov part, ale už dosť okukaný a neprinášajúci žiadnu pridanú hodnotu, u iných prvoligových mlátičov funguje aspoň humor, myslím si, že ani tu by neublížil, je to rutina, ale kuká sa na to dobre, len nečakajte dlhodobý zážitok, takže 45%. ()

Perunwit

Za co mě trestáš... a zajímalo by mě taky, jak znělo zadání investora. Natoč béčko s přesahem do zetka. Musí se tam hodně střílet, bejt černej prezident a musí tam hrát jako hodně veteránů, JE TO JASNÝ?!! Logiku jsem v tom vážně nehledal, ale aby si ze mě dělal šloufky i kaktus vedle televize, to zapotřebí fakt nemám. Podobnou pitomost jsem už dlouho neviděl a nebýt té zálesácké chvilky, byla to jasná žumpa. ()

john986

Jezis marja. Tak idiotsky naivni akcni podivana tady uz dlouho nebyla. Elitni agent se de pred pronasledovatelama schovat ke svymu otci. Prvni co po uteku udela je zavola zene dom na pevnou....Lituju ty my promarneny 2 hod. Na prstech jedne ruky bych spocital momenty, ktery me bavily. ()

KukulienkaHO

"Angel Has Fallen" je tretí a ja dúfam, že aj posledný film tejto série. Nehovorím to preto, že by kvalita išla dole. Naopak, je to kvalitatívny posun oproti druhému dielu, ale myslím si, že táto séria je už vyšťavená aj vymačkaná dosť a nemá už toho moc čo ponúknuť (jedine že by sa začali témy znovu opakovať, a to myslím nechce nikto). Proste treba vedieť kedy prestať. Určite filmu pomohlo, že príbeh a zápletku poňali tvorcovia trochu inak, ako sme boli u predchádzajúcich dielov zvyknutí. Akcia je stále super, ale je jej tu menej a ani už nie je taká prehľadná, ako v 1 a 2 (čo ma mrzí). ()

SmajdalfCZ1

Jelikož mi na večer odpadl večerní program, tak přišla řada na tenhle díl akční série. Četl jsem tu pár né zrovna celkem přívětivých komentářů, ale můj komentář k filmu je jednoduše takový, že je to mrda ... Je to akční, svižné, místy vtipné a Freeman tomu dodává ... jak to nazvat - ducha filmu. Každopádně určitě pobavil i ten Freeman s Putinem na jednom záběru. Je to typický americký akčňák. Zápletku tušíte od startu, ale jelikož to nenudí a furt si to jede to svoje a navíc je to napínavé, tak vás to bude bavit. Dal bych tomu tak 70%. ()

Scaevola

Vlastně je vše v pořádku: sympatický hrdina s drobnou bolístkou na duši bojuje v přehledné, ale přesto napínavé a srozumitelně nasnímané akci s hordou nepřátel, kteří mají jasně čitelný cíl a velké zbraně, a chrání svou rodinu, amerického prezidenta a všelijaké hodnoty. K tomu vystupuje šaškující N. Nolte a M. Freeman se jako vždy tváří vážně a jeví se přitom spravedlivě, takže v zásadě není, co by bylo možné filmu daného žánru vytknout. A přeci nejsem absolutně spokojen, protože vše už jsem někde viděl včetně zápletky s viceprezidentem (několik dní Jacka Bauera) a po shlédnutí dalšího dobrodružství G. Butlera ve mně zůstal pocit, že takhle nějak musí vypadat akční film staříků pro staříky, mezi něž už zřejmě pomalu začínám spadat, neboť pamatuji 90. léta. ()

kolly13

Akční film s akcemi tak neviditelnými, že to až úsměvné. Gerard není bojovník, chápu, ale tohle hraničí s výsměchem divákovi. Včetně "opatření" k záchraně prezidenta a vlivem kontraktorské jednotky všeumělů. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. Klasický akční film, který nepřináší nic nového. ()

Yamatosan

Jasně, že je to strašná kravina. Jasně, že jsme to viděli tisíckrát. Jasně, že Butler už působí směšně. Ale v rámci žánru je to prostě hodně povedené. A ten Nolte 😂 ()

Snakefinger

Za mě dobrý. Sice přitažené za vlasy jako obě předešlé sekvence, možná i trochu slabší jako jednička ale pokud to má být završení triologie o nepřemožitelném Herkulu Benningovi, tak více než úctyhodné. Já se bavil. ()

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu